Тәжiкстан Республикасына Ресей Федерациясынан әскери-техникалық мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 желтоқсан N 1707
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 201-мотоатқыштар дивизиясы үшiн Тәжiкстан Республикасына Ресей Федерациясынан әскери-техникалық мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi 1995 жылғы 26 мамырдағы Арнайы жүктердi және әскери мақсаттағы өнiмдердi тасымалдау туралы келiсiмге және басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге сәйкес қауiпсiздiктiң айрықша шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша темiр жол көлiгiмен жүктi транзиттiк тасымалдаудың жүзеге асырылуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамамен белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы әскери-техникалық мүлiктiң транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi осы
қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкіметінің
2001 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1707 қаулысына
қосымша
Тәжiкстан Республикасындағы бітiмгершiлiк күштерiнiң 201-мотоатқыштар
дивизиясына беруге жоспарланған әскери-техникалық мүліктің
номенклатурасы және саны
Бағыты: Сызрань 1 станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжiкстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк Е - Шеңгелдi.
Құрамында: 38 платформа, құрамында 8 адам әскери қарауылы бар 1
адамдар вагоны.
Жөнелтушi: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 74991-әскери бөлiмi.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162-әскери бөлiмі.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем !Саны!Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!    !ту
!                                 !             !гі    !    !
-----!---------------------------------!-------------!------!----!---------
1  !                  2              !      3      !   4  !  5 !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!----!---------
Автомобиль техникасы

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан военно-технического имущества из Российской Федерации в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года N 1707
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан военно-технического имущества из Российской Федерации в Республику Таджикистан для 201-й мотострелковой дивизии Вооруженных Сил Российской Федерации согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки груза железнодорожным транспортом по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Z990368_ Соглашением о перевозках специальных грузов и продукции военного назначения от 26 мая 1995 года и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом военно-технического имущества через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2001 года N 1707
Номенклатура и количество
военно-технического имущества, планируемого к поставке
в 201 мотострелковую дивизию миротворческих сил
в Республике Таджикистан
Маршрут: ст. Сызрань 1 (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 38 платформ, 1 людской вагон с воинским караулом в составе
8 человек.
Отправитель: войсковая часть 74991 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
Автомобильная техника

1.    Урал-4320 автомобилi                            дана     42
2.    МТО-АТ техникалық қызмет көрсету
шеберханасы                                     дана      2
3.    2-ПН-6 көлік тіркемелерi                        дана     16
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Сызрань Е станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк 1 - Шеңгелді.
Құрамында: 35 платформа, құрамында 8 адам әскери қарауылы бар 1
адамдар вагоны.
Жөнелтушi: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінiң 74991-әскери бөлімі.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162-әскери бөлiмi.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем !Саны!Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!    !ту
!                                 !             !гі    !    !
-----!---------------------------------!-------------!------!----!---------
1  !                  2              !      3      !   4  !  5 !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!----!---------
Автомобиль техникасы
1.    КАМАЗ-4310 автомобилi                           дана    41
2.    ТЭА-1 көлiк эвакоавтомобилi                     дана     3
3.    УАЗ-39621 санитарлық автомобилi                 дана     8
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Чемской станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Локоть - Шеңгелді.
Құрамында: 2 жабық вагон.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясының Қорғаныс министрлiгі Бас автосауытты
танк басқармасының 15-орталық автомобиль жөндеу зауыты.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162-әскери бөлiмi.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем !Саны!Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!    !ту
!                                 !             !гі    !    !
-----!---------------------------------!-------------!------!----!---------
1  !                  2              !      3      !   4  !  5 !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!----!---------
1.    ЗМЗ-66 қозғалтқышы                              дана     11
2.    ЗИЛ-131 қозғалтқышы                             дана     13
3.    УАЗ-469 беріліс ауысымының                      дана      7
қорапшасы
4.    ГАЗ-66 беріліс ауысымының                       дана      4
қорапшасы

1.    Автомобиль Урал-4320                                шт.     42
2.    Мастерская технического обслуживания
МТО-АТ                                              шт.      2
3.    Прицепы транспортные 2-ПН-6                         шт.     16
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Сызрань 1 (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 35 платформ, 1 людской вагон с воинским караулом в составе
8 человек.
Отправитель: войсковая часть 74991 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
Автомобильная техника
1.    Автомобиль КАМАЗ-4310                               шт.     41
2.    Транспортный эвакоавтомобиль ТЭА-1                  шт.      3
3.    Санитарный автомобиль УАЗ-39621                     шт.      8
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Чемской (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Локоть - Ченгельды.
В составе: 2 крытых вагона.
Отправитель: 15 центральный автомобильный ремонтный завод Главного
автобронетанкового управления Министерства обороны Российской Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1.    Двигатель ЗМЗ-66                                    шт.     11
2.    Двигатель ЗИЛ-131                                   шт.     13
3.    Коробка перемены передач УАЗ-469                    шт.      7
4.    Коробка перемены передач ГАЗ-66                     шт.      4

5.    ГАЗ-53 берiліс ауысымының                       дана      1
қорапшасы
6.    ЗИЛ-131 үлестіруші қорапшасы                    дана      6
7.    УАЗ-469 алдыңғы белдеуі                         дана      8
8.    ЗИЛ-131 алдыңғы белдеуі                         дана      5
9.    ЗИЛ-131 ортаңғы белдеуі                         дана      4
10.   ЗИЛ-131 артқы белдеуі                           дана     18
11.   ГАЗ-53 артқы белдеуі                            дана      3
12.   УАЗ-469 рульдық басқарымы                       дана     11
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Фрязино станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк 1 - Шеңгелді.
Құрамында: 16 жабық вагон.
Жөнелтушi: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 42795-әскери бөлiмi.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнң 01162-әскери бөлiмi.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем ! Саны !Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!      !ту
!                                 !             !гі    !      !
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1  !                  2              !      3      !   4  !   5  !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1.    Автошина                            12.00-18       дана    295
2.    Автошина                            8.40х15        дана    140
3.    Автошина                            260Р-508       дана    596
4.    ВИ-243 автошинасы                   320-508        дана     12
5.    КИ-113 автошинасы                   12.00-20       дана    234
6.    И-П184 автошинасы                   1220*400-533   дана     28
7.    Автошина 0-47                       1100*400-533   дана    144
8.    Автошина                            14.00х20       дана    274
9.    Автошина                            1220х400-533   дана    365
10.   Автошина                            1100x400x533   дана     80
11.   Автошина                            1025x420-457   дана     32
12.   Автошина                            240х508        дана     46
13.   Автошина                            1300х530-533   дана     26
14.   Аккумуляторлық батарея              6СТ-75         дана    287
15.   Аккумуляторлық батарея              6СТ-90         дана    367
16.   Аккумуляторлық батарея              6СТ-132        дана      3
17.   Аккумуляторлық батарея              6СТ-190        дана    850

5.    Коробка перемены передач ГАЗ-53                     шт.      1
6.    Раздаточная коробка ЗИЛ-131                         шт.      6
7.    Передний мост УАЗ-469                               шт.      8
8.    Передний мост ЗИЛ-131                               шт.      5
9.    Средний мост ЗИЛ-131                                шт.      4
10.   Задний мост ЗИЛ-131                                 шт.     18
11.   Задний мост ГАЗ-53                                  шт.      3
12.   Рулевое управление УАЗ-469                          шт.     11
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Фрязино (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 16 крытых вагонов.
Отправитель: войсковая часть 42795 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1.    Автошина                            12.00-18        шт.    295
2.    Автошина                            8.40х15         шт.    140
3.    Автошина                            260Р-508        шт.    596
4.    Автошина ВИ-243                     320-508         шт.     12
5.    Автошина КИ-113                     12.00-20        шт.    234
6.    Автошина И-П184                     1220*400-533    шт.     28
7.    Автошина 0-47                       1100*400-533    шт.    144
8.    Автошина                            14.00х20        шт.    274
9.    Автошина                            1220х400-533    шт.    365
10.   Автошина                            1100x400x533    шт.     80
11.   Автошина                            1025x420-457    шт.     32
12.   Автошина                            240*508         шт.     46
13.   Автошина                            1300*530-533    шт.     26
14.   Аккумуляторная батарея              6СТ-75          шт.    287
15.   Аккумуляторная батарея              6СТ-90          шт.    367
16.   Аккумуляторная батарея              6СТ-132         шт.      3
17.   Аккумуляторная батарея              6СТ-190         шт.    850

