Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткiзу жөнiндегi комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 сәуірдегі N 451 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 909 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 заң күшi бар Жарлығы 41-5-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткiзу жөнiндегi комиссия мына құрамда құрылсын:
Мәсiмов                          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы                  Министрiнiң орынбасары, төраға
Школьник                         - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич                 Энергетика және минералдық
ресурстар министрi, төрағаның
орынбасары
Қонақаев                         - Қазақстан Республикасы
Саяхат Алпысұлы                    Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгінiң Жер
қойнауын пайдалану
департаментінің директоры, хатшы
Нәлiбаев                         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әбдiқалық Зәкiрұлы                 Министрiнің Кеңсесi Басшысының
орынбасары
Құсайынов                        - Қазақстан Республикасының
Әбілғазы Қалиәкпарұлы              Индустрия және сауда
вице-министрi
Өжкенов                          - Қазақстан Республикасының
Болат Сұлтанұлы                    Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Геология
және жер қойнауын қорғау
комитетiнiң төрағасы
Самақова                         - Қазақстан Республикасының
Айткүл Байғазықызы                 Қоршаған ортаны қорғау министрi
Әшiмов                           - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы                Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi;
Шамсутдинов                      - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинұлы                Әділет вице-министрi <*>
Рахметов                         - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы                  Қаржы вице-министрi <*>
Орынбаев                         - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы                  Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi <*>
Облыстық атқарушы
органның өкiлi
(объектiнiң аумақтық
тиiстiлiгiне қарай
шақырылады)
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.09.13. N 997 қаулысымен.
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.03.31. N 309 қаулысымен.
2. Комиссия жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын заңнамада белгiленген тәртiппен өткiзсiн.

Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 451. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 909 (P030909)
В соответствии с пунктом 1 статьи 41-5 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать комиссию по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования в следующем составе:
Масимов Карим           - Заместитель Премьер-Министра
Кажымканович              Республики Казахстан, председатель
Школьник Владимир       - Министр энергетики и минеральных
Сергеевич                 ресурсов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Кунакаев Саяхат         - директор Департамента
Алпысович                 недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Налибаев Абдукалык      - Заместитель Руководителя Канцелярии
Закирович                 Премьер-Министра Республики Казахстан
Самакова                - Министр охраны окружающей среды
Айткуль Байгазиевна       Республики Казахстан
Ашимов                  - первый вице-Министр энергетики и
Нургали Садвакасович      минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Кусаинов                - вице-Министр индустрии и торговли
Абельгази Калиакпарович   Республики Казахстан
Шамсутдинов             - вице-министр юстиции
Ринат Шарафутдинович      Республики Казахстан
Рахметов                - вице-министр финансов
Нурлан Кусаинович         Республики Казахстан
Орынбаев                - вице-министр экономики и
Ербол Турмаханович        бюджетного планирования
Республики Казахстан
Представитель областного
исполнительного органа
(приглашается в зависимости от
территориальной
принадлежности объекта). <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 сентября 2002 г. N 997 ; от 31 марта 2003 г. N 309 .
2. Комиссии в установленном законодательством порядке проводить конкурсы инвестиционных программ на получение права недропользования.

3. Мыналардың:
1) "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткiзу жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 сәуiрдегi N 535 қаулысының ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 21 сәуiрдегi N 535 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1732 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2001 года N 535 P010535_ "Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1732  P011732_   "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2001 года N 535".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан