Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің және Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің кейбір кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 4 наурыз N 264
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі Z990453_ Заңы 26-бабының 1-тармағына сәйкес және жазбаша өтініштерінің негізінде мыналардың орнынан түсуі қабылдансын және атқаратын қызметтерінен босатылсын:
Әйтекенов Қайрат Медібайұлы - Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар
және қоршаған ортаны қорғау министрлігі Қоршаған ортаны қорғау комитетінің
төрағасы;
Мұртазаев Мұрат Арзарұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және
сауда вице-министрі;
Әбдіқұлов Бағдат Балтағұлұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және
сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі
комитетінің төрағасы.
2. Әбілғазы Қалиақпарұлы Құсайынов Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Некоторые кадровые вопросы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и Министерства экономики и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2002 года N 264
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе" и на основании письменных заявлений принять отставку и освободить от занимаемых должностей:
Айтекенова Кайрата Медыбаевича - председателя Комитета охраны окружающей среды Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан;
Муртазаева Мурата Арзаевича - вице-Министра экономики и торговли Республики Казахстан;
Абдыкулова Багдата Балтагуловича - председателя Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли Республики Казахстан.
2. Назначить Кусаинова Абельгази Калиакпаровича вице-Министром экономики и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)