18.   Аккумуляторлық батарея              6СТ-60         дана     97
19.   Аккумуляторлық батарея              6СТ-182        дана     47
20.   Қозғалтқыш                          238М2-1000188  дана      2
21.   ГАЗ-66-ға регламенттелген
техникалық қызмет көрсетудi         66-04-3906170   ж-м      3
жүргiзуге арналған жинақтауыш
22.   ЗИЛ-131-ге регламенттелген
техникалық қызмет көрсетудi
жүргізуге арналған жинақтауыш       131-10000118-01 ж-м      5
23.   УРАЛ-4320-ға регламенттелген
техникалық қызмет көрсетудi
жүргізуге арналған жинақтауыш       4320-3906007    ж-м      1
24.   КРАЗ-255-ке регламенттелген
техникалық қызмет көрсетудi
жүргізуге арналған жинақтауыш       255Б-3901634    ж-м      3
25.   МТ-ЛБ-ға регламенттелген
техникалық қызмет көрсетудi
жүргiзуге арналған жинақтауыш       6.00.01РДВ-01-1 ж-м      5
26.   КамАЗ-4310-ға регламенттелген
техникалық қызмет көрсетуді
жүргізуге арналған жинақтауыш       4310-0000010ЗИ  ж-м      5
27.   Жоғары қысымды отындық сорғыны
күрделi жөндеудi жүргізуге          33.1111007-
арналған жинақтауыш                 023К7           ж-м      4
28.   Жоғары қысымды отындық сорғыны
күрделі жөндеудi жүргізуге          33.1111007-
арналған жинақтауыш                 023К8           ж-м      4
29.   Г130Г генераторының жинақтауышы     А жинақталымы   ж-м      4
30.   Ауыспалы токтың генераторы 28В 47А  6562.3701       дана     4
31.   Мәсуек ұстағыш жинаулы мәсуетімен   Г250Е1-010      дана    30
32.   Түзеткіш блок                       БПВ46-65        дана    40
33.   Түйістірусіз кернеуді реттеуіш      РР132А          дана    40
34.   Реттеуіш реле 28В                   РР390Б          дана    10
35.   Кернеуді реттеуіш 28В               1112.3702010    дана    20
36.   Интегральдық кернеуді реттеуіш      Я112А           дана    40
37.   Интегральдық кернеуді реттеуіш      Я120М1          дана    10
38.   Тоқтату дабылын қосқыш              ВК12Б           дана    60
39.   2 жағдайда қосатын қосқыш           ВК26А2          дана    60
40.   Стартерді қосқыш                    ВК322-3710000   дана    60
41.   Клавишалы сөндіргіш                 ВК343-02.16     дана    60
42.   Тоқтатым дабылын қосқыш             ВК412           дана    60
43.   Артқы кіре берістің сөндіргіші      ВК418           дана    60
44.   Апат дабылын қосқыш                 245.3710        дана    60
45.   Апат дабылдамасын сөндіргіш         245.3710-01     дана    60
46.   Массаны қосқыш 24В                  1400.3737       дана    60
47.   Тұтату катушкасы                    Б5А             дана    60

18.   Аккумуляторная батарея              6СТ-60          шт.     97
19.   Аккумуляторная батарея              6СТ-182         шт.     47
20.   Двигатель                           238М2-1000188   шт.      2
21.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания ГАЗ-66                 66-04-3906170   к-т.     3
22.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания ЗИЛ-131                131-10000118-01 к-т.     5
23.   Комплект для проведения
регламентированного
технического обслуживания
УРАЛ-4320                           4320-3906007    к-т.     1
24.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания КРАЗ-255               255Б-3901634    к-т.     3
25.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания МТ-ЛБ                  6.00.01РДВ-01-1 к-т.     5
26.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания КАМАЗ-4310             4310-00000103И  к-т.     5
27.   Комплект для проведения
капитального ремонта топливного     33.1111007-
насоса высокого давления            023К7           к-т.     4
28.   Комплект для проведения
капитального ремонта топливного     33.1111007-
насоса высокого давления            023К8           к-т.     4
29.   Комплект генератора Г130Г           Комплект А      к-т.     4
30.   Генератор переменного тока 28В 47А  6562.3701       шт.      4
31.   Щеткодержатель со щеткой в сборе    Г250Е1-010      шт.     30
32.   Блок выпрямительный                 БПВ46-65        шт.     40
33.   Регулятор напряжения бесконтактный  РР132А          шт.     40
34.   Реле регулятор 28В                  РР390Б          шт.     10
35.   Регулятор напряжения 28В            1112.3702010    шт.     20
36.   Регулятор напряжения интегральный   Я112А           шт.     40
37.   Регулятор напряжения интегральный   Я120М1          шт.     10
38.   Включатель сигнала стоп             ВК12Б           шт.     60
39.   Включатель на 2 положения           ВК26А2          шт.     60
40.   Включатель стартера                 ВК322-3710000   шт.     60
41.   Выключатель клавишный               ВК343-02.16     шт.     60
42.   Включатель сигнала стоп             ВК412           шт.     60
43.   Выключатель заднего хода            ВК418           шт.     60
44.   Включатель аварийного сигнала       245.3710        шт.     60
45.   Выключатель аварийной сигнализации  245.3710-01     шт.     60
46.   Включатель массы 24В                1400.3737       шт.     60
47.   Катушка зажигания                   Б5А             шт.     60

48.   Тұтату катушкасы                    Б111Б           дана    60
49.   Тұтату катушкасы                    Б115В2          дана    60
50.   Бөлгіш                              Р51             дана    10
51.   Бөлгіш                              Р102            дана    10
52.   Транзисторлы коммутатор             ТК101А          дана    30
53.   Транзисторлы коммутатор             13.3734         дана    30
54.   Транзисторлы коммутатор             17.3734         дана    30
55.   Транзисторлы коммутатор             763734          дана     5
56.   Транзисторлы коммутатор             ТК200-01        дана    30
57.   Транзисторлы коммутатор             13.3734-01      дана    30
58.   Транзисторлы коммутатор             47.3734         дана    30
59.   Тоқтатқыш бөлшектерінің             Р4-080          ж-м     50
жинақтауышы
60.   Конденсаторсыз тоқтатқыштың         Р119-ЗООБ       дана    50
пластинасы
61.   Жинаулы бөлгіштің қақпағы           Р12-500         дана    50
62.   Жинаулы бөлгіштің қақпағы           Р35-500         дана    50
63.   Жинаулы бөлгіштің қақпағы           Р102-500        дана    50
64.   Жинаулы бөлгіштің қақпағы           Р119-500        дана    50
65.   Жинаулы бөлгіштің қақпағы           Р133-500        дана    50
66.   Құрамдастырылған серіппелі          Р41-510Б        дана    50
бұрыш
67.   Серіппелі бұрыштық түйістіргіш      Р133-510        дана    50
68.   Тұйықтаушы конденсатор              К42-18-9        дана    50
69.   Тұтату шырағындағы                  А14В2           дана    80
70.   Жылытқыштың тұтату шырағданы        СН423           дана   420
71.   Стартер 12В 1.8КВТ                  СТ2А            дана    10
72.   Стартер 24В 0.87КВТ                 CT106           дана    10
73.   Стартер 24В 7.7КВТ                  СТ14261         дана    10
74.   Стартер 12В 1.5КВТ                  СТ230А1         дана    10
75.   Стартер 24В                         2501.3708000-01 дана    10
76.   Жетек жағындағы жинауды қақпақ      CT2-400         дана     5
77.   Жетек жағындағы жинауды қақпақ      СТ230Б-400-10   дана    60
78.   Жетек                               СТ142-600       дана    95
79.   Жетек                               42.3708600      дана    50
80.   Стартердің релесі 12В               РС14Г           дана    50
81.   Стартердің тарту релесі             СТ142Б-800      дана   100
82.   Стартердің релесі 12В               СТ230А-800      дана   100
83.   Стартердің релесі 12В               СТ230Б2-800     дана    10
84.   Стартердің релесі 12В               PC502           дана   100

48.   Катушка зажигания                   Б111Б           шт.     60
49.   Катушка зажигания                   Б115В2          шт.     60
50.   Распределитель                      Р51             шт.     10
51.   Распределитель                      Р102            шт.     10
52.   Коммутатор транзисторный            ТК101А          шт.     30
53.   Коммутатор транзисторный            13.3734         шт.     30
54.   Коммутатор транзисторный            17.3734         шт.     30
55.   Коммутатор транзисторный            763734          шт.      5
56.   Коммутатор транзисторный            ТК200-01        шт.     30
57.   Коммутатор транзисторный            13.3734-01      шт.     30
58.   Коммутатор транзисторный            47.3734         шт.     30
59.   Комплект деталей прерывателя        Р4-080          к-т.    50
60.   Пластина прерывателя без
конденсатора                        Р119-ЗООБ       шт.     50
61.   Крышка распределителя в сборе       Р12-500         шт.     50
62.   Крышка распределителя в сборе       Р35-500         шт.     50
63.   Крышка распределителя в сборе       Р102-500        шт.     50
64.   Крышка распределителя в сборе       Р119-500        шт.     50
65.   Крышка распределителя в сборе       Р133-500        шт.     50
66.   Уголек комбинированный с пружиной   Р41-510Б        шт.     50
67.   Контакт угольный с пружиной         Р133-510        шт.     50
68.   Конденсатор блокировочный           К42-18-9        шт.     50
69.   Свеча зажигания                     А14В2           шт.     80
70.   Свеча зажигания к подогревателю     СН423           шт.    420
71.   Стартер 12В 1.8КВТ                  СТ2А            шт.     10
72.   Стартер 24В 0.87КВТ                 CT106           шт.     10
73.   Стартер 24В 7.7КВТ                  СТ14261         шт.     10
74.   Стартер 12В 1.5КВТ                  СТ230А1         шт.     10
75.   Стартер 24В                         2501.3708000-01 шт.     10
76.   Крышка со стороны привода в сборе   CT2-400         шт.      5
77.   Крышка со стороны привода в сборе   СТ230Б-400-10   шт.     60
78.   Привод                              СТ142-600       шт.     95
79.   Привод                              42.3708600      шт.     50
80.   Реле стартера, 12В                  РС14Г           шт.     50
81.   Реле стартера тяговое               СТ142Б-800      шт.    100
82.   Реле стартера 12В                   СТ230А-800      шт.    100
83.   Реле стартера 12В                   СТ230Б2-800     шт.     10
84.   Реле стартера 12В                   PC502           шт.    100

85.   Стартердің релесі 12В               738.3747        дана   100
86.   Стартердің релесі 24В               738.3747-20     дана   100
87.   Стартердің жинаулы релесі           732.3747        дана   100
88.   Үш жағдайға ауыстырып қосқыш        П20А2           дана    50
89.   Жарықтандыру ауыстырып қосқышы      П29В            дана    50
90.   Аяқпен жарық ауыстырып қосқыш       П39             дана   100
91.   Аяқпен жарық ауыстырып қосқыш       П53             дана   100
92.   Бұрылу дабылын ауыстырып қосқыш     П109Б2          дана   100
93.   Бұрылу дабылын ауыстырып қосқыш     П110А           дана   100
94.   Клавишалы ауыстырып қосқыш          П147-01.13      дана   100
95.   Жылытқыштың электр қозғалтқышын     П147-03.11      дана   100
сөндіргіш
96.   Әйнек жуғышты ауыстырып қосқыш      П150-14.10      дана   100
97.   Бұрылу фарасы                       ФГ16            дана    60
98.   Фара 12В                            ФГ122БВ1        дана    40
99.   Фара 12В                            40.3711010      дана    40
100.  Фара 24В                            ФГ125           дана    30
101.  Тұманға қарсы фара                  11.3743010      дана    60
102.  Қанаттағы фара                      404.3711010     дана    60
103.  Галоген жарығының фарасы            ФГ150Г1         дана    60
104.  Фара - прожектор                    17.3711010      дана    30
105.  Жинаулы оптикалық элемент           ФГ140-200Б1     дана    60
106.  Көмекші жарық 24В                   ПФ101В          дана   100
107.  Алдыңғы шам 12В                     ПФ133А          дана   100
108.  Сепкіштің жиегі                     ПФ133-3712221   дана   100
109.  Бұрылысты көрсетушінің              УП101-01        дана    80
қайталаушысы 12В
110.  Артқы оң шам 24В                    ФП101Г          дана    80
111.  Артқы сол шам 24В                   355.3716010     дана    80
112.  Артқы оң шам 24В                    354.3716010     дана    80
113.  Артқы герметикалық шам 12В          ФП133А          дана    80
114.  Нөмірлік белгіге жарық беретін шам  ФП134Б          дана    80
115.  Артқы есіктің шамы 24В              481.3716        дана    80
116.  Жарық қайтарушы                     ФП311           дана    80
117.  Бақылау шамдарының блогы            ПД511           дана    10
118.  Бақылау шамдарының блогы            ПД511Е          дана    20
119.  Бақылау шамдарының блогы            ПД512Е          дана    20
120.  Жарықты жасыру плафонын салу        ПК2-250         дана   100
121.  Шу дабылы 12В                       20.3721-01Г     дана    30

85.   Реле стартера 12В                   738.3747        шт.    100
86.   Реле стартера 24В                   738.3747-20     шт.    100
87.   Реле стартера в сборе               732.3747        шт.    100
88.   Переключатель на три положения      П20А2           шт.     50
89.   Переключатель освещения             П29В            шт.     50
90.   Переключатель света ножной          П39             шт.    100
91.   Переключатель света ножной          П53             шт.    100
92.   Переключатель сигнала поворота      П109Б2          шт.    100
93.   Переключатель сигнала поворота      П110А           шт.    100
94.   Переключатель клавишный             П147-01.13      шт.    100
95.   Выключатель электродвигателя
отопителя                           П147-03.11      шт.    100
96.   Переключатель стеклоомывателя       П150-14.10      шт.    100
97.   Фара поворота                       ФГ16            шт.     60
98.   Фара 12В                            ФГ122БВ1        шт.     40
99.   Фара 12В                            40.3711010      шт.     40
100.  Фара 24В                            ФГ125           шт.     30
101.  Фара противотуманная                11.3743010      шт.     60
102.  Фара в крыло                        404.3711010     шт.     60
103.  Фара галогенового света             ФГ150Г1         шт.     60
104.  Фара-прожектор                      17.3711010      шт.     30
105.  Элемент оптический в сборе          ФГ140-200Б1     шт.     60
106.  Подфарник 24В                       ПФ101В          шт.    100
107.  Фонарь передний 12В                 ПФ133А          шт.    100
108.  Ободок рассеивателя                 РФ133-3712221   шт.    100
109.  Повторитель указателя поворотов 12В УП101-01        шт.     80
110.  Фонарь задний правый 24В            ФП101Г          шт.     80
111.  Фонарь задний левый 24В             355.3716010     шт.     80
112.  Фонарь задний правый 24В            354.3716010     шт.     80
113.  Фонарь задний герметичный 12В       ФП133А          шт.     80
114.  Фонарь освещения номерного знака    ФП134Б          шт.     80
115.  Фонарь заднего хода 24В             481.3716        шт.     80
116.  Световозвращатель                   ФП311           шт.     80
117.  Блок контрольных ламп               ПД511           шт.     10
118.  Блок контрольных ламп               ПД511Е          шт.     20
119.  Блок контрольных ламп               ПД512Е          шт.     20
120.  Вставка светомаскировочного плафона ПК2-250         шт.    100
121.  Сигнал шумовой 12В                  20.3721-01Г     шт.     30

122.  Сақтандырғыштар блогы               ПР103           дана    20
123.  Сақтандырғыштар блогы               ПР119-01        дана    20
124.  Термобиметалдық сақтандырғыш        29.3722         дана    30
125.  Термобиметалдық сақтандырғыш        292.3722        дана   100
126.  Бұрылыстар көрсеткішінің            РС57Б           дана    20
релесі 12В
127.  Қызып кету релесі                   РС65            дана    50
128.  Жану дабылының датчигі              РС66В           дана    20
129.  Бұрылыстар көрсеткішінің            РС401           дана    50
релесі 12В
130.  Бұрылыстар көрсеткішін қайта        РС951А          дана    50
қосу релесі
131.  Массаны айыру блогының релесі       11.3744-010     дана    20
132.  Стартерді оқшаулау релесі           2602.3747       дана    50
133.  Тұманға қарсы фара                  ФГ152А          дана    60
134.  Штифті шырағданды шам               11.3740         дана   100
135.  Бензин сорғысы                      451М/21-        дана    20
1106012-А2
136.  Май қабылдағышымен жинаулы          451М-1011009-02 дана    15
май сорғысы
137.  Май тазалау сүзгісі                 2101-1012005    дана    40
138.  Карбюратор                          К-131А          дана     3
139.  Майдан шала тазалау сүзгісінің      236-1012023-А   дана   200
элементі
140.  Жинаулы форсунканың сүзгісі         236-1112208     дана   160
141.  Мұқият тазалау сүзгісінің элементі  201-1117038-А2  дана   100
142.  Цилиндрдің жинаулы гильзасы         740-1000128-11  ж-м     48
143.  Артқы иінді валдың жинаулы          740-1005160-01  дана    40
манжетасы
144.  Шығаратын коллектор патрубкасының   740-1008050     дана   200
төсемі
145.  Төмен қысымдағы жинаулы отындық     33-1106010      дана    10
сорғы
146.  Жинаулы қол сорғысы                 33-1106350      дана    10
147.  Жинаулы сүзгі элементі              740-1109560-02  дана   300
148.  Жинаулы форсунка                    271-1112010-01  дана   120
149.  Жинаулы форсунка                    33-1112010-02   дана   240
150.  Тозаңдатқыш                         33-1112110-12   дана   240
151.  Пневматикалық тежегіштің            5320-3509015    дана    10
компрессоры
152.  Оң тежегіш камера 20/20             100-3519100-30  дана    20
153.  Сол тежегіш камера 20/20            100-3519100-10  дана    20
154.  Шланг                               469-3506060     дана    80
155.  Шланг                               469-3506085     дана    80

122.  Блок предохранителей                ПР103           шт.     20
123.  Блок предохранителей                ПР119-01        шт.     20
124.  Предохранитель термобиметаллический 29.3722         шт.     30
125.  Предохранитель термобиметаллический 292.3722        шт.    100
126.  Реле указателя поворотов 12В        РС57Б           шт.     20
127.  Реле перегрева                      РС65            шт.     50
128.  Датчик сигнала горения              РС66В           шт.     20
129.  Реле указателя поворотов 24В        РС401           шт.     50
130.  Реле переключателя указателя
поворота                            РС951А          шт.     50
131.  Реле блока выключения массы         11.3744-010     шт.     20
132.  Реле блокировки стартера            2602.3747       шт.     50
133.  Фара противотуманная                ФГ152А          шт.     60
134.  Свеча факельная штифтовая           11.3740         шт.    100
135.  Насос бензиновый                    451М/21-        шт.     20
1106012-А2
136.  Насос масляный с маслоприемником
в сборе                             451М-1011009-02 шт.     15
137.  Фильтр очистки масла                2101-1012005    шт.     40
138.  Карбюратор                          К-131А          шт.      3
139.  Элемент фильтра грубой
очистки масла                       236-1012023-А   шт.    200
140.  Фильтр форсунки в сборе             236-1112208     шт.    160
141.  Элемент фильтра тонкой очистки      201-1117038-А2  шт.    100
142.  Гильза цилиндра в сборе             740-1000128-11  к-т.    48
143.  Манжета коленчатого вала задняя
в сборе                             740-1005160-01  шт.     40
144.  Прокладка патрубка выпускного
коллектора                          740-1008050     шт.    200
145.  Насос топливный низкого давления
в сборе                             33-1106010      шт.     10
146.  Насос ручной в сборе                33-1106350      шт.     10
147.  Элемент фильтрующий в сборе         740-1109560-02  шт.    300
148.  Форсунка в сборе                    271-1112010-01  шт.    120
149.  Форсунка в сборе                    33-1112010-02   шт.    240
150.  Распылитель                         33-1112110-12   шт.    240
151.  Компрессор пневматический
тормозной                           5320-3509015    шт.     10
152.  Камера тормозная 20/20 правая       100-3519100-30  шт.     20
153.  Камера тормозная 20/20 левая        100-3519100-10  шт.     20
154.  Шланг                               469-3506060     шт.     80
155.  Шланг                               469-3506085     шт.     80

156.  Вал                                 3151-2201010    дана    10
157.  Вал                                 469-2203010-02  дана    12
158.  Жалғасу дискісі                     402-1601090     дана    15
159.  Тежегіш цилиндрі                    24-3505009      дана    10
160.  Вакуумды күшейткіш                  24-10-3510008   дана    20
161.  Сүзгіш элемент Реготмас 440А        53-1012040-10   дана    50
162.  Карбюротар                          К-126ГМ-
1107010         дана     6
163.  Гидромеханикалық трансмиссия        537-1500011-11  дана     1
164.  Басты беріліс                       8.10.Р1         дана     1
165.  Сүзгіш элемент Реготмас-412         2141-1012010    дана    50
166.  Карбюратор                          К-126ГМ-
1107010         дана     3
167.  Жалғасу дискісі                     402-07-1601130  дана     5
168.  Жалғасу дискісі                     402-1601090     дана     5
169.  Сүзгіш элемент Реготмас-412         2141-1012010    дана   100
170.  Ауыспалы тоқтың генераторы 14В 60А  662.3701        дана     2
171.  Ауыспалы тоқтың генераторы 14В 90А  Г287            дана     4
172.  Ауыспалы тоқтың генераторы 28В 150A Г290В           дана     2
173.  Жинаулы реттегішпен щетка ұстағыш   Г273-010        дана    60
174.  Экрандалған реле-реттегіш           РР129           дана    10
175.  Кнопкалы үш клеммалы сөндіргіш      ВК314           дана    60
176.  Авариялық сөндіргіш                 ВК354-01        дана    20
177.  Экрандалған үлестіргіш              Р102Б           дана    10
178.  Экрандалған үлестіргіш              Р132            дана    10
179.  Бөлгіштің конденсаторсыз пластинасы Р21-300         дана    50
180.  Үлестіргіштің жинаулы қақпағы       Р132-500        дана    50
181.  Үлестіргіштің қақпағы               Р351-500        дана    50
182.  Конденсатор                         К42-18-2        дана    50
183.  Конденсатор                         К42-18-5        дана    50
184.  Конденсатор                         К42-18-6        дана    50
185.  Штифті шырағданды шам               11.3740         дана   100
186.  Стартердің релесі 12В               СТ230Б 1-800-10 дана   100
187.  Бұрылысты көрсетушіні ауыстырып     5102.3709       дана   100
қосқыш
188.  Орталық ауыстырып қосқыш            П312            дана   100
189.  Алдыңғы шамы 24В                    ПФ130АБ         дана   100
190.  Бұрылысты көрсетушінің              УП101Б1         дана    80
қайталаушысы 24В
191.  Дабылдар жинақтауышы 24В            С306Г           дана    30

156.  Вал                                 3151-2201010    шт.     10
157.  Вал                                 469-2203010-02  шт.     12
158.  Диск сцепления                      402-1601090     шт.     15
159.  Цилиндр тормозной                   24-3505009      шт.     10
160.  Усилитель вакуумный                 24-10-3510008   шт.     20
161.  Элемент фильтрующий Реготмас 440А   53-1012040-10   шт.     50
162.  Карбюратор                          К-126ГМ-
1107010         шт.      6
163.  Гидромеханическая трансмиссия       537-1500011-11  шт.      1
164.  Главная передача                    8.10.Р1         шт.      1
165.  Элемент фильтрующий Реготмас-412    2141-1012010    шт.     50
166.  Карбюратор                          К-126ГМ-
1107010         шт.      3
167.  Диск сцепления                      402-07-1601130  шт.      5
168.  Диск сцепления                      402-1601090     шт.      5
169.  Элемент фильтрующий Реготмас-412    2141-1012010    шт.    100
170.  Генератор переменного тока 14В 60А  662.3701        шт.      2
171.  Генератор переменного тока 14В 90А  Г287            шт.      4
172.  Генератор переменного тока 28В 150A Г290В           шт.      2
173.  Щеткодержатель с регулятором в
сборе                               Г273-010        шт.     60
174.  Реле-регулятор экранированный       РР129           шт.     10
175.  Выключатель кнопочный трехклемный   ВК314           шт.     60
176.  Выключатель аварийный               ВК354-01        шт.     20
177.  Распределитель экранированный       Р102Б           шт.     10
178.  Распределитель экранированный       Р132            шт.     10
179.  Пластина прерывателя без
конденсатора                        Р21-300         шт.     50
180.  Крышка распределителя в сборе       Р132-500        шт.     50
181.  Крышка распределителя               Р351-500        шт.     50
182.  Конденсатор                         К42-18-2        шт.     50
183.  Конденсатор                         К42-18-5        шт.     50
184.  Конденсатор                         К42-18-6        шт.     50
185.  Свеча факельная штифтовая           11.3740         шт.    100
186.  Реле стартера 12В                   СТ230Б 1-800-10 шт.    100
187.  Переключатель указателя поворота    5102.3709       шт.    100
188.  Переключатель центральный           П312            шт.    100
189.  Фонарь передний 24В                 ПФ130АБ         шт.    100
190.  Повторитель указателя поворотов 24В УП101Б1         шт.     80
191.  Комплект сигналов 24В               С306Г           шт.     30

192.  Сақтандырғыштар блогы               ПР120-01        дана    20
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Сызрань 1 станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк 1 - Шеңгелді.
Құрамында: 3 жабық вагон.
Жөнелтушi: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 42787-әскери бөлімі.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінiң 01162-әскери бөлімі.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем ! Саны !Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!      !ту
!                                 !             !гі    !      !
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1  !                  2              !      3      !   4  !   5  !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1.    Автошина                            1200х400-533    ж-м     80
2.    Аккумуляторлық батарея              6CT-90          дана   100
3.    Аккумуляторлық батарея              6СТ-190         дана   100
4.    Қозғалтқыш                          4178-1000400-10 дана     1
5.    Қозғалтқыш                          236М2-1000186   дана     1
6.    Берiлiс ауысымының қорапшасы        569/ВК469-
1700011         дана     3
7.    Үлестіргіш қорапша                  ВК469-1800018   дана     3
8.    Алдыңғы белдеу                      3151-2300011    дана     3
9.    Артқы белдеу                        3151-2400010    дана     3
10.   Рульдік басқару                     3151-3400013    дана    10
11.   Рульдік тетік                       4310-3400020    дана    10
12.   ЯМЗ-ға реттелген техникалық         238-3906047     ж-м      5
қызмет көрсету үшін жинақтауыш
13.   ЯМЗ-ға реттелген техникалық         238В-3906047    ж-м      5
қызмет көрсету үшін жинақтауыш
14.   Ауыспалы тоқтың генераторы 14В 40A  17.3701-30      ж-м      2
15.   Ауыспалы тоқтың генераторы 12В 40А  Г250Н2          дана     2
16.   Ауыспалы тоқтың генераторы 14В 60А  Г254В           дана     1
17.   Ауыспалы тоқтың генераторы 14В 90А  3842.3701-10    дана     2
18.   Ауыспалы тоқтың генераторы 28В 150А Г290            дана     1
19.   Жинаулы щетка ұстаушы               Г250А1-010А     дана    60
20.   Мәсуек ұстаушы                      Г272-010-01     дана    60
21.   Түзеткіш блок                       БПВ7-100        дана    40
22.   Кернеу реттегіш                     25.3702         дана    20
23.   Реле-реттегіш                       РР361А          дана    20

192.  Блок предохранителей                ПР120-01        шт.     20
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Сызрань 1 (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 3 крытых вагонов.
Отправитель: войсковая часть 42787 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1.    Автошина                            1200х400-533    к-т.    80
2.    Аккумуляторная батарея              6CT-90          шт.    100
3.    Аккумуляторная батарея              6СТ-190         шт.    100
4.    Двигатель                           4178-1000400-10 шт.      1
5.    Двигатель                           236М2-1000186   шт.      1
6.    Коробка перемены передач            569/ВК469-
1700011         шт.      3
7.    Раздаточная коробка                 ВК469-1800018   шт.      3
8.    Передний мост                       31151-2300011   шт.      3
9.    Задний мост                         31151-2400010   шт.      3
10.   Рулевое управление                  3151-3400013    шт.     10
11.   Рулевой механизм                    4310-3400020    шт.     10
12.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания ЯМЗ                    238-3906047     к-т.     5
13.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания ЯМЗ                    238В-3906047    к-т.     5
14.   Генератор переменного тока 14В 40A  17.3701-30      к-т.     2
15.   Генератор переменного тока 12В 40А  Г250Н2          шт.      2
16.   Генератор переменного тока 14В 60А  Г254В           шт.      1
17.   Генератор переменного тока 14В 90А  3842.3701-10    шт.      2
18.   Генератор переменного тока 28В 150А Г290            шт.      1
19.   Щеткодержатель в сборе              Г250А1-010А     шт.     60
20.   Щеткодержатель                      Г272-010-01     шт.     60
21.   Блок выпрямительный                 БПВ7-100        шт.     40
22.   Регулятор напряжения                25.3702         шт.     20
23.   Реле-регулятор                      РР361А          шт.     20

24.   Тоқтату дабылдарын қосқыш           ВК13Б           дана    20
25.   Массаны қосқыш                      ВК318Б-3704000  дана    60
26.   Жинаулы артқы есіктің жарығын       52.3710         дана    60
қосқыш
27.   Жинаулы экрандалған тұтатқыш        Б102Б           дана    60
катушка
28.   Жинаулы тұтатқыш катушка 12В        Б114Б           дана    60
29.   Жинаулы тұтатқыш катушка 12В        Б200            дана    60
30.   Экрандалған үлестіргіш              Р105            дана    10
31.   Үлестіргіш                          Р119Б-3706000   дана    10
32.   Үлестіргіш                          49.3706         дана    10
33.   Транзисторлық коммутатор            ТК102А          дана    30
34.   Тұтатқыш шырағдан                   А11-3           дана   420
35.   Экрандалған  тұтатқыш шырағдан      СН307В          дана   420
36.   Жылытқыштың қыздыру шырағданы       СР65А1          дана   420
37.   Стартер 12В 1,5 КВТ                 СТ230Б4         дана    10
38.   Стартер 12В 1,6 КВТ                 СТ230К1         дана    10
39.   Стартер                             42.3708         дана    10
40.   Стартер                             421.3708        дана    10
41.   Стардердің релесі 24В               PC 103          дана   100
42.   Реле                                4211.3708.
01-800          дана   100
43.   Жинаулы орталық жарықты ауыстырып   П38             дана   100
қосқыш
44.   Фаралардың жарығын ауыстырып        5112.3709       дана    50
қосқыш
45.   Бұрылу көрсеткішін ауыстырып        П110В-01        дана    50
қосқыш
46.   Бұрылу көрсеткішін ауыстырып        П145            дана   100
қосқыш
47.   Сыртқы жарықты ауыстырып қосқыш     П305            дана   100
48.   Бұрылыстардың фарасы 24В            ФГ16К           дана    40
49.   Галоген фарасы 24В                  401.3711010     дана    60
50.   Жинаулы оптикалық элемент           40.3711200      дана    60
51.   Бұрылыс көрсеткішінің шамы          ПФ10И           дана   100
52.   Алдыңғы шамы 12В                    ПФ130А          дана   100
53.   Алдыңғы көмекші жарық 24В           ПФ133АБ         дана   100
54.   Сол жақтағы артқы шамы 12В          ФП101           дана    80
55.   Артқы герметикалық шамы 24В         ФП133АБ         дана    80
56    Нөмірлік белгіге жарық              ФП134           дана    80
түсіретін шам
57.   Бүйірден жарық түсіргіш             ФП310Е          дана    80
58.   Капот астындағы шам 12-24В          ПД308А          дана    20
59.   Капот астындағы шам                 ПД308Б          дана    20

24.   Включатель сигналов стоп            ВК13Б           шт.     20
25.   Включатель массы                    ВК318Б-3704000  шт.     60
26.   Включатель света заднего хода в
сборе                               52.3710         шт.     60
27.   Катушка зажигания, экранированная
в сборе                             Б102Б           шт.     60
28.   Катушка зажигания в сборе 12В       Б114Б           шт.     60
29.   Катушка зажигания в сборе 12В       Б200            шт.     60
30.   Распределитель экранированный       Р105            шт.     10
31.   Распределитель                      Р119Б-3706000   шт.     10
32.   Распределитель                      49.3706         шт.     10
33.   Коммутатор транзисторный            ТК102А          шт.     30
34.   Свеча зажигания                     А11-3           шт.    420
35.   Свеча зажигания экранированная      СН307В          шт.    420
36.   Свеча накаливания к отопителям      СР65А1          шт.    420
37.   Стартер 12В 1,5 КВТ                 СТ230Б4         шт.     10
38.   Стартер 12В 1,6 КВТ                 СТ230К1         шт.     10
39.   Стартер                             42.3708         шт.     10
40.   Стартер                             421.3708        шт.     10
41.   Реле стартера 24В                   PC 103          шт.    100
42.   Реле                                4211.3708.
01-800          шт.    100
43.   Переключатель света центральный
в сборе                             П38             шт.    100
44.   Переключатель света фар             5112.3709       шт.     50
45.   Переключатель указателя поворота    П110В-01        шт.     50
46.   Переключатель указателя поворота    П145            шт.    100
47.   Переключатель наружного освещения   П305            шт.    100
48.   Фара поворотов 24В                  ФГ16К           шт.     40
49.   Фара галогеновая 24В                401.3711010     шт.     60
50.   Элемент оптический в сборе          40.3711200      шт.     60
51.   Фонарь указателя поворота           ПФ10И           шт.    100
52.   Фонарь передний 12В                 ПФ130А          шт.    100
53.   Подфарник передний 24В              ПФ133АБ         шт.    100
54.   Фонарь задний левый 12В             ФП101           шт.     80
55.   Фонарь задний герметичный 24В       ФП133АБ         шт.     80
56    Фонарь освещения номерного знака    ФП134           шт.     80
57.   Отражатель света боковой            ФП310Е          шт.     80
58.   Лампа подкапотная 12-24В            ПД308А          шт.     20
59.   Лампа подкапотная                   ПД308Б          шт.     20

60.   Бақылау шамдарының блогы            ПД511К          дана    20
61.   Бақылау шамдарының блогы            ПД512           дана    20
62.   Жарық түсіргіш аспаптар шамдарының  ПП1-3713200     дана    30
лампалары
63.   Сақтандырғыштар блогы               ПР112-01        дана    20
64.   Сақтандырғыштар блогы               13.3722         дана    20
65.   Термобиметалдық сақтандырғыш        291.3722        дана    30
66.   Бұрылыстар көрсеткішінің            РС57            дана    50
релесі 12В
67.   Пневмоклапанды басқару              15.3747         дана    50
электромагниті 12В
68.   Қол тежегіш шамының реле-бөлгіші    РС493           дана    50
69.   Бұрылыс көрсеткішінің бөлгіші       РС950И          дана    50
70.   Компрессор жетегінің белдігі        740-1307170     дана   100
71.   Вентилятордың белдігі               740-1308020     дана   300
72.   Иінді білік                         740-1000107     ж-м      4
73.   Кіндік темір                        452-2304019     дана    80
74.   Кардан білігі                       3151-2201010    дана     2
75.   Резинометалдық топсалы табан        2С1.34.001      ж-м      5
шынжыр
76.   Жасыл нитроэмаль                    НЦ1125          кг.    500
77.   Лак                                 ПФ-283          кг.    100
78.   Қызыл нитроэмаль                    НЦ-132          кг.     50
79.   Еріткіш                             646             кг.    600
80.   Аккумулятор қышқылы                                 кг.   2000
81.   Гидротрансмиссия МАЗ-537                            дана     2
82.   Жоғарылатқыш беріліс МАЗ-537                        дана     2
83.   МАЗ-537 бірінші алдыңғы                             дана     2
белдеуінің редукторы
84.   МАЗ-537 екінші алдыңғы белдеуінің                   дана     2
редукторы
85.   МАЗ-537 бірінші артқы белдеуінің                    дана     2
редукторы
86.   МАЗ-537 екінші артқы белдеуінің                     дана     2
редукторы
87.   Үлестіргіш қорапша МАЗ-537                          дана     2
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Раменское станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк 1 - Шеңгелді.
Құрамында: 5 жабық вагон.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 74048-әскери бөлiмi.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 01162-әскери бөлiмі.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем ! Саны !Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!      !ту
!                                 !             !гі    !      !
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------

