Оңтүстік Қазақстанның тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 желтоқсан N 1649
2001-2002 жылдардың күзгі-қысқы кезеңінде Оңтүстік Қазақстанның тұтынушыларын электрмен жабдықтауда қалыптасқан төтенше ахуалға, сондай-ақ экономикалық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Жамбыл облысының әкіміне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Жамбыл МАЭС-ін іске қосуға және оның тұрақты жұмыс істеуіне байланысты шығыстарды қаржыландыру үшін 350 000 000 (үш жүз елу миллион) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.19. N 334
қаулысымен.
P020334_
2. Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мен Жамбыл
облысының әкімі Жамбыл МАЭС-ін іске қосуды және оның тұрақты жұмыс істеуін
қаржыландыру жөнінде бірлескен шешім қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О неотложных мерах по обеспечению стабильного электроснабжения потребителей Южного Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1649
В связи с чрезвычайной ситуацией, сложившейся с электроснабжением потребителей Южного Казахстана в осенне-зимний период 2001-2002 годов, а также обеспечением экономической безопасности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Жамбылской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 350 000 000 (триста пятьдесят миллионов) тенге для финансирования расходов, связанных с обеспечением запуска и устойчивой работы Жамбылской ГРЭС.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 марта 2002 г. N 334 P020334_ .
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов и акиму Жамбылской области принять совместное решение по финансированию запуска и устойчивой работы Жамбылской ГРЭС.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)