Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 және 2000 жылғы 3 қаңтардағы N 1 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 наурыздағы N 343 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық мемлекеттік кәсіпорындар тізбесінде реттік нөмірі 517-7-жол алынып тасталсын;
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N 1130  қаулысымен .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 и от 3 января 2000 года № 1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2002 года № 343. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года N 790 P960790_ "О перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст.256):
в перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением, строку, порядковый номер 517-7, исключить;
1) (Подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан