Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қазан N 1347
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы K010209_ Кодексінің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Жеке тұлғалардың қолма-қол шетел валютасын сатып алғаны үшін алынатын алымның ставкасы және оны төлеудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358 P990358_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 12, 114-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуірдегі N 466 P990466_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 145-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 358
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 2 желтоқсандағы N 1849
P991849_
қаулысы (Қазақстан Республикасының
ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 526-құжат).
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2001 года N 1347
В связи с принятием Кодекса Республики Казахстан K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 358 P990358_ "Об утверждении Правил о порядке уплаты и ставке сбора на покупку физическими лицами наличной иностранной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 114);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 466 P990466_ "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 358" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 145);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1849 P991849_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 358" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 526).
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)