Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және олардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 қазан N 1369
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қаржы нарығын мемлекеттiк реттеудiң бiрыңғай жүйесiн ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы" 2001 жылғы 11 шiлдедегi N 654  Жарлығының 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 28 қазандағы
N 1369 қаулысымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк iшкi займының ұлттық жинақ облигацияларын шығару туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 21 мамырдағы N 619  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 22, 194-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк iшкi займның ұлттық жинақ облигацияларын шығару айналысқа қосу және өтеу шарттары туралы ережеде:
8-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Ескерту. Осы қаулы қолданысқа енгізілген күнге дейiн шығарылған мемлекеттiк бағалы қағаздарды соңғы өтеу сәтiнен бастап 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.08. N 941  қаулысымен .
4. Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.11. N 641   қаулысымен .
5. - 6. Ескерту. 5,6-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.09. N 124  қаулысымен .
7. Ескерту. Осы қаулы қолданысқа енгізілген күнге дейiн шығарылған мемлекеттiк бағалы қағаздарды соңғы өтеу сәтiнен бастап 7-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.08. N 941  қаулысымен .
8. Ескерту. 8-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.05. N 908 Қаулысымен.
9. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк арнаулы қазынашылық мiндеттемелерін шығарудың, айналысқа енгiзудiң және өтеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1859 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 57, 520-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк арнаулы қазынашылық мiндеттемелерiн шығарудың, айналысқа енгiзудiң және өтеудiң ережесiнде:
4-тармақтағы "бағалы қағаздар жөнiндегi Қазақстан Республикасының ұлттық комиссиясы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (бұдан әрi - Ұлттық Банк)" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (бұдан әрi - Ұлттық Банк)" деген сөздер "Ұлттық Банкi" деген сөздермен ауыстырылсын.
10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.04.2013 N 391 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
11. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
12. Ескерту. Осы қаулы қолданысқа енгізілген күнге дейiн шығарылған мемлекеттiк бағалы қағаздарды соңғы өтеу сәтiнен бастап 12-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.08. N 941  қаулысымен .

О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1369
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 11 июля 2001 года N 654  U010654_ "О мерах по организации единой системы государственного регулирования финансового рынка" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1369
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1996 года N 619  P960619_ "О выпуске национальных сберегательных облигаций государственного внутреннего займа Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 22, ст. 194):
в Положении об условиях выпуска, обращения и погашения национальных сберегательных облигаций государственного внутреннего займа Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 8 слова "Национальную комиссию Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальный Банк Республики Казахстан".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 786  P960786_ "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения государственных краткосрочных казначейских обязательств - МЕККАМ" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 255):
в Правилах выпуска, обращения и погашения государственных краткосрочных казначейских обязательств - МЕККАМ Республики Казахстан со сроком обращения три, шесть, девять и двенадцать месяцев, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 14 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан".  <*>
Сноска. Пункт 3 утратил силу с момента последнего погашения государственных ценных бумаг, выпущенных до даты принятия настоящего постановления,  - постановлением Правительства РК от 8 сентября 2004 г.  N 941 .
4.  (Пункт исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2004 года  N 641 )
5.  (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 124
6.  (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 124
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 года N 945  P970945_ "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения государственных среднесрочных казначейских обязательств Республики Казахстан со сроком обращения два года и более" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 25, ст. 228):
в Правилах выпуска, обращения и погашения государственных среднесрочных казначейских обязательств Республики Казахстан со сроком обращения два года и более, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком".  <*>
Сноска. Пункт 7 утратил силу с момента последнего погашения государственных ценных бумаг, выпущенных до даты принятия настоящего постановления,  - постановлением Правительства РК от 8 сентября 2004 г.  N 941 .
8.  (Утратил силу   постановлением Правительства РК от 5 октября 2007 г. N  908 ).
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года N 1859  P971859_ "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 57, ст. 520):
в Правилах выпуска, обращения и погашения государственных специальных казначейских обязательств Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан (далее - Нацбанк)";
в пункте 6 слова "Национального Банка Республики Казахстан (далее - Нацбанк)" заменить словом "Нацбанка".
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.04.2013 № 391 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.08.2011  № 920(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
12. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1999 года N 220  P990220_ "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения государственных индексированных казначейских обязательств Республики Казахстан со сроком обращения три месяца и более" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 62):
в Правилах выпуска, обращения и погашения государственных индексированных казначейских обязательств Республики Казахстан со сроком обращения три месяца и более, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 7) слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан";
в подпункте 15) слова "по рекомендации Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам - в случае отбора среди" заменить союзом "и".  <*>
Сноска. Пункт 12 утратил силу с момента последнего погашения государственных ценных бумаг, выпущенных до даты принятия настоящего постановления,  - постановлением Правительства РК от 8 сентября 2004 г.  N 941 .

13. "Айналыс мерзiмi бес жыл арнайы валюталық мемлекеттiк облигацияларды шығарудың, айналысының және өтеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 5 сәуiрдегi N 363  қаулысына
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Айналыс мерзiмi бес жыл арнайы валюталық мемлекеттiк облигацияларды шығарудың, айналысының және өтеудiң ережесiнде:
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясымен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен" деген сөздермен ауыстырылсын.
14. "Қазақстан Республикасының айналыс мерзiмi үш, алты, тоғыз және он екi ай мемлекеттiк қысқа мерзiмдi қазынашылық валюталық мiндеттемелерiн шығарудың, айналысының және өтеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 сәуiрдегі N 398  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 12, 121-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының айналыс мерзiмi үш, алты, тоғыз және он екi ай мемлекеттiк қысқа мерзiмдi қазынашылық валюталық мiндеттемелерiн шығарудың, олардың айналысының және өтеудiң ережесiнде:
5 және 22-тармақтардағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы" және "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясымен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi" және "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақтың екiншi сөйлемi мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бұл ретте, қазынашылық мiндеттемелердің аукциондарына екiншi деңгейдегі банктердiң және бағалы қағаздар рыногының кәсiби қатысушыларының арасынан iрiктелген жағдайда - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ұсынымы бойынша Эмитент айқындайтын тек бастапқы дилерлер ғана тiкелей қатысады.".
15. <*>
ЕСКЕРТУ. 15-тармағы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2002.04.24.
N 470  қаулысымен .
16. "Қазақстан-американ бiрлескен комиссиясының 6-мәжiлiсi Қорытынды баяндамасының ережелерiн және Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың Америка Құрама Штаттарына 1999 жылғы 17-22 желтоқсандағы сапары барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 наурыздағы N 413  қаулысына
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан-Американ бiрлескен комиссиясының 6-мәжілісi қорытынды баяндамасының ережелерiн және Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың АҚШ-қа сапары барысында (1999 жылғы 17-22 желтоқсан) қол жеткiзiлген уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 46-жолдың "Орындалуына жауаптылар" деген бағанындағы "Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссия (келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын.

13. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года N 363  P990363_ "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения специальных валютных государственных облигаций со сроком обращения пять лет":
в Правилах выпуска, обращения и погашения специальных валютных государственных облигаций со сроком обращения пять лет, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан".
14. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года N 398  P990398_ "Об утверждении Правил выпуска, обращения и погашения государственных краткосрочных казначейских валютных обязательств Республики Казахстан со сроком обращения три, шесть, девять и двенадцать месяцев" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 121):
в Правилах выпуска, обращения и погашения государственных краткосрочных казначейских валютных обязательств Республики Казахстан со сроком обращения три, шесть, девять и двенадцать месяцев, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 5 и 22 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан";
в пункте 14 слова "по рекомендации Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам - в случае отбора среди" заменить союзом "и".
15. (Пункт 15 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 апреля 2002 г. N 470  P020470_
16. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2000 года N 413  P000413_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации положений Заключительного доклада 6-го заседания казахстанско-американской Совместной Комиссии и договоренностей, достигнутых в ходе визита Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в Соединенные Штаты Америки 17-22 декабря 1999 года":
в Плане мероприятий по реализации положений Заключительного доклада 6-го заседания казахстанско-американской Совместной Комиссии и договоренностей, достигнутых в ходе визита Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в США (17-22 декабря 1999 года), утвержденном указанным постановлением:
в графе "Ответственные за исполнение" строки, порядковый номер 46, слова "Национальная комиссия по ценным бумагам (по согласованию)" исключить.

17. "Қазақстан Республикасының айналыс мерзiмi бiр жыл және одан артық мемлекеттiк орта мерзiмдi қазынашылық валюталық мiндеттемелерiн шығарудың, орналастырудың, олардың айналысының, өтеудiң және оларға қызмет көрсетудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 18 сәуiрдегі N 597   қаулысына
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының айналыс мерзiмi бiр жыл және одан артық мемлекеттiк орта мерзiмдi қазынашылық валюталық мiндеттемелерiн шығарудың, орналастырудың, олардың айналысының, өтеудiң және оларға қызмет көрсетудiң ережесiнде:
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы" және "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi" және "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақтың екiншi абзацындағы бiрiншi және екiншi сөйлемдер мынадай редакцияда жазылсын:
"Екiншi дәрежелi банктер мен бағалы қағаздар рыногының өзге кәсiби қатысушылары арасынан iрiктеген жағдайда бастапқы дилерлердi Қаржы агентiнiң ұсынымы бойынша Эмитент белгiлейдi.".
18. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Экономикалық ақпарат орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 729  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 22, 256-құжат):
1) 3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы" деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Экономикалық ақпарат орталығы туралы ережеде:
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясынан" деген сөздер алынып тасталсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экономикалық ақпарат орталығына мiндеттi түрде ұсынылатын материалдардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша)" деген бөлiмде:
"елдегi банк жүйесiн дамыту" деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"капитал рыногын дамытудың проблемалары мен перспективалары;
экономиканы қаржыландыруда қаржы құралдары тиiмділігінің проблемалары;
аймақтарда қаржы құралдарын пайдалануды тарату.";
"Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегі ұлттық комиссиясы" деген бөлiм алынып тасталсын.
19. <*>
Ескерту. 19-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.05. N 110  қаулысымен .
20. "Жинақ ақшаларды қорғау және ынталандыру жөнiндегi iс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 18 тамыздағы N 1277  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 434-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жинақ ақшаларды қорғау және ынталандыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:

17. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 597  P000597_ "Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, погашения и обслуживания государственных среднесрочных казначейских валютных обязательств Республики Казахстан со сроком обращения один год и более":
в Правилах выпуска, размещения, обращения, погашения и обслуживания государственных среднесрочных казначейских валютных обязательств Республики Казахстан со сроком обращения один год и более, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 6 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" и "Национальную комиссию Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан" и "Национальный Банк Республики Казахстан";
первое и второе предложение абзаца второго пункта 16 изложить в следующей редакции:
"В случае отбора среди банков второго уровня и прочих профессиональных участников рынка ценных бумаг первичные дилеры определяются Эмитентом по рекомендации Финансового агента.".
18. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 729  P000729_ "О Центре экономической информации Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 22, ст.256):
1) в пункте 3 слова "Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" исключить;
2) в Положении о Центре экономической информации Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 3 слова "Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам" исключить;
3) в Перечне материалов, представляемых в Центр экономической информации в обязательном порядке, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Национальный Банк Республики Казахстан (по согласованию)":
после абзаца "развитие банковской системы в стране" дополнить абзацами следующего содержания:
"проблемы и перспективы развития рынка капитала;
проблемы эффективности финансовых инструментов в финансировании экономики;
распространение использования финансовых инструментов в регионах.";
раздел "Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам" исключить.
19.  (Пункт 19 утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 февраля 2005 г.  N 110 )
20. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2000 года N 1277  P001277_ "О мероприятиях по защите и стимулированию сбережений" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 36-37, ст. 434):
в Плане мероприятий по защите и стимулированию сбережений, утвержденном указанным постановлением:

