Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1251 және 2001 жылғы 21 маусымдағы N 846 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 қараша N 1421. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1349 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Бюджетке акциздердiң толық түсуiн қамтамасыз ету және акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiнiң заңсыз өндiрiсi мен айналымын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мына шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым маркаларымен таңбалаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1251 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 42, 386-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым маркаларымен таңбалаудың тәртiбiнде:
2-тармақтың үшiншi абзацындағы "(отандық өндiрiстiң темекi бұйымдары: фильтрсiз сигареттер мен папиростарды қоспағанда)" деген сөздер алынып тасталсын;
9-тармақта:
1) тармақшада "жұмсақ қораптағы" деген сөздер "сүзгiлi сигареттiң жұмсақ қорабындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада "қайырма қақпақты қораптағы" деген сөздер "сүзгiлi сигареттiң қайырма қақпақты қорабындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) және 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) сүзгiсiз сигарет қорабында акциздiк алым маркасы қораптың сол және оң шетiнен бiрдей аралықта артқы бетiнде тiгінен орналасады әрi қорапты ашар жердi басып өтедi;
4) папирос қорабындағы мәтiн немесе үстiңгi бетiн жабатын акциз алымының маркасындағы сурет қораптың алдыңғы бетiнiң бағытына бағдарлануы тиiс және орталықта (оң және сол шетiнен, алдыңғы және артқы қабырғалардан бiрдей аралықта) орналасуы тиiс.";
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.08.08. N 792 қаулысымен.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 мамырдан бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1251 и от 21 июня 2001 года N 846
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2001 года N 1421. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях обеспечения полного поступления акцизов в бюджет и предотвращения нелегального производства и оборота отдельных видов подакцизных товаров Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения и дополнения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1251 P991251_ "Об утверждении Правил маркировки отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 42, ст. 386):
в Правилах маркировки отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце третьем пункта 2 слова "(за исключением табачных изделий отечественного производства: сигареты без фильтра и папиросы)" исключить;
в пункте 9:
подпункт 1) после слов "на мягкой пачке" дополнить словами "сигарет с фильтром";
подпункт 2) после слов "на пачке" дополнить словами "сигарет с фильтром";
дополнить подпунктами 3) и 4) следующего содержания:
"3) на пачке сигарет без фильтра, марка акцизного сбора располагается на задней плоскости пачки вертикально на равном расстоянии от левого и правового края и пересекает место вскрытия пачки;
4) на пачке для папирос текст или рисунок на марке акцизного сбора, закрывающей верхнюю плоскость, должен быть ориентирован в том же направлении, что и передняя плоскость пачки, и должен располагаться по центру (на равном расстоянии от правого и левого края, передней и задней стенки).";
2) (подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 8 августа 2003 г. N 792 )
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 мая 2002 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан