Арнайы мүліктің Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына және Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 мамыр N 510
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбір мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес номенклатура бойынша және мөлшерде Қырғыз Республикасының аумағында орналасқан Ресей Федерациясы Қарулы Күштерiнің 87366-әскери бөлiмi арнайы мүлкiнiң Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына және Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен арнайы мүліктің Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі осы
қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 8 мамырдағы
N 510 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы Қарулы Күштері 87366-әскери бөлімінің
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тасымалданатын арнайы
мүлкінің номенклатурасы мен мөлшері
---------------------------------------------------------------------------
Жөнелтуші, алушы,!Тасымалдауға!Жеткізілетін арнайы    !Өлшем!Саны! Ескерту
жүретін жолбағыты!тартылған   !мүліктің номенклатурасы! бір.!    !
!автокөлік   !және атауы             !лігі !    !
!       №    !                       !     !    !
!            !                       !     !    !
---------------------------------------------------------------------------
1        !     2      !           3           !  4  !  5 !   6
---------------------------------------------------------------------------
1-кезең           2002 жылғы      1 наурыз -
30 тамыз
1-жолбағыт
Жөнелтуші және    "КамАЗ"-54112"  Кеден құжаттары
алушы             ж/тіркемемен    бойынша
Ресей Федерациясы әскери нөмірі   87366-әскери
Қорғаныс          74-20 ГК,       бөлімінен Ресей
министрлігінің    95-26 ПЭ        Федерациясының
87366-әскери      шасси N 022829; аумағына
бөлімі.                           жеткізілетін
жүк:
"КамАЗ-5410"    Бұйымдар:
ж/тіркемемен
әскери нөмірі

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию и из Российской Федерации в Кыргызскую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2002 года N 510
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию и из Российской Федерации в Кыргызскую Республику специального имущества войсковой части 87366 Вооруженных Сил Российской Федерации, дислоцированной на территории Кыргызской Республики, по номенклатуре и в количестве согласно приложению.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации данного постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 мая 2002 года N 510
Номенклатура и количество специального имущества
войсковой части 87366 Вооруженных Сил Российской Федерации,
перевозимого через территорию Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
Отправитель, ! Автотранспорт,! Номенклатура и ! Ед. !Кол-! Примечание
получатель,  !задействованный!  наименование  !изм. !во  !
маршрут    ! в перевозке   ! поставляемого  !     !    !
следования   !               ! специального   !     !    !
!               !  имущества     !     !    !
___________________________________________________________________________
1        !      2        !       3        !  4  !  5 !     6
___________________________________________________________________________
1-й период:       с 1 марта по    30 августа
2002 года
Маршрут 1
Отправитель       "Камаз"-54112   Груз из войско-
и получатель      с п/п военный   вой части
Войсковая         номер 74-20 ГК, 87366 для
часть 87366       95-26 ПЭ шасси  доставки на
Министерства      N 022829;       территорию
обороны                           Российской
Российской        "Камаз"-5410    Федерации по
Федерации.        с п/п военный   таможенным
номер           документам:

73-05 РЛ,
11-68 ЦП
Жолбағыт:         шасси           Блок АСС, АЗИ.       дана   1   Құрамы
Қаракөл-Қордай-   N 125604;       51.03.000 ПК                    екі адам.
Шу-Балқаш-                        ПК БАСС,                        нан тұра.
Қарағанды-                        В.0313.110           дана   1   тын күзет
Астана-Қостанай,                  Бұрау жіп            дана   2   ілесіп
шығу бекеті:      "КамАЗ-5410"    В.0313.110                      жүреді.
Қайырақ           ж/тіркемемен    Бұрау жіп            дана   1   Табельдік
Қостанай          әскери нөмірі   В.0313.20                       қару:
облысы.           73-04 РЛ,       Аспап ИС-523        жинақ-ш 1   БЗ
Баратын           45-91 ЦП шасси  Термометр                       жинақтау.
станциясы:        N 78862;        ИС279Е1-2           жинақ-ш 1   ышты ПМ
Санкт-Петербург                   Бөліктің пішімі                 пистолет.
Э204.1110.000       жинақ-ш 1   тері
Жүк автомашина.   "КамАЗ-54112"   Газ генераторы
лармен            ж/тіркемемен    Э108.475.500
жөнелтіледі.      әскери нөмірі
74-17 ГК,
45-92 ЦП шасси
N 140460;       Режимдік жүк,
құрамында улы,
есірткілік,
"КрАЗ-255"      радиоактивті
мемлекеттік     заттар жоқ,
нөмірі 80-35    жарылыстан
ИКЛ, шасси      және өрттен
N 702493;       қауіпсіз
Кері жолбағыт:    "МАЗ-54329"     Кедендік құжаттар
Санкт-Петербург-  мемлекеттік     бойынша 87366
кіру бекеті:      нөмірі В 910 РВ әскери бөлімге
Қайырақ           78 RUS,         жеткізілетін жүк:
Қостанай          шасси
облысы -          N 0009471
Қостанай-                         Бұйымдар:
Астана-Қарағанды-                 МГИФ.773552.027      дана   3   Құрамы
Балқаш-Шу-Қордай-                 МГИФ.773552.027      дана   3   екі адам.
Қаракөл.                          МГИФ.773552.026      дана   3   нан тұра.
МГИФ.773552.026      дана   3   тын күзет
МГИФ.773552.026      дана   3   ілесіп
МГИФ.773552.026      дана   3   жүреді.
МГИФ.773843.433     жинақ-ш 3   Табельдік
МГИФ.773843.433     жинақ-ш 3   қару:
МГИФ.773843.433     жинақ-ш 3   БЗ
МГИФ.773843.433     жинақ-ш 3   жинақтау.
МГИФ.773843.433     жинақ-ш 1   ышты ПМ
МГИФ.773843.443     жинақ-ш 1   пистолет.
МГИФ.771939.154     жинақ-ш 1   тері
МГИФ.771939.154     жинақ-ш 1
МГИФ.773575.013      дана   10
МГИФ.773575.017      дана   6
Пішім Э204
1110.000             дана   2
Ыдыс
НО-303.00            дана   10
ЗИП Э204.
1120.000             дана   1
Пішімнің қаңқасы
Э204.1120.000        дана   1
Пішімнің қаңқасы
Э204.1120.000        дана   1
Пішімнің қаңқасы
Э204.1120.000        дана   1
Пішімнің қаңқасы
Э204.1120.000        дана   1
Бұйым Э109.

73-05 РЛ,
11-68 ЦП        Изделия:
Маршрут:        шасси           Блок АСС,АЗИ.    штук    1   Сопровож-
Каракол-Кордай-   N 125604;       51.03.000                    дается
Шу-Балхаш-                        ПК БАСС,         штук    1   охраной
Караганда-                        В.0313.110                   в составе
Астана-Костанай                   Жгут В.0313.     штук    2   двух человек
пост выезда:    "Камаз"-5410    110
Кайерак           с п/п           Жгут В.0313.     штук    1
Костанайской      военный номер   20
области.          73-04 РЛ,       Прибор ИС-523  комплект  1   Оружие
Станция         45-91 ЦП шасси  Термометр      комплект  1   табельное:
назначения:     N 78862;        ИС279Е1-2
Санкт-Петербург                   Макет отсека                 пистолеты
Э204.1110.000  комплект  1   ПМ с
комплектом
"Камаз"-54112   Газогенератор  комплект  1   Б3
с п/п военный   Э108.475.500
номер 74-17 ГК,
Груз следует    45-92 ЦП шасси
на автомашинах  N 140460        Груз режимный,
ядовитых,
наркотических,
"КРАЗ"-255      радиоактивных
государственный веществ
номер 80-35     не содержит,
ИКЛ, шасси      взрывопожаро-
N 702493;       безопасен
Обратный маршрут: "МАЗ"-54329     Груз для доставки
Санкт-Петербург-  государственный в войсковую часть
пост въезда:    номер В 910 РВ  87366 по
Кайерак           78 RUS,         таможенным
Костанайской      шасси           документам:
области-          N 0009471
Костанай-                         Изделия:
Астана-Караганда-                 МГИФ.773552.027  штук    3   Сопровож-
Балхаш-Шу-Кордай-                 МГИФ.773552.027  штук    3   дается
Каракол.                          МГИФ.773552.026  штук    3   охраной
МГИФ.773552.026  штук    3   в составе
МГИФ.773552.026  штук    3   двух
МГИФ.773552.026  штук    3   человек.
МГИФ.773843.433 комплект 3   Оружие
МГИФ.773843.433 комплект 3   табельное:
МГИФ.773843.433 комплект 3   пистолеты
МГИФ.773843.433 комплект 3   ПМ с
МГИФ.773843.443 комплект 1   комплектом
Б3
МГИФ.771939.154 комплект 1
МГИФ.771939.154 комплект 1
МГИФ.773575.013  штук    10
МГИФ.773575.017  штук    6
Макет Э204.
1110.000         штук    2
Емкость
НО-303.00        штук    10
ЗИП Э204.
1120.000         штук    1
Корпус макета
Э 204.1120.000   штук    1
Корпус макета
Э 204.1120.000   штук    1
Корпус макета
Э 204.1120.000   штук    1
Корпус макета
Э 204.1120.000   штук    1
Изделие Э 109.

239.000              дана   2
Бұйым Э108.
475.000              дана   3
ЗИП және
құжаттама Э
104.219.000         жинақ-ш 1
Э108.476.00         жинақ-ш 1
Бұйым Эб.
020.001-01          дана    2
Резервуар аа
35532.020           дана    2
ЗИП ХМ4.070.001     жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.001         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.001         жинақ-ш 1
Тех.
құжаттама
Эб.020.001-01       жинақ-ш 1
Стенд 2042.
02.000              жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.002         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.002.        жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.002         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.003         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.003         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.003         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.004         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.004         жинақ-ш 2
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.004         жинақ-ш 3
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.005         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.00          жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.005         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.006         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.006         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.006         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.007         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.007         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.007         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.008         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.008         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.008         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.009         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.009         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.009         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.009         жинақ-ш 1
Бұйым аа.
2.009.000           жинақ-ш 2
Бұйым МТ
2.700.000           жинақ-ш 1
Арба
002.92.012           дана   6
Арба
002.92.012           дана   2
Арба
002.92.012-01        дана   1
Арба
002.92.012-02        дана   1
Тірек 002.92.013     дана   2
Май МГЕ-10А         банка   6
Май Б-3В            банка   8
Бұйым
ХМ4.070.010         жинақ-ш 2
Стол 002.92.000    секция   4
Аппаратура
"SONIK"              дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
"VIEW SONIK"         дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
"VIEW SONIK"         дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
SAMSUNG              дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
РР "DESK JET"        дана   2
Аппаратура ЭВМ.
01.31.000.013И      жинақ-ш 1
ЗИП, құжаттама
ЭВМ.
01.31.000.013И      жинақ-ш 1
Аппаратура
ЭВМ.
01.31.000.013И       дана   2
Монитор
ЭВМ.
01.31.000.013И       дана   1
Аспаптар
Э208.161.000         дана   3
Бұйым Э204.
1094.00003           дана   2
ЗИП, құрал
Э204.1094.
000-04              жинақ-ш 1
Монитор Э204.
1094.000-04          дана   1
Кабель
Э208.161.001         дана   1
Бұйым
Э208.162.000         дана   1
Арнайы киім
Э208.162.000        жинақ-ш 4
Бұйым

239.000          штук    2
Изделие Э 108.