реттiк нөмiрi 6 және 7-жолдарда 3 "Орындауға жауаптылар" деген бағандағы "БҚҰК (келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 6-жолда 4 "Аяқтау нысаны" деген бағандағы "БҚҰК-ның нормативтiк құқықтық кесiмдерi" деген сөздер алынып тасталсын.
21. "Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзiмдi қаржыландырудың және ипотекалық несие беру жүйесiн дамытудың бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 28 қарашадағы N 1774  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 579-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзiмді қаржыландырудың және ипотекалық несие беру жүйесiн дамытудың бағдарламасында:
8 "Қазақстан Республикасында Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзiмдi қаржыландырудың және ипотекалық несие беру жүйесiн дамытудың бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 2, 3, 7-жолдарда 4 "Орындалуына жауаптылар" деген бағандағы "БҚҰК (келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын.
22. <*>
Ескерту. 22-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің   2006.06.16. N  557 қаулысымен.
23.  Ескерту. 23-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің   2008.07.17.  N 691 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-т. қараңыз) қаулысымен.
24. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
25. <*>
Ескерту. 25-тармақтың күші жойылды   - ҚР Үкіметінің 2005.02.02. N 91  қаулысымен .
26. "Шығыс Қазақстан облысы жергiлiктi атқарушы органының орта мерзiмдi облигацияларын шығарудың, орналастырудың, олардың айналысының, өтеудiң және оларға қызмет көрсетудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 мамырдағы N 685  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 19, 235-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шығыс Қазақстан облысы жергiлiктi атқарушы органының орта мерзiмдi облигацияларын шығарудың, орналастырудың, олардың айналысының, өтеудiң және оларға қызмет көрсетудiң ережесiнде:
7-тармақта "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi" деген сөздермен ауыстырылсын.
27. "Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 7 маусымдағы N 773  қаулысына
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Астық туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 5 және 6-жолдарда:
3 "Аяқтау нысаны" деген бағандағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4 "Орындауға жауапты мемлекеттiк орган" деген бағандағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi" деген сөздермен ауыстырылсын.

в строках, порядковые номера 6 и 7, в графе 3 "Ответственные за исполнение" слова "НКЦБ (по согласованию)" исключить;
в строке, порядковый номер 6, в графе 4 "Форма завершения" слова "нормативные правовые акты НКЦБ" исключить.
21. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2000 года N 1774  P001774_ "Об утверждении Программы долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 579):
в Программе долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования в Республике Казахстан":
в строках, порядковые номера 2, 3, 7, в графе 4 "Ответственные за исполнение" слова "НКЦБ (по согласованию)" исключить.
22.  Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.06.2006 N  557 .
23.  Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2008   N 691 .
24. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
25.  Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.02.2005  N 91 .
26. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2001 года N 685  P010685_ "Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, погашения и обслуживания среднесрочных облигаций местного исполнительного органа Восточно-Казахстанской области" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 19, ст. 235):
в Правилах выпуска, размещения, обращения, погашения и обслуживания среднесрочных облигаций местного исполнительного органа Восточно-Казахстанской области, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 7 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальным Банком Республики Казахстан".
27. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 773  P010773_ "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "О зерне":
в Плане мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан "О зерне", утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 5 и 6:
в графе 3 "Форма завершения" слова "Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Правления Национального Банка Республики Казахстан";
в графе 4 "Государственный орган, ответственный за исполнение" слова "Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам" заменить словами "Национальный Банк Республики Казахстан".

28. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 11 шілдедегi N 654  Жарлығын iске асыру жөнiндегі кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 8 тамыздағы N 1040  қаулысына
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. А.М.Жолдасбеков Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының тарату комиссияларының және шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының Шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының төрағасы болып тағайындалсын.
Тарату комиссиялары төрағасының еңбегiне ақы төлеу Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясын ұстауға республикалық бюджетте көзделген қаражаттың есебiнен "Қызметкерлерiнiң орташа жалақысын есептеу тәртiбi жөнiндегi нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1942  қаулысына сәйкес есептелген Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының төрағасына бұрын белгіленген орташа жалақы мөлшерінде жүзеге асырылсын.".
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2001 жылғы 28 қазандағы
N 1369 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнің
тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының ұйымдастырушылық мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 27 қаңтардағы N 98  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 4, 52-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Министрлер Кабинетiнің 1995 жылғы 11 шiлдедегi N 948 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы.
3. "Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 1552  қаулысының 1 және 2-тармақтары.

28. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2001 года N 1040  P011040_ "О некоторых мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 июля 2001 года N 654":
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Назначить Джолдасбекова А.М. председателем ликвидационных комиссий Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам и Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Хозяйственное управление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам".
Оплату труда председателя ликвидационных комиссий осуществлять за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, в размере средней заработной платы, установленной ранее Председателю Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, исчисляемой в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1942 "Об утверждении Инструкции о порядке исчисления средней заработной платы работников".".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2001 года N 1369
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1995 года N 98  P950098_ "Организационные вопросы Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст. 52).
2. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 года N 948 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
3. Пункты 1 и 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1996 года N 1552  P961552_ "О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам".