Б.А.Бұлғақбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 қарашадағы N 1476 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Болатбек Ақылбайұлы Бұлғақбаев Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Булгакбаеве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1476
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Булгакбаева Болатбека Акылбаевича Председателем Агентства финансовой полиции Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)