Қ.Н.Келімбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 қаңтар N 131
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Келимбетове К.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 131
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича первым вице-Министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)