Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жекелеген мемлекеттік мекемелерін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 наурыз N 272
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі - Мекемелер) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімияттарымен келісім бойынша Мекемелерді таратуды жүргізу жөніндегі тарату комиссияларын құрсын;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, мекемелерді таратудан кейін қалған мүлікті Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің тиісті аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармаларына тапсыруды жүзеге асырсын.
3. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қоршаған ортаны қорғау қорлары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі N 280 P980280_ қаулысының 1, 2, 3, 4, 5 және 6-тармақтарының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 10, 74-құжат) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ. Мәсімовке жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 наурыздағы
N 272 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің таратылатын мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
"Республикалық қоршаған ортаны қорғау қоры" мемлекеттік қоры "Ақмола облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры "Ақтөбе облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры "Алматы облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры "Атырау облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры "Шығыс Қазақстан облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры "Жамбыл облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры "Батыс Қазақстан облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры
"Қарағанды облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік
қоры
"Қызылорда облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік
қоры
"Қостанай облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры
"Маңғыстау облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік
қоры
"Павлодар облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры
"Солтүстік Қазақстан облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті
мемлекеттік қоры
"Оңтүстік Қазақстан облыстық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті
мемлекеттік қоры
"Астана қалалық қоршаған ортаны қорғау мемлекеттік қоры" жергілікті
мемлекеттік қоры
"Алматы қалалық қоршаған ортаны қорғау қоры" жергілікті мемлекеттік қоры
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О ликвидации отдельных государственных учреждений Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2002 года N 272
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать государственные учреждения Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее - Учреждения) согласно приложению.
2. Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
по согласованию с акиматами областей, городов Астаны и Алматы создать ликвидационные комиссии по проведению ликвидации Учреждений;
совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить передачу оставшегося после ликвидации учреждений имущества соответствующим территориальным управлениям охраны окружающей среды Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу подпункты 1, 2, 3, 4, 5 и 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года N 280 P980280_ "О государственных фондах охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 10, ст. 74).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2002 года N 272
Перечень
ликвидируемых государственных учреждений Министерства
природных ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Государственный фонд "Республиканский фонд охраны окружающей среды"
Местный государственный фонд "Акмолинский областной фонд охраны окружающей
среды"
Местный государственный фонд "Актюбинский областной фонд охраны окружающей
среды"
Местный государственный фонд "Алматинский областной фонд охраны окружающей
среды"
Местный государственный фонд "Атырауский областной фонд охраны окружающей
среды"
Местный государственный фонд "Восточно-Казахстанский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Жамбылский областной фонд охраны окружающей
среды"
Местный государственный фонд "Западно-Казахстанский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Карагандинский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Кызылординский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Костанайский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Мангистауский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Павлодарский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Северо-Казахстанский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Южно-Казахстанский областной фонд охраны
окружающей среды"
Местный государственный фонд "Государственный фонд охраны окружающей
среды г. Астаны"
Местный государственный фонд "Алматинский городской фонд охраны окружающей
среды"
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)