"FLIR Systems LEO II" тәуліктік шолу жүйесінің импорты туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 34
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметi қаулы етеді:
1. "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамына "Е.R. Тrоiка Ltd" (Лондон қаласы, Ұлыбритания) компаниясымен жасалған 2001 жылғы 3 мамырдағы N АRZ 07/01 келiсiм-шартқа сәйкес Қазақстан Республикасына бұйым саны 1 "FLIR Systems LEO II А1" (СЭҚ ТН коды 8526 91 900) және бұйым саны 5 "FLIR Systems LEO II QWIP" (СЭҚ ТН коды 8526 91 900) тәулiктiк шолу жүйесiнiң импортына рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамына осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген бұйымдардың импортына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінiң Кеден
комитетi осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген бұйымдарды кедендiк
бақылауды және кедендiк ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика
және сауда министрлiгiнің Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiне
жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об импорте круглосуточных обзорных систем "FLIR Systems LEO II"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 34
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить открытому акционерному обществу "Авиаремонтный завод N 405" импорт в Республику Казахстан круглосуточных обзорных систем "FLIR Systems LEO II А1" (код ТН ВЭД 8526 91 900) в количестве 1 изделия и "FLIR Systems LEO II QWIP" (код ТН ВЭД 8526 91 900) в количестве 5 изделий согласно контракту N ARZ 07/01 от 3 мая 2001 года, заключенному с компанией "Е.R. Troika Ltd" (город Лондон, Великобритания).
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке открытому акционерному обществу "Авиаремонтный завод N 405" лицензию на импорт изделий, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление изделий, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по оборонной промышленности Министерства экономики и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)