Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 қаңтар N 69
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 1324
P011324_
қаулысымен енгізілген, Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісіндегі "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасы қайтарылып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О государственных закупках"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2002 года N 69
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать находящийся в Мажилисе Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан P011324_ "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 1324.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)