Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi үшін отын сатып алуға Қарағанды облысының бюджетiн несиелендiрудің кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 29 желтоқсан N 1763
"2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қарашадағы Z010254_ Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi үшiн отын сатып алуға Қарағанды облысының бюджетiн несиелендiру ережесi бекiтiлсін.
2. Қарағанды облысының әкiмi:
1) 2001 жылға арналған облыстық бюджетте осы қаулының 3-тармағына сәйкес бөлiнетiн несие бойынша түсiмдi көздейтін облыстық мәслихаттың шешiмiн, сондай-ақ көрсетiлген қаражатты пайдалану жөнiндегi жергiлiктi бюджеттiң бағдарламасын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне ұсынсын;
2) 2003 жылға арналған облыстық бюджеттiң жобасын қалыптастыру кезiнде осы қаулының 3-тармағына сәйкес алынған несиенi өтеуге қаражат көздесiн.
3. Осы қаулының 2-тармағының 1) тармақшасын орындаған жағдайда Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қарағанды облысының бюджетiне Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi үшiн отын сатып алуға, осы қаулымен бекiтiлген ережелермен айқындалған шарттарда, 2001 жылға арналған республикалық бюджетте осы мақсаттарға көзделген қаражаттан 50000000 (елу миллион) теңге сомасында несие бөлсiн.
4. Қарағанды облысының әкiмi осы қаулының 3-тармағына сәйкес алынған
несиенi республикалық бюджетке 2003 жылғы 1 наурызға дейiн өтеудi
қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулы 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2001 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1763 қаулысымен
бекiтiлген
Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен
жабдықтау объектiлерін жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi
үшiн отын сатып алуға Қарағанды облысының бюджетiн несиелендiру
ережесi
1. Осы ереже "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қарашадағы Z010254_ заңында көзделген 217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі" әкiмшiсінің 88 "Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi үшiн отын сатып алуға Қарағанды облысының бюджетiн несиелендiру" бюджеттiк бағдарламасы бойынша 50000000 (елу миллион) теңге сомасында несие (бұдан әрi - Несие) беру тәртiбi мен шарттарын айқындайды.

О некоторых вопросах кредитования бюджета Карагандинской области на ремонт и реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретение топлива для теплоисточников западного района города Темиртау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1763
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года Z010254_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила кредитования бюджета Карагандинской области на ремонт и реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретение топлива для теплоисточников западного района города Темиртау.
2. Акиму Карагандинской области:
1) представить в Министерство финансов Республики Казахстан решение областного маслихата, предусматривающее в областном бюджете на 2001 год поступление по кредиту, выделяемому согласно пункту 3 настоящего постановления, а также местную бюджетную программу по использованию указанных средств;
2) предусмотреть при формировании проекта областного бюджета на 2003 год средства на погашение кредита, полученного согласно пункту 3 настоящего постановления.
3. При условии выполнения подпункта 1 пункта 2 настоящего постановления Министерству финансов Республики Казахстан выделить бюджету Карагандинской области кредит на ремонт и реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретение топлива для теплоисточников западного района города Темиртау в сумме 50000000 тенге (пятьдесят миллионов) из средств, предусмотренных на эти цели в республиканском бюджете на 2001 год на условиях, определенных правилами, утвержденными настоящим постановлением.
4. Акиму Карагандинской области обеспечить погашение кредита, полученного согласно пункту 3 настоящего постановления, в республиканский бюджет до 1 марта 2003 года.
5. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
6. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2001 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2001 года N 1763
Правила кредитования бюджета Карагандинской области на ремонт
и реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения,
приобретение топлива для теплоисточников
западного района города Темиртау
1. Настоящие Правила определяют порядок и условия предоставления кредита, предусмотренного Законом Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года Z010254_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" по бюджетной программе 88 "Кредитование бюджета Карагандинской области на ремонт и реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретение топлива для теплоисточников западного района города Темиртау" администратора 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" (далее - Кредит) в сумме 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге.