475.000          штук    3
ЗИП и
документация
Э 104.219.000    комплект 1
Э 108.476.00     комплект 1
Изделие Эб.
020.001-01       штук     2
Резервуар аа
35532.020        штук     2
ЗИП ХМ4.070.001  комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.001     комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.001     комплект 1
Тех.
документация
Эб.020.001-01   комплект 1
Стенд 2042.
02.000          комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.002     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.002.    комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.002     комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.003     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.003     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.003     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.004     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.004     комплект 2
Запасные части
ХМ4.070.004     комплект 3
Запасные части
ХМ4.070.005     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.00      комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.005     комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.006     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.006     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.006     комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.007     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.007     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.007     комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.008     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.008     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.008     комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.009     комплект 1
Инструмент
ХМ4.075.009     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.009     комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.009     комплект 1
Изделие аа.
2.009.000       комплект 2
Изделие МТ
2.700.000       комплект 1
Тележка
002.92.012       штук    6
Тележка
002.92.012       штук    2
Тележка
002.92.012-01    штук    1
Тележка
002.92.012-02    штук    1
Упор 002.92.013  штук    2
Масло МГЕ-10А    банка   6
Масло Б-3В       банка   8
Изделие
ХМ4.070.010     комплект 2
Стол 002.92.000 секция   4
Аппаратура
"SONIK"          штук    1
Аппаратура
"PENTIUM 2"      штук    1
Аппаратура
"VIEW SONIK"     штук    1
Аппаратура
"PENTIUM 2"      штук    1
Аппаратура
"VIEW SONIK"     штук    1
Аппаратура
"PENTIUM 2"      штук    1
Аппаратура
SAMSUNG          штук    1
Аппаратура
"PENTIUM 2"      штук    1
Аппаратура
РР "DESK JET"    штук    2
Аппаратура ЭВМ.
01.31.000.01ЗИ  комплект 1
ЗИП,документация
ЭВМ.
01.31.000.01ЗИ  комплект 1
Аппаратура
ЭВМ.
01.31.000.01ЗИ   штук    2
Монитор
ЭВМ.
01.31.000.013И   штук    1
Приборы
Э208.161.000     штук    3
Изделие Э204.
1094.000-03      штук    2
ЗИП,инструмент
Э204.1094.
000-04          комплект 1
Монитор Э204.
1094.000-04       штук   1
Кабель
Э208.161.001      штук   1
Изделие
Э208.162.000      штук   1
Спец.одежда
Э208.162.000    комплект 4
Изделие

Э208.161.003        жинақ-ш 1
Бұйым
3208.161.00         жинақ-ш 1
Стенд
260.508.0000         дана   1
Аппаратура
260.533.006          дана   1
Жабдық
КЯ4.078.046          дана   1
Пульт
П001.09.016          дана   1
Айлабұйым
003.048.000          дана   1
Ұқсатқыш             дана   1
Бұйымдар
2534.000.000      контейнер 3
Бұйымдар
2573.000.000      контейнер 3
Отындық
Резервуар
аа3.532.020       контейнер 5
Антенна НИЦ          дана   3
Монитор ПК
LG 570LS             дана   1
Монитор ПК
LG 77E               дана   1
Жүйелік блок
ПК "Формоза"        жинақ-ш 2
Орауыштағы
кабель НИЦ           метр   100
Осциллограф
С1-83 N ЛО4467       дана   1
Сигналдар
ұқсатқышы РМ
260.112.000         жинақ-ш 1
Тексеру стенді
НВА КРС Н-225       жинақ-ш 1
Тексеру стенді
ПРА 260.508.000     жинақ-ш 1
Қоректендіру
пульті
003.176.000         жинақ-ш 1
Батареяларды
сүйреткіш
003.048.000         жинақ-ш 1
Аккумуляторларды
сынау стенді
003.042.000         жинақ-ш 1
Электр қозғалтқышын
қоректендіру
пульті              жинақ-ш 1
Гидравликалық стенд
2042.02.000         жинақ-ш 1
Тербелме стенд
241.502.000-1        дана   1
Гидросығымдауыш
002.09.000           дана   1
ШИС ПК
829.51.05           жинақ-ш 1
ШИС УКВП.
814.08.80           жинақ-ш 1
Тексеру
жинақтауышы ПУ
КС 4 078.046        жинақ-ш 1
Тексеру
жинақтауышы ОУС
2024.02.020         жинақ-ш 1
Автографты
тарирлеу стенді
П00001.09.016       жинақ-ш 1
Осциллографты
тексеру пульті
2036.18.000-1        дана   1
Бұйымға арналған
арнайы құралдың
жинақтауышы 260     жинақ-ш 1
ЗИП жинақтауышы
(РТИ, байланыстар,
қорғағыштар, май,
майлау, сүзгілер)   жинақ-ш 1
Сондай-ақ
нарядтарға сәйкес
күнделікті үлес
мүлкі
(автомобильдік,
техникалық,
шкиперлік,
штурмандық,
сүңгуірлік)
Режимдік жүк,
құрамында улы,
есірткілік,
радиоактивті заттар
жоқ, жарылыстан
және өрттен
қауіпсіз
2-жолбағыт
Қаракөл-Қордай-   "Урал-4320"     Кеден құжаттары
Талдықорған-      ж/тіркемемен    бойынша 87366
Аягөз-            әскери нөмірі   әскери бөлімге
Семей-Рубцовск-   05-47 СД,       жеткізілетін
Барнаул-          46-10 ЦП        жүк:
Новосибирск-      шасси N 180324;
Канск.
Бұйымдар
"КамАЗ-54112"   М5.00.00.000        жинақ-ш 3   Құрамы
Кері жолбағыт:    ж/тіркемемен    Стандартты емес                 екі адам.
Канск-            әскери нөмірі   жабдықтар                       нан тұра.
Новосибирск-      74-17 ГК,       жинақтауышы.         орын   10  тын күзет
Барнаул-Рубцовск- 45-92 ЦП        Сондай-ақ                       ілесіп
Семей-Аягөз-      шасси N         нарядтарға сәйкес               жүреді.
Талдықорған-      140460;         күнделікті                      Табельдік
Қордай-Қаракөл    "КамАЗ-54112"   жабдықтау мүлкі                 қару:
ж/тіркемемен    (медициналық,                   БЗ жинақ.
әскери нөмірі   заттық, өртке                  тауышты ПМ

Э208.161.003    комплект 1
Изделие
Э208.161.00     комплект 1
Стенд
260.508.0000      штук   1
Аппаратура
260.533.006       штук   1
Оборудование
КЯ4.078.046       штук   1
Пульт
П 001.09.016      штук   1
Приспособление    штук   1
003.048.000
Имитатор          штук   1
Изделия
2534.000.000   контейнер 3
Изделия
2573.000.000   контейнер 3
Резервуар
топливный
аа3.532.020    контейнер 5
Антенна НИЦ       штук   3
Монитор ПК
LG 570LS          штук   1
Монитор ПК
LG 77E            штук   1
Системный блок
ПК "Формоза"    комплект 2
Кабель НИЦ
на вьюшке         метр   100
Осциллограф
С1-83 N ЛО4467    штук   1
Имитатор
сигналов РМ
260.112.000     комплект 1
Стенд проверки
НВА КРС Н-225   комплект 1
Стенд проверки
ПРА 260.508.000 комплект 1
Пульт питания
003.176.000     комплект 1
Вкатник батарей
003.048.000     комплект 1
Стенд испытания
аккумуляторов
003.042.000     комплект 1
Пульт питания
электродвигателя комплект 1
Стенд
гидравлический
2042.02.000     комплект 1
Стенд качалки
241.502.000-1     штук   1
Гидропресс
002.09.000        штук   1
ШИС ПК
829.51.05       комплект 1
ШИС УКВП.
