"Өтпелі кезеңде аз қамтылған халық қатарындағы әйелдер мен балалардың тамақтануын жақсарту" жобасын іске асыру үшін Кедейлікті азайту жөніндегі жапон қорының қаражатынан Азия Даму Банкінің желісі бойынша грант тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қазан N 1302
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Өтпелі кезеңде аз қамтылған халық қатарындағы әйелдер мен балалардың тамақтануын жақсарту" жобасын іске асыру үшін берілетін 993677 (тоғыз жүз тоқсан үш мың алты жүз жетпіс жеті) АҚШ доллары сомасындағы грант туралы келісім (бұдан әрі - Грант туралы келісім) жасасу нысанында кедейлікті азайту жөніндегі жапон қорының қаражатынан Азия Даму Банкінің желісі бойынша грант тарту мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің төрағасы Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиевке қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Грант туралы келісімге қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі
993677 (тоғыз жүз тоқсан үш мың алты жүз жетпіс жеті) АҚШ доллары
сомасындағы грант қаражатының мақсатты және тиімді пайдаланылуын
қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі
заңнамада белгіленген тәртіппен грантты Қазақстан Республикасының
2001-2003 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялары бағдарламасының
жобасына енгізсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О привлечении гранта по линии Азиатского Банка Развития из средств Японского фонда по снижению бедности для реализации проекта "Улучшение питания женщин и детей из малообеспеченных слоев населения в переходный период"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2001 года N 1302
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить привлечение гранта по линии Азиатского Банка Развития из средств Японского фонда по снижению бедности в форме заключения Соглашения о гранте на сумму 993677 (девятьсот девяносто три тысячи шестьсот семьдесят семь) долларов США, представляемого для реализации проекта "Улучшение питания женщин и детей из малообеспеченных слоев населения в переходный период" (далее - Соглашение о гранте).
2. Уполномочить Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича - Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения подписать от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение о гранте, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения обеспечить целевое и эффективное использование средств гранта в сумме 993677 (девятьсот девяносто три тысячи шестьсот семьдесят семь) долларов США.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке включить грант в проект Программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2001-2003 годы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)