Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 30 мамырдағы N 738 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 қараша N 1498
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ел iшiнде кәсiптiк жоғары бiлiмдi және жоғары оқу орнынан кейiнгi
кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2001/2002 оқу жылына арналған
мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2001 жылғы 30 мамырдағы N 738
P010738_
қаулысына мынадай
толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ел iшiнде кәсiптiк жоғары бiлiмдi
мамандар даярлауға 2001/2002 оқу жылына арналған мемлекеттiк білiм беру
тапсырысында:
"Барлығы" деген жолдағы "12835" деген сан "13335" деген санмен
ауыстырылсын:
----------------------------------------------------------------
"Өнер жоғары оқу орындары"       !  600   !     !      ! 137,0
----------------------------------------------------------------
деген жолдың алдынан мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
----------------------------------------------------------------
"М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу  !  100   !     !      ! 552,0
мемлекеттiк университетiнiң      !        !     !      !
Қазақстандағы филиалында         !        !     !      !
студенттердi оқытуға"            !        !     !      !
!        !     !      !
"Мәскеу авиациялық институтының  !  10    !     !      ! 108,4"
"Восход" филиалында студенттердi !        !     !      !
оқытуға"                         !        !     !      !
----------------------------------------------------------------
"Резерв" деген жолдағы "1490" деген сан "1880" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2001 года N 738
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 1498
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
мая 2001 года N 738
P010738_
"Об утверждении государственных
образовательных заказов на подготовку специалистов с высшим
профессиональным и послевузовским профессиональным образованием внутри
страны на 2001/2002 учебный год" следующие дополнения и изменения:
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с
высшим профессиональным образованием внутри страны на 2001/2002 учебный
год, утвержденном указанным постановлением:
в строке "Всего" цифру "12835" заменить цифрой "13335";
перед строкой:
___________________________________________________________________________
"Вузы искусств"                                !600!  !  !137,0
_________________________________________________________!___!__!__!_______
дополнить строками следующего содержания:
___________________________________________________________________________
"На обучение студентов в Казахстанском филиале            100       552,0
Московского государственного университета имени
Л.М. Ломоносова"
"На обучение студентов в филиале "Восход" Московского     10        108,4"
авиационного института"
___________________________________________________________________________
в строке "Резерв" цифру "1490" заменить цифрой "1880".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)