814.08.80       комплект 1
Комплект
проверки ПУ
КС4 078.046     комплект 1
Комплект
проверки ОУС
2024.02.020     комплект 1
Стенд тарировки
автографа
П00001.09.016   комплект 1
Пульт проверки
осциллографа
2036.18.000-1     штук   1
Комплект
специального
инструмента
на изделие 260  комплект 1
Комплект ЗИП
(РТИ,контакты,
предохранители,
масло, смазка,
фильтры)        комплект 1
А также
имущество
текущего
довольствия
(автомобильное,
техническое,
шкиперское,
штурманское,
водолазное)
согласно
нарядам
Груз режимный,
ядовитых,
наркотических,
радиоактивных
веществ
не содержит,
взрывопожаро-
безопасен
Маршрут 2
Каракол-Кордай-   "Урал"-4320     Груз для
Талды-Корган-     с п/п           доставки в
Аягуз-            военный номер   войсковую часть
Семипалатинск-    05-47 СД,       87366 по
Рубцовск-Барнаул- 46-10 ЦП        таможенным
Новосибирск-      шасси N 180324; документам:
Канск.
Изделия
"Камаз"-54112   М5.00.00.000    комплект  3   Сопровож-
Обратный маршрут: с п/п военный   Комплект         мест     10  дается
Канск-            номер 74-17ГК,  нестандартного                охраной в
Новосибирск-      45-92 ЦП шасси  оборудования.                 составе
Барнаул-Рубцовск- 140460;         А также                       двух
Семипалатинск-                    имущество                     человек.
Аягуз-            "Камаз"-54112   текущего                      Оружие
Талды-Корган-     с п/п военный   снабжения                     табельное:

74-20 ГК,       қарсы, ЖЖМ, КЭУ                 пистолет.
95-26ПЭ шасси   қызметі, жүзгіш                 тері
N 0022829;      құралдардың
қосалқы бөлшектері
"КамАЗ-5410"    мен қозғалтқыштары).
ж/тіркемемен    Режимдік жүк,
әскери нөмірі   құрамында улы,
73-04РЛ,        есірткілік,
45-91 ЦП шасси  радиоактивтік заттар
N 78862;        жоқ, жарылыстан
және өрттен қауіпсіз
"КрАЗ-255"
мемлекеттік
нөмірі 80-35
ИКЛ, шасси
N 702493;
"КамАЗ-5410"
ж/тіркемемен
әскери нөмірі
73-05РЛ,
11-68ЦП шасси
N 125604
2-кезең:          2002 жылғы      1 қыркүйек -
30 желтоқсан
1-жолбағыт
Ресей Федерациясы "КамАЗ-54112"   Кеден құжаттары
Қорғаныс          ж/тіркемемен    бойынша 87366
министрлігінің    әскери нөмірі   әскери бөлімнен
87366-әскери      74-20 ГК,       Ресей
бөлімі            95-26 ПЭ        Федерациясының
Жолбағыт:         шасси           аумағына
Қаракөл-Қордай-   N 0022829;      жеткізілетін жүк:
Шу-Балқаш-        "КамАЗ-5410"
Қарағанды-        ж/тіркемемен    Бұйымдар:
Астана-Қостанай,  әскери нөмірі   МГИФ. 773552.027     дана   3  Құрамы
шығу бекеті:      73-05 РЛ,       МГИФ. 773552.027     дана   3  екі адам.
Қайырақ           11-68 ЦП        МГИФ. 773552.026     дана   3  нан тұра.
Қостанай облысы   шасси N         МГИФ. 773552.026     дана   3  тын күзет
Баратын           125604;         МГИФ. 773552.026     дана   3  ілесіп
станциясы:                        МГИФ. 773552.026     дана   3  жүреді.
