Тұрақты жұмысы жолда өтетін немесе жүріп-тұру сипатында болатын не қызмет көрсететін учаскелер шегіндегі қызмет бабындағы сапарларымен байланысты жағдайларда төленетін, салық салынбайтын төлемдердің мөлшерлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1726. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы K010209_ Кодексін іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қызметкерлерге тұрақты жұмысы жолда өтетін немесе жол жүру сипатында болатын не қызмет көрсететін учаскелер шегіндегі қызмет бабындағы сапарлармен байланысты жағдайларда төленетін, салық салынбайтын төлемдер - әр күн үшін 0,35 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. "Барлық салалар үшін жұмыстардың жылжымалы, жүріп-тұру, вахталық әдістері, сондай-ақ Казгидромет, жобалау және іздестіру ұйымдарының қызметкерлеріне дала жұмыстары үшін ақы төлеу жөніндегі шығындарды өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 14 сәуірдегі N 332 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 15, 251-құжат).
3. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об утверждении размеров выплат в случаях, когда постоянная работа протекает в пути или имеет разъездной характер, либо в связи со служебными поездками в пределах обслуживаемых участков, не подлежащих налогообложению
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1726. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях реализации Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить размер выплат, не подлежащих налогообложению, работникам в случаях, когда постоянная работа протекает в пути или имеет разъездной характер, либо в связи со служебными поездками в пределах обслуживаемых участков - 0,35 месячного расчетного показателя за каждый день.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1992 года N 332 P920332_ "О возмещении расходов по подвижному, разъездному, вахтовому методам работ для всех отраслей, а также полевому довольствию для работников Казгидромета, проектных и изыскательских организаций" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 15, ст. 251).
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)