Ресей Федерациясынан Тәжікстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы әскери-техникалық мүліктің транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 қаңтар N 94
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 201-мотоатқыштар дивизиясы үшін берілетін әскери-техникалық мүліктің Ресей Федерациясынан Тәжікстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі 1995 жылғы 26 мамырдағы Арнайы жүктерді және әскери мақсаттағы өнімдерді тасымалдау туралы Z990368_ келісімге және басқа да нормативтік құқықтық кесімдерге сәйкес ерекше қауіпсіздік шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша темір жол көлігімен әскери-техникалық мүліктің транзиттік тасымалдануын жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының аумағы
арқылы әскери-техникалық мүліктің транзитін бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны жүзеге асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 24 қаңтардағы
N 94 қаулысына
қосымша
Тәжікстан Республикасындағы Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің
201-мотоатқыштар дивизиясы үшін берілетін әскери-техникалық
мүліктің номенклатурасы мен саны
---------------------------------------------------------------------------
Әскери-техникалық мүліктің атауы        !  СЭҚ ТН  !  Өлшем   !  Саны
!   коды   ! бірлігі  !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Изотермикалық автомобиль-фургон (ИАФ-3307)  870590900    дана         2
Нан таситын автомобиль-фургон (НАФ-3307)    870590900    дана         2
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Брянск қаласы (Ресей Федерациясы) - Душанбе қаласы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Ақсарай (Ресей Федерациясы) - Бейнеу
(Қазақстан Республикасы).
Құрамда: 2 платформа.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 46129-әскери бөлімі.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 2447-әскери қоймасы.
---------------------------------------------------------------------------
Әскери-техникалық мүліктің атауы        !  СЭҚ ТН  !  Өлшем   !  Саны
!   коды   ! бірлігі  !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Су тасуға арналған автомобиль-цистерна

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан военно-технического имущества из Российской Федерации в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 94
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан военно-технического имущества из Российской Федерации в Республику Таджикистан, поставляемого для 201 мотострелковой дивизии Вооруженных Сил Российской Федерации, согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки военно-технического имущества железнодорожным транспортом по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Z990368_ Соглашением о перевозках специальных грузов и продукции военного назначения от 26 мая 1995 года и другими нормативными правовыми актами.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом военно-технического имущества через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2002 года N 94
Номенклатура и количество
военно-технического имущества, поставляемого
для 201 мотострелковой дивизии Вооруженных Сил
Российской Федерации в Республике Таджикистан
---------------------------------------------------------------------------
Наименование военно-технического имущества!Код ТН ВЭД! Единица  !Количество
!          !измерения !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Автомобиль-фургон изотермический (АФИ-3307) 870590900     штук        2
Автомобиль-фургон хлебный (АФХ-3307)        870590900     штук        2
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: г. Брянск (Российская Федерация) - г. Душанбе (Республика
Таджикистан).
Пункты пограничных переходов: Аксарайская (Российская Федерация) -
Бейнеу (Республика Казахстан).
В составе: 2 платформы.
Отправитель: войсковая часть 46129 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: 2447 военный склад Вооруженных Сил Российской Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
Наименование военно-технического имущества!Код ТН ВЭД! Единица  !Количество
!          !измерения !
------------------------------------------!----------!----------!----------

(АЦПТ-4,7)                                  870422910    дана        4
Ауыстыру плитасы (АП-40)                    732112000    дана        10
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Лакинск қаласы (Ресей Федерациясы) - Душанбе қаласы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Ақсарай (Ресей Федерациясы) - Бейнеу
(Қазақстан Республикасы).
Құрамда: 4 платформа, 1 жартылай вагон.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 74100-әскери бөлімі.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 2447-әскери қоймасы.
---------------------------------------------------------------------------
Әскери-техникалық мүліктің атауы        !  СЭҚ ТН  !  Өлшем   !  Саны
!   коды   ! бірлігі  !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Ауыстыру плитасы (АП-40)                    732112000    дана        10
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Петровск қаласы (Ресей Федерациясы) - Душанбе қаласы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Ақсарай (Ресей Федерациясы) - Бейнеу
(Қазақстан Республикасы).
Құрамда: 1 жартылай вагон.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 61856-әскери бөлімі.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 2447-әскери қоймасы.
---------------------------------------------------------------------------
Әскери-техникалық мүліктің атауы        !  СЭҚ ТН  !  Өлшем   !  Саны
!   коды   ! бірлігі  !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Тіркемелі ас үй (ТА-130-11)                871640000     дана        15
Автомобильді ас үй (ПАК-200М)              870590900     дана         4
---------------------------------------------------------------------------
Бағыты: Самара қаласы (Ресей Федерациясы) - Душанбе қаласы
(Тәжікстан Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Илецк 1 (Ресей Федерациясы) - Шеңгелді
(Қазақстан Республикасы).
Құрамда: 4 жабық вагон, 2 платформа.
Жөнелтуші: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 259-әскери базасы.
Алушы: Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің 2447-әскери қоймасы.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

Автомобиль-цистерна для воды (АЦПТ-4,7)     870422910    штук         4
Плита переносная (ПП-40)                    732112000    штук        10
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: г. Лакинск (Российская Федерация) - г. Душанбе (Республика
Таджикистан).
Пункты пограничных переходов: Аксарайская (Российская Федерация) -
Бейнеу (Республика Казахстан).
В составе: 4 платформы, 1 полувагон.
Отправитель: войсковая часть 74100 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: 2447 военный склад Вооруженных Сил Российской Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
Наименование военно-технического имущества!Код ТН ВЭД! Единица  !Количество
!          !измерения !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Плита переносная (ПП-40)                    732112000    штук        10
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: г. Петровск (Российская Федерация) - г. Душанбе (Республика
Таджикистан).
Пункты пограничных переходов: Аксарайская (Российская Федерация) -
Бейнеу (Республика Казахстан).
В составе: 1 полувагон.
Отправитель: войсковая часть 61856 Вооруженных Сил Российской
Федерации.
Получатель: 2447 военный склад Вооруженных Сил Российской Федерации.
---------------------------------------------------------------------------
Наименование военно-технического имущества!Код ТН ВЭД! Единица  !Количество
!          !измерения !
------------------------------------------!----------!----------!----------
Кухня прицепная (КП-130-11)                871640000     штук        15
Кухня автомобильная (ПАК-200М)             870590900     штук         4
---------------------------------------------------------------------------
Маршрут: г. Самара (Российская Федерация) - г. Душанбе (Республика
Таджикистан).
Пункты пограничных переходов: Илецк 1 (Российская Федерация) -
Ченгельды (Республика Казахстан).
В составе: 4 крытых вагона, 2 платформы.
Отправитель: 259 военная база Вооруженных Сил Российской Федерации.
Получатель: 2447 военный склад Вооруженных Сил Российской Федерации.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)