Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 4 желтоқсан N 1559. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
1-тармақтағы Экономикалық саясат жөнiндегi кеңестiң құрамы жаңа редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы                Министрiнiң орынбасары, жетекшi
Құлекеев                       - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдiрахметұлы           Экономика және сауда министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Есенбаев                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Мәжит Төлеубекұлы                министрi
Кәкiмжанов                     - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы            Мемлекеттiк кiрiс министрi
Марченко                       - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Григорий Александрович           Банкiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Бейсембетов                    - Қазақстан Республикасы
Ескендiр Қалыбекұлы              Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша)
Өтембаев                       - Қазақстан Республикасы
Ержан Әбiлқайырұлы               Президентінiң Әкiмшiлiгi
Басшысының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Қарағұсова                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжан Жанпейiсқызы              және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi
Досаев                         - Қазақстан Республикасының Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы              монополияларды реттеу
бәсекелестiктi қорғау және шағын
бизнестi қолдау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы"
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1559. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983  P980983_   "О создании Совета по экономической политике" следующее изменение:
в пункте 1 состав Совета по экономической политике изложить в новой редакции:
"Масимов Карим          - заместитель Премьер-Министра Республики
Кажимканович              Казахстан, руководитель
Кулекеев Жаксыбек       - Министр экономики и торговли Республики
Абдрахметович             Казахстан, заместитель руководителя
Есенбаев Мажит          - Министр финансов Республики Казахстан
Тулеубекович
Какимжанов Зейнулла     - Министр государственных доходов
Халидоллович              Республики Казахстан
Марченко Григорий       - Председатель Национального Банка
Александрович             Республики Казахстан (по согласованию)
Бейсембетов Искандер    - Председатель Агентства по стратегическому
Калыбекович               планированию Республики Казахстан (по
согласованию)
Утембаев Ержан          - Заместитель Руководителя Администрации
Абулхаирович              Президента Республики Казахстан (по
согласованию)
Карагусова Гульжана     - Министр труда и социальной защиты
Джанпеисовна              населения Республики Казахстан
Досаев Ерболат          - Председатель Агентства по регулированию
Аскарбекович              естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Республики Казахстан"
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан