Қ.А.Жүсіпов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 ақпан N 157
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қанат Арыстанұлы Жүсіпов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Жусупове К.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 157
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Жусупова Каната Арстановича помощником Премьер-Министра
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)