2. 50000000 (елу миллион) теңге сомасындағы несие Қарағанды облысының бюджетiне Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерiне арналған отын сатып алу үшiн 2003 жылғы 1 наурызға дейiн қайтару мерзiмiмен бөлiнедi.
3. Қарағанды облысының әкiмияты бөлiнген Несиенiң мақсатты пайдаланылуын және оның республикалық бюджетке уақытылы қайтарылуын қамтамасыз етедi.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қарағанды облысының әкiмиятымен тиiстi Несие келiсiмiн жасасады.
5. 88 "Темiртау қаласы батыс аймағының сумен жабдықтау және жылумен жабдықтау объектiлерiн жөндеуге және қайта жаңартуға, жылу көздерi үшiн отын сатып алуға Қарағанды облысының бюджетiн несиелендiру" бюджеттiк бағдарламасы бойынша қаражаттың есебiнен Қарағанды облысының бюджетiне несие бөлудi 601601 "Республикалық бюджеттен несиелер" кодына Қарағанды облысының облыстық бюджетiнiң кiрiс шотына көрсетiлген қаражатты аудару жолымен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жүзеге асырады.
6. Қарағанды облысының әкiмияты 2003 жылға арналған облыстық бюджеттi қалыптастырған кезде Несиенi республикалық бюджетке 2003 жылғы 1 наурызға дейiн өтеудi көздейдi.
7. Несие белгiленген мерзiмде қайтарылмаған жағдайда Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi өтелмеген борыштың сомасын есептен шығаруды жүзеге асыру үшiн Қарағанды облысының облыстық бюджетiнiң ағымдағы шоттары бойынша барлық шығыс операцияларын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi айқындаған тәртiппен тоқтата тұрады.
8. Несиенiң мақсатты пайдаланылуын және республикалық бюджетке
уақытылы қайтарылуын бақылауды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
жүзеге асырады.
9. Несиенің мақсатсыз пайдаланылғаны анықталған жағдайда заңнамада
белгiленген тәртiппен санкциялар қолданылады.
10. Несиенi республикалық бюджетке қайтаруды осы ереженiң
2-тармағында белгiленген мерзiмде Қарағанды облысының әкiмияты жүргiзедi.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Кредит в сумме 50000000 (пятьдесят миллионов) тенге выделяется бюджету Карагандинской области со сроком возврата до 1 марта 2003 года для ремонта и реконструкции объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретения топлива для теплоисточников западного района города Темиртау.
3. Акимат Карагандинской области обеспечивает целевое использование выделенного Кредита и его своевременный возврат в республиканский бюджет.
4. Министерство финансов Республики Казахстан заключает соответствующее Кредитное соглашение с акиматом Карагандинской области.
5. Выделение Кредита бюджету Карагандинской области за счет средств по бюджетной программе 88 "Кредитование бюджета Карагандинской области на ремонт и реконструкцию объектов водоснабжения и теплоснабжения, приобретение топлива для теплоисточников западного района города Темиртау" осуществляется Министерством финансов Республики Казахстан путем перечисления указанных средств на доходный счет областного бюджета Карагандинской области на код 601601 "Кредиты из республиканского бюджета".
6. Акимат Карагандинской области при формировании областного бюджета на 2003 год предусматривает погашение Кредита в республиканский бюджет до 1 марта 2003 года.
7. В случае невозврата в установленные сроки Кредита, Министерство финансов Республики Казахстан приостанавливает все расходные операции по текущим счетам областного бюджета Карагандинской области для осуществления списания суммы непогашенного долга в порядке, определяемом Министерством финансов Республики Казахстан.
8. Контроль за целевым использованием и своевременным возвратом в
республиканский бюджет Кредита осуществляется Министерством финансов
Республики Казахстан.
9. В случае обнаружения нецелевого использования Кредита применяются
санкции в установленном законодательством порядке.
10. Возврат Кредита производится акиматом Карагандинской области в
республиканский бюджет в установленный пунктом 2 настоящих правил срок.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)