Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 наурыздағы N 362 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 291 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 291 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Сот сараптамасы орталығы ұсынатын ақылы қызмет көрсетулердi iске асырудан түскен қаражатты пайдалану жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 наурыздағы N 486 P000486_ қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Сот сараптамасы орталығы ұсынатын ақылы қызмет көрсетулердi iске асырудан түсетiн қаражатты пайдалану жөнiндегi нұсқаулықта:
2-тармақтың екінші және үшінші абзацтарындағы "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бекіткен" деген сөздер "бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бекіткен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.  Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2002 года № 362. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 291
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 291 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 486 P000486_ "Об утверждении Инструкции по использованию средств от реализации платных услуг, предоставляемых Центром судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан":
в Инструкции по использованию средств от реализации платных услуг, предоставляемых Центром судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в абзацах втором и третьем пункта 2 слова "утвержденной Министерством финансов Республики Казахстан" заменить словами "утвержденной администратором бюджетных программ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан