Б.Б.Жәмішев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 ақпан N 177
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Болат Бидахметұлы Жәмішев Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі боып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Жамишеве Б.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 177
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Жамишева Болата Бидахметовича вице-Министром финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)