Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 сәуір N 452. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметін тиімді басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 P010290_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
10-тармақта:
"Нәлібаев Әбдіхалық Зәкірұлы - Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар бірінші вице-министрі, төраға;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нәлібаев Әбдіхалық Зәкірұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары, төраға;";
"Оразалинов Дулат Сұлтанұлы - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесі Өндірістік сала және инфрақұрылым бөлімінің
консультанты;" деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Есенғараев Асқар Батылханұлы - Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрлігі Байланыс және ақпараттандыру жөніндегі
комитетінің төрағасы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2002 года N 452. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 P010290_ "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 85) следующие изменения и дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 10:
строку "Налибаев Абдукалык Закирович - первый вице-Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Налибаев Абдукалык Закирович - Заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;";
строку "Оразалинов Дулат Султанович - консультант Отдела производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Есенгараев Аскар Батылханович - Председатель Комитета по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)