60.   Блок контрольных ламп               ПД511К          шт.     20
61.   Блок контрольных ламп               ПД512           шт.     20
62.   Патроны ламп осветительных
приборов                            ПП1-3713200     шт.     30
63.   Блок предохранителей                ПР112-01        шт.     20
64.   Блок предохранителей                13.3722         шт.     20
65.   Предохранитель термобиметаллический 291.3722        шт.     30
66.   Реле указателя поворотов 12В        РС57            шт.     50
67.   Электромагнит управления
пневмоклапаном 12В                  15.3747         шт.     50
68.   Реле-прерыватель лампы ручного
тормоза                             РС493           шт.     50
69.   Прерыватель указателя поворота      РС950И          шт.     50
70.   Ремень привода компрессора          740-1307170     шт.    100
71.   Ремень вентилятора                  740-1308020     шт.    300
72.   Вал коленчатый                      740-1000107     к-т.     4
73.   Шкворень                            452-2304019     шт.     80
74.   Вал карданный                       3151-2201010    шт.      2
75.   Гусеница с резинометаллическим
шарниром                            2С1.34.001      к-т.     5
76.   Нитроэмаль зеленая                  НЦ1125          кг.    500
77.   Лак                                 ПФ-283          кг.    100
78.   Нитроэмаль красная                  НЦ-132          кг.     50
79.   Растворитель                        646             кг.    600
80.   Кислота аккумуляторная                              кг.   2000
81.   Гидротрансмиссия МАЗ-537                            шт.      2
82.   Повышающая передача МАЗ-537                         шт.      2
83.   Редуктор первого переднего моста
МАЗ-537                                             шт.      2
84.   Редуктор второго переднего моста
МАЗ-537                                             шт.      2
85.   Редуктор первого заднего моста
МАЗ-537                                             шт.      2
86.   Редуктор второго заднего моста
МАЗ-537                                             шт.      2
87.   Раздаточная коробка МАЗ-537                         шт.      2
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Раменское (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 5 крытых вагонов.
Отправитель: войсковая часть 74048 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------

1  !                  2              !      3      !   4  !   5  !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1.    Қозғалтқыш                          УТД-20          дана    15
2.    Бас фрикцион                        765-12-сб7      дана    10
3.    Компрессор                          AK 150 MKB      дана     3
4.    Трос                                765-93-сб134    дана    50
5.    Радиатор                            765-03-сб161    дана     2
6.    Радиатор                            765-03-сб162    дана     2
7.    Радиатор                            765-03-сб173    дана     2
8.    Форсунка                            765-06-сб248    дана     7
9.    Сорғы                               5903-1808010    дана     2
10.   Жалғасу дискісі                     142-1601130     дана    46
11.   Жалғасу дискісі                     14-1601092      дана     9
12.   Су радиаторы                        5903-1301010    дана     2
13.   Жалғасу цилиндрі                    5903-1602300    дана     2
14.   Жалғасу муфтасы                     14-11601180     дана    13
15.   Жалғасу цилиндрі                    5903-1602510    дана     4
16.   Жалғасу реттегіш                    100-3512010     дана     3
17.   Кардан білігі                       4905-2215010    дана     4
18.   Кран                                4905-3504080    дана     6
19.   Жылытқыш                            49Б-8101010     дана     4
20.   Кардан білігі                       5903-2202010    дана     4
21.   Кардан білігі                       5903-2204011    дана     4
22.   Кардан білігі                       5903-2205012    дана     3
23.   Аспаптар қалқаны                    5903-3805010    дана     4
24.   Түтікше                             5903-1104012    дана     6
25.   Түтікше                             5903-1104064    дана     4
26.   Түтікше                             5903-1104080    дана     2
27.   Түтікше                             5903-1104132    дана     2
28.   Түтікше                             5903-1104136    дана     4
29.   Түтікше                             5903-1104312    дана     4
30.   Манжет                              49-1602302      дана    20
31.   Манжет                              49-1602304      дана    20
32.   Манжет                              49-1602516      дана    20
33.   Втулка                              4905-2905486    дана    60
34.   Автошина                            КИ-80           дана   260
35.   Сақина                              сб20-05-51-2    дана    40

1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1.    Двигатель                           УТД-20          шт.     15
2.    Главный фрикцион                    765-12-сб7      шт.     10
3.    Компрессор                          AK 150 MKB      шт.      3
4.    Трос                                765-93-сб134    шт.     50
5.    Радиатор                            765-03-сб161    шт.      2
6.    Радиатор                            765-03-сб162    шт.      2
7.    Радиатор                            765-03-сб173    шт.      2
8.    Форсунка                            765-06-сб248    шт.      7
9.    Насос                               5903-1808010    шт.      2
10.   Диск сцепления                      142-1601130     шт.     46
11.   Диск сцепления                      14-1601092      шт.      9
12.   Водяной радиатор                    5903-1301010    шт.      2
13.   Цилиндр сцепления                   5903-1602300    шт.      2
14.   Муфта сцепления                     14-11601180     шт.     13
15.   Цилиндр сцепления                   5903-1602510    шт.      4
16.   Регулятор сцепления                 100-3512010     шт.      3
17.   Карданный вал                       4905-2215010    шт.      4
18.   Кран                                4905-3504080    шт.      6
19.   Отопитель                           49Б-8101010     шт.      4
20.   Карданный вал                       5903-2202010    шт.      4
21.   Карданный вал                       5903-2204011    шт.      4
22.   Карданный вал                       5903-2205012    шт.      3
23.   Щиток приборов                      5903-3805010    шт.      4
24.   Трубка                              5903-1104012    шт.      6
25.   Трубка                              5903-1104064    шт.      4
26.   Трубка                              5903-1104080    шт.      2
27.   Трубка                              5903-1104132    шт.      2
28.   Трубка                              5903-1104136    шт.      4
29.   Трубка                              5903-1104312    шт.      4
30.   Манжета                             49-1602302      шт.     20
31.   Манжета                             49-1602304      шт.     20
32.   Манжета                             49-1602516      шт.     20
33.   Втулка                              4905-2905486    шт.     60
34.   Автошина                            КИ-80           шт.    260
35.   Кольцо                              сб20-05-51-2    шт.     40

36.   Проставка                           сб20.01.53      дана    66
37.   Цилиндр втулкасы                    20-01-5
0-1      дана    18
38.   Сақина                              303-12          дана    70
39.   Терте жапсырмасы                    сб20.04-23.2р1  дана    30
40.   Поршень саусағы                     304.10.2р1      дана    60
41.   Втулка                              304.13.3р1      дана    60
42.   Астар                               20-06-83-4      дана    20
43.   НК-12М жылу сорғысы                 сб327.00.45     дана    10
44.   Сүзгіэлемент                        сб329-61-1      дана   300
45.   Бүріккіш                            сб317.00.30     дана    50
46.   МЗН-2 май айдайтын сорғысы          сб346-00        дана     1
47.   Су сорғысы                          сб411-00-35А    дана     2
48.   Гильза                              303.07.22р1     дана   120
49.   Астар                               303-08-5        дана   120
50.   Сақина                              303-10-4        дана   240
51.   Поршень                             3304-05-24-1р1  дана    60
52.   Поршень сақинасы                    3304-08-9       дана   120
53.   Тіркемелі терте                     сб3304-03-5     дана    60
54.   Иінді білек                         сб3305.01.17    дана    10
55.   Шашқыш                              сб3317-01-4а    дана   120
56.   Жоғары қысымды отын сорғысы         334-1111005     дана     5
57.   НК-10 отын сорғысы                  сб327.00.61     дана     3
58.   Турбокомпрессор                     7403-11118008   дана     4
59.   Компрессор                          5320-3509015    дана     7
60.   Нығыздаушы сақина                   740-1002024     дана    80
61.   Нығыздаушы сақина                   740-1002031     дана    80
62.   Астар                               740-1117118     дана   130
63.   Ауа сүзгіэлементі                   740-1109560     дана   150
64.   Су сорғысы                          740-1307010     дана     8
65.   Блок басының астары                 740-1003213     дана    80
66.   Иінді білек                         740-1005008     дана     5
67.   Сақина                              740-1003040     дана   100
68.   Жинаулы терте                       740-1004045     дана    50
69.   Жапсырма                            740-1000104р2   ж-м      2
70.   Жапсырма                            740-1000104р3   ж-м      2
71.   Жапсырма                            740-1000104р4   ж-м      2
72.   Жапсырма                            740-1000104р5   ж-м      2

36.   Проставка                           сб20.01.53      шт.     66
37.   Втулка цилиндра                     20-01-50-1      шт.     18
38.   Кольцо                              303-12          шт.     70
39.   Вкладыш шатунный                    сб20.04-23.2р1  шт.     30
40.   Палец поршневой                     304.10.2р1      шт.     60
41.   Втулка                              304.13.3р1      шт.     60
42.   Прокладка                           20-06-83-4      шт.     20
43.   Топливный насос НК-12М              сб327.00.45     шт.     10
44.   Фильтроэлемент                      сб329-61-1      шт.    300
45.   Форсунка                            сб317.00.30     шт.     50
46.   Маслозакачивающий насос МЗН-2       сб346-00        шт.      1
47.   Насос водяной                       сб411-00-35А    шт.      2
48.   Гильза                              303.07.22р1     шт.    120
49.   Прокладка                           303-08-5        шт.    120
50.   Кольцо                              303-10-4        шт.    240
51.
Поршень                             3304-05-24-1р1  шт.     60
52.   Кольцо поршневое                    3304-08-9       шт.    120
53.   Шатун прицепной                     сб3304-03-5     шт.     60
54.   Вал коленчатый                      сб3305.01.17    шт.     10
55.   Распылитель                         сб3317-01-4а    шт.    120
56.   Топливный насос высокого давления   334-1111005     шт.      5
57.   Топливный насос ПК-10               сб327.00.61     шт.      3
58.   Турбокомпрессор                     7403-11118008   шт.      4
59.   Компрессор                          5320-3509015    шт.      7
60.   Кольцо уплотнительное               740-1002024     шт.     80
61.   Кольцо уплотнительное               740-1002031     шт.     80
62.   Прокладка                           740-1117118     шт.    130
63.   Фильтроэлемент воздушный            740-1109560     шт.    150
64.   Насос водяной                       740-1307010     шт.      8
65.   Прокладка головки блока             740-1003213     шт.     80
66.   Вал коленчатый                      740-1005008     шт.      5
67.   Кольцо                              740-1003040     шт.    100
68.   Шатун в сборе                       740-1004045     шт.     50
69.   Вкладыш                             740-1000104р2   к-т.     2
70.   Вкладыш                             740-1000104р3   к-т.     2
71.   Вкладыш                             740-1000104р4   к-т.     2
72.   Вкладыш                             740-1000104р5   к-т.     2

73.   Цилиндрлер болгы                    740-1002011     дана     3
74.   Нығыздаушы сақина                   740-1003466     дана    80
75.   Жапсырма                            740-100102      ж-м      2
76.   Жапсырма                            740-100102р2    ж-м      2
77.   Жапсырма                            740-100102р3    ж-м      2
78.   Жапсырма                            740-100102р5    ж-м      2
79.   Аккумулятор батареясы               6СТ-140         дана   147
80.   Аккумулятор батареясы               12СТ-85         дана   100
81.   Шлемофон                            ТШ-4--          дана   800
82.   Термометр                           2ТУЭ-111        дана     4
83.   Шам                                 ФГ-16           дана     2
84.   Шам                                 ФГ-126          дана     4
85.   Шам                                 ФГ-127          дана     4
86.   Спидометр                           СП-14а          дана     3
87.   Спидометр                           СП-24г          дана     2
88.   Қорғағыш                            СП-5            дана   100
89.   Қорғағыш                            ТП-400          дана    50
90.   Қорғағыш                            ПВ-6,ЗОВ        дана   100
91.   Қорғағыш                            ПВ-10,ЗОВ       дана   100
92.   Қорғағыш                            ПВ-20,ЗОВ       дана   100
93.   Қорғағыш                            ПВ-50,ЗОВ       дана   100
94.   Электродтар                         УОНИ-3мм        кг.    150
95.   Электродтар                         УОНИ-4мм        кг.    150
96.   Электродтар                         УОНИ-5мм        кг.    130
97.   Электродтар                         НИИ-4мм         кг.    180
98.   Электродтар                         НИИ-5мм         кг.    180
99.   Төсеніш брезент                     1х1,5           дана   130
100.  Өрт сөндіргіш                       ОУ-2            дана   130
101.  Бұранда кілті                       8x10            дана   130
102.  Бұранда кілті                       12x14           дана   130
103.  Бұранда кілті                       13x17           дана   130
104.  Бұранда кілті                       17x19           дана   130
105.  Бұранда кілті                       22x24           дана   130
106.  Салмалы кілт                        17x19           дана   130
107.  Құрамалы кілт                       14x14           дана   130
108.  Ажыратқыш кілт                      N 46            дана   130
109.  Слесарь балғасы                     4мм             дана   130

73.   Блок цилиндров                      740-1002011     шт.      3
74.   Кольцо уплотнительное               740-1003466     шт.     80
75.   Вкладыш                             740-100102      к-т.     2
76.   Вкладыш                             740-100102р2    к-т.     2
77.   Вкладыш                             740-100102р3    к-т.     2
78.   Вкладыш                             740-100102р5    к-т.     2
79.   Аккумуляторная батарея              6СТ-140         шт.    147
80.   Аккумуляторная батарея              12СТ-85         шт.    100
81.   Шлемофон                            ТШ-4-           шт.    800
82.   Термометр                           2ТУЭ-111        шт.      4
83.   Фара                                ФГ-16           шт.      2
84.   Фара                                ФГ-126          шт.      4
85.   Фара                                ФГ-127          шт.      4
86.   Спидометр                           СП-14а          шт.      3
87.   Спидометр                           СП-24г          шт.      2
88.   Предохранитель                      СП-5            шт.    100
89.   Предохранитель                      ТП-400          шт.     50
90.   Предохранитель                      ПВ-6,ЗОВ        шт.    100
91.   Предохранитель                      ПВ-10,ЗОВ       шт.    100
92.   Предохранитель                      ПВ-20,ЗОВ       шт.    100
93.   Предохранитель                      ПВ-50,ЗОВ       шт.    100
94.   Электроды                           УОНИ-3мм        кг.    150
95.   Электроды                           УОНИ-4мм        кг.    150
96.   Электроды                           УОНИ-5мм        кг.    130
97.   Электроды                           НИИ-4мм         кг.    180
98.   Электроды                           НИИ-5мм         кг.    180
99.   Брезент подстилочный                1х1,5           шт.    130
100.  Огнетушитель                        ОУ-2            шт.    130
101.  Ключ гаечный                        8x10            шт.    130
102.  Ключ гаечный                        12x14           шт.    130
103.  Ключ гаечный                        13x17           шт.    130
104.  Ключ гаечный                        17x19           шт.    130
105.  Ключ гаечный                        22x24           шт.    130
106.  Ключ накидной                       17x19           шт.    130
107.  Ключ комбинированный                14x14           шт.    130
108.  Ключ разводной                      N 46            шт.    130
109.  Бородок слесарный                   4мм             шт.    130

146.  Ауа айдағыш                         ВО-1            дана     2
147.  184, кн.1 объектіні әскери жөндеу                   дана    20
жөніндегі басшылық
148.  184, кн.2 объектіні әскери жөндеу                   дана    10
жөніндегі басшылық
149.  БТР-80, кн.1 объектіні әскери                       дана    20
жөндеу жөніндегі басшылық
150.  БТР-80, кн.2 объектіні әскери                       дана    10
жөніндегі басшылық
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Селикса станциясы (Ресей Федерациясы) - Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк 1 - Шеңгелді.
Құрамында: 2 жабық вагон.
Жiберушi: - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнiң 75053-әскери бөлiмі.
Алушы: - Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162-әскери бөлiмі.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем ! Саны !Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!      !ту
!                                 !             !гі    !      !
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1  !                  2              !      3      !   4  !   5  !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1.    Қозғалтқыш                          В-46-6          дана     5
2.    Қозғалтқыш                          УТД-20          дана     1
3.    Күш беруші агрегат                  7403-1000018    дана     6
4.    Қозғалтқыш                          4902-1000401    дана     1
5.    Қозғалтқыш                          4902-1000400    дана     1
6.    Тарату қорабы                       5903-1800005    дана     2
7.    Вентиль                             4905-3106040    дана    30
8.    Жетек                               5903-3003010    дана     3
9.    Жетек                               5903-3003010    дана     3
10.   Трос                                765-93-С6195    дана    60
11.   Трос                                765-93-С6120    дана    20
12.   Трос                                765-93-С6134    дана    20
13.   Бүріккіш                            765-06-C6248    дана   456
14.   Қазан                               765-06-сб313    дана     5
15.   Трансмиссия                         765-С6117       дана     2
16.   Манжет                              765-78-сб162    дана    27
17.   Манжет                              765-55-сб150    дана    20
18.   Шырақ                               765-06-С6409    дана    20

146.  Воздухообдуватель                   ВО-1            шт.      2
147.  Руководство по войсковому ремонту
объекта 184, кн.1                                   шт.     20
148.  Руководство по войсковому ремонту
объекта 184, кн.2                                   шт.     10
149.  Руководство по войсковому ремонту
БТР-80, кн.1                                        шт.     20
50.   Руководство по войсковому ремонту
БТР-80, кн.2                                        шт.     10
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Селикса (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 2 крытых вагона.
Отправитель: войсковая часть 75053 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1.    Двигатель                           В-46-6          шт.      5
2.    Двигатель                           УТД-20          шт.      1
3.    Силовой агрегат                     7403-1000018    шт.      6
4.    Двигатель                           4902-1000401    шт.      1
5.    Двигатель                           4902-1000400    шт.      1
6.    Раздаточная коровка                 5903-1800005    шт.      2
7.    Вентиль                             4905-3106040    шт.     30
8.    Тяга                                5903-3003010    шт.      3
9.    Тяга                                5903-3003010    шт.      3
10.   Трос                                765-93-С6195    шт.     60
11.   Трос                                765-91-С6120    шт.     20
12.   Трос                                765-91-С6134    шт.     20
13.   Форсунка                            765-06-C6248    шт.    456
14.   Котел                               765-06-с6313    шт.      5
15.   Трансмиссия                         765-С6117       шт.      2
16.   Манжета                             765-78-сб162    шт.     27
17.   Манжета                             765-55-Сб150    шт.     20
18.   Свеча                               765-06-С6409    шт.     20

19.   Эжектор                             675-10-сб2      дана     2
20.   Сорғы                               БЦН-1           дана     7
21.   Каток                               765-34-сбЮ!     дана   100
22.   Радиатор                            765-03-сб161    дана     2
23.   Радиатор                            765-03-сб162    дана     2
24.   Радиатор                            765-03-сб178    дана     2
25.   Сүзгі                               765-05-сб548    дана    20
26.   Тұтқа                               765-50-сб486    дана    20
27.   Тұтқа                               765-50-сб805    дана    20
28.   Ұстағыш                             765-50-1732     дана    20
29.   Ұстағыш                             765-50-1733     дана    20
30.   Бұранда                             700-30-403      дана    20
31.   Бұранда                             700-50-3059     дана    20
32.   Сақина                              765-50-2963     дана    20
33.   Дің                                 765-50-2424     дана    20
34.   Серіппе                             700-38-1542     дана    20
35.   Иінтірек                            765-50-2425     дана    20
36.   Оқшантай                            765-50-2426     дана    20
37.   Дің                                 765-50-3061     дана    20
38.   Тұтқа                               765-50-сб804    дана    20
39.   Диск                                765-12-сб102    дана    10
40.   Клапан                              765-08-С6184    дана    13
41.   Астар                               700-4Q-261      дана   100
42.   Бустер                              765-14-сб122    дана     6
43.   Бустер                              765-14-сб123    дана     6
44.   Таспа                               765-14-сбПО     дана    10
45.   Компрессор                          765-78-сб281    дана     2
46.   Астар                               765-10-1281     дана    60
47.   Регламенттелген техникалық қызмет
көрсетуге арналған жинақтауыш       675.сб.ЗЗИ5     ж-м      2
48.   Регламенттелген техникалық қызмет
көрсетуге арналған жинақтауыш       765.сб.23И5     ж-м      5
49.   Регламенттелген техникалық қызмет
көрсетуге арналған жинақтауыш       ЗИП РТО сб.676  ж-м      1
50.   Жоғары қысымды отын сорғысы         сб20-27-004     дана    15
51.   Бүріккіш                            сб20-17-001     дана    30
52.   Шашқыш                              сб20-17-01-1    дана    60
53.   Сақина                              20-01-52        дана    40

19.   Эжектор                             675-10-сб2      шт.      2
20.   Насос                               БЦН-1           шт.      7
21.   Каток                               765-34-сбЮ!     шт.    100
22.   Радиатор                            765-03-сб161    шт.      2
23.   Радиатор                            765-03-сб162    шт.      2
24.   Радиатор                            765-03-Сб178    шт.      2
25.   Фильтр                              765-05-сб548    шт.     20
26.   Ручка                               765-50-сб486    шт.     20
27.   Ручка                               765-50-сб805    шт.     20
28.   Защелка                             765-50-1732     шт.     20
29.   Защелка                             765-50-1733     шт.     20
30.   Гайка                               700-30-403      шт.     20
31.   Гайка                               700-50-3059     шт.     20
32.   Кольцо                              765-50-2963     шт.     20
33.   Ось                                 765-50-2424     шт.     20
34.   Пружина                             700-38-1542     шт.     20
35.   Рычаг                               765-50-2425     шт.     20
36.   Обойма                              765-50-2426     шт.     20
37.   Ось                                 765-50-3061     шт.     20
38.   Ручка                               765-50-сб804    шт.     20
39.   Диск                                765-12-сб102    шт.     10
40.   Клапан                              765-08-С6184    шт.     13
41.   Прокладка                           700-4Q-261      шт.    100
42.   Бустер                              765-14-сб122    шт.      6
43.   Бустер                              765-14-сб123    шт.      6
44.   Лента                               765-14-сбПО     шт.     10
45.   Компрессор                          765-78-сб281    шт.      2
46.   Прокладка                           765-10-1281     шт.     60
47.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания                        675.сб.ЗЗИ5     к-т.     2
48.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания                        765.сб.23И5     к-т.     5
49.   Комплект для проведения
регламентированного технического
обслуживания                        ЗИП РТО сб.676  к-т.     1
50.   Топливный насос высокого давления   сб20-27-004     шт.     15
51.   Форсунка                            Сб20-17-001     шт.     30
52.   Распылитель                         сб20-17-01-1    шт.     60
53.   Кольцо                              20-01-52        шт.     40

54.   Нығыздаушы сақина                   20-01-51-1      дана   180
55.   Терте жапсырмасы                    сб20-04-17-1р1  дана    60
56.   Поршень сақинасы                    20-04-06-1p1    дана   120
57.   Иінді білек                         сб20.05.02-4    дана    10
58.   Астар                               20-06-83-4      дана    20
59.   Май айдайтын поршень сақинасы       20-04-40        дана    60
60.   Түтікше                             ЗОЗ-18-1а       дана   120
61.   Майлық сүзгіэлементі                740-1012040     дана   200
62.   Отын сүзгіэлементі                  740-1117040     дана   300
63.   Бүріккіш                            271-1112010     дана    80
64.   Шашқыш                              271-1112110     дана    80
65.   Плунжер жұбы                        33-1111074      дана    20
66.   Нығыздаушы сақина                   740-1003214     дана   350
67.   Аккумуляторшының қосалқы
бөлшектері, құралдары мен керек-    ЗИП-318         дана     3
жарақтары
68.   Вольтамперметр                      ВА-440          дана     3
69.   Шам                                 А24-21-3        дана   100
70.   Шырақ                               ГСТ-64-кл       дана    12
71.   Реле                                РСГ-10М1        дана     5
72.   Құтқару кеудешесі                                   дана   170
73.   Бұрауыш                             125х0,3         дана   130
74.   Бұрауыш                             160х0,6         дана   130
75.   Бұрауыш                             200x1           дана   130
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Березайка станциясы (Ресей Федерациясы) -  Айни станциясы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өткелдер: Илецк 1 - Щеңгелді.
Құрамында: 2 жабық вагон.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 75066-әскери бөлімі.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 01162-әскери бөлімі.
---------------------------------------------------------------------------
р/с !             Атауы               !Номенклатура.!Өлшем ! Саны !Ескер.
N  !                                 ! лық нөмірі  !бірлі.!      !ту
!                                 !             !гі    !      !
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1  !                  2              !      3      !   4  !   5  !    6
-----!---------------------------------!-------------!------!------!-------
1.    Автошина                             ки-80          дана   260
2.    Трос                                 172,91,368сб   дана    50

54.   Кольцо уплотнительное               20-01-51-1      шт.    180
55.   Вкладыш шатунный                    сб20-04-17-1р1  шт.     60
56.   Кольцо поршневое                    20-04-06-1p1    шт.    120
57.   Вал коленчатый                      сб20.05.02-4    шт.     10
58.   Прокладка                           20-06-83-4      шт.     20
59.   Кольцо поршневое маслосбрасывающее  20-04-40        шт.     60
60.   Трубка                              ЗОЗ-18-1а       шт.    120
61.   Фильтроэлемент масляный             740-1012040     шт.    200
62.   Фильтроэлемент топливный            740-1117040     шт.    300
63.   Форсунка                            271-1112010     шт.     80
64.   Распылитель                         271-1112110     шт.     80
65.   Плунжерная пара                     33-1111074      шт.     20
66.   Кольцо уплотнительное               740-1003214     шт.    350
67.   Запасные части, инструмент и
принадлежности аккумуляторщика      ЗИП-318         шт.      3
68.   Вольтамперметр                      ВА-440          шт.      3
69.   Лампа                               А24-21-3        шт.    100
70.   Светильник                          ГСТ-64-кл       шт.     12
71.   Реле                                РСГ-10М1        шт.      5
72.   Жилет спасательный                                  шт.    170
73.   Отвертка                            125х0,3         шт.    130
74.   Отвертка                            160х0,6         шт.    130
75.   Отвертка                            200x1           шт.    130
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: ст. Березайка (Российская Федерация) - ст. Айни (Республика
Таджикистан).
Пограничные переходы: Илецк 1 - Ченгельды.
В составе: 2 крытых вагона.
Отправитель: войсковая часть 75066 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: войсковая часть 01162 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
N   !             Наименование          !Номенклатурный!Ед. !Кол-во!Приме-
п/п  !                                   !    номер     !изм.!      !чание
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1  !                  2                !       3      !  4 !   5  !   6
-----!-----------------------------------!--------------!----!------!------
1.    Автошина                             ки-80          шт.    260
2.    Трос                                 172,91,368сб   шт.     50

3.    Құбыр өткізгіш                       172-66-017сб   дана     5
4.    Құбыр өткізгіш                       172-66-056сб   дана     2
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

3.    Трубопровод                          172-66-017сб   шт.      5
4.    Трубопровод                          172-66-056сб   шт.      2
---------------------------------------------------------------------------
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)