А.Қ. Күрішбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 ақпан N 186
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ақылбек Қажығұлұлы Күрішбаев Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.
Орынбекова Д.

О Куришбаеве А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2002 года N 186
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Куришбаева Ахылбека Кажигуловича вице-Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)