Ф.Ф.Сутулов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 наурыз N 267
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Федор Федорович Сутулов Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қаржы бақылау комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Сутулове Ф.Ф.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2002 года N 267
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Сутулова Федора Федоровича Председателем Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)