Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 25 қаңтардағы N 140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 желтоқсан N 1767
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылға арналған Заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы
25 қаңтардағы N 140
P010140_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылға арналған Заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттік нөмірлері 30, 31, 34, 35-1, 37, 42, 44, 46, 47, 48,
48-1-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1767
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 140 P010140_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2001 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 30, 31, 34, 35-1, 37, 42, 44, 46, 47, 48, 48-1, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)