Санкт-Петербург   "КамАЗ-5410"    МГИФ. 773843.433    жинақ-ш 3  Табельдік
ж/тіркемемен    МГИФ. 773843.433    жинақ-ш 3  қару:
Кері              әскери нөмірі   МГИФ. 773843.433    жинақ-ш 3  БЗ жинақ.
жолбағыт:         73-04 РЛ,       МГИФ. 773843.433    жинақ-ш 3  тауышты ПМ
Санкт-Петербург-  45-91 ЦП шасси  МГИФ. 773843.433    жинақ-ш 1  пистолет.
кіру посты:       N 78862;        МГИФ. 771939.154    жинақ-ш 1  тері
Қайырақ           "КамАЗ-54112"   МГИФ. 771939.154    жинақ-ш 1
Қостанай облысы-  ж/тіркемемен    МГИФ. 773575.013     дана   10 Құрамы
Қостанай-Астана-  әскери нөмірі   МГИФ. 773575.017     дана   6  екі адам.
Қарағанды-Балқаш  74-17 ГК,       Макет                          нан тұра.
-Шу-Қордай-       45-92 ЦП шасси  Э 204.1110.000       дана   2  тын күзет
Қаракөл.          N 140460;       Ыдыс НО-303.00       дана   10 ілесіп
ЗИП                            жүреді.
"КрАЗ-255"      Э 204.1120.000       дана   1  Табельдік
мемлекеттік     Макеттің қаңқасы               қару:

Кордай-Каракол.   номер 74-20ГК,  (медицинское,                 пистолеты
95-26ПЭ шасси   вещевое,                      ПМ с
N 0022829;      противопожарное,              комплектом
ГСМ,служб КЭУ,                Б3
"Камаз"-5410    запасные части
с п/п военный   и двигатели к
номер 73-04РЛ,  плавсредствам)
45-91 ЦП шасси  согласно
N 78862;        нарядам.
"КРАЗ"-255      Груз режимный,
государственный ядовитых,
номер 80-35     наркотических,
ИКЛ, шасси      радиоактивных
N 702493;       веществ не
содержит,
"Камаз"-5410    взрывопожаро-
с п/п военный   безопасен.
номер 73-05РЛ,
11-68ЦП шасси
N 125604
2-й период:      с 1 сентября    30 декабря
по         2002 года
Маршрут 1
Войсковая часть   "Камаз"-54112   Груз из войсковой
87366          c п/п военный   87366 для доставки
Министерства      номер 74-20ГК,  на территорию
обороны           95-26ПЭ шасси   Российской
Российской        N 022829;       Федерации по
Федерации                         таможенным
Маршрут:                        документам:
Каракол-Кордай-   "Камаз"-5410    Изделия:
Шу-Балхаш-        с п/п военный   МГИФ. 773552.027  штук    3     Сопровож-
Караганда-        номер 73-05РЛ,  МГИФ. 773552.027  штук    3     дается
Астана-Костанай,  11-68ЦП шасси   МГИФ. 773552.026  штук    3     охраной
пост выезда       N 125604;       МГИФ. 773552.026  штук    3     в составе
Кайерак                           МГИФ. 773552.026  штук    3     двух
Костанайской      "Камаз"-5410    МГИФ. 773552.026  штук    3     человек.
области           с п/п военный   МГИФ. 773843.433 комплект 3     Оружие
Станция           номер 73-04     МГИФ. 773843.433 комплект 3    табельное:
назначения:       РЛ, 45-91ЦП     МГИФ. 773843.433 комплект 3     пистолеты
Санкт-Петербург   шасси           МГИФ. 773843.433 комплект 3     ПМ с
Обратный          N 78862;        МГИФ. 773843.433 комплект 1    комплектом
маршрут:                          МГИФ. 771939.154 комплект 1     Б3
Санкт-Петербург-  "Камаз"-54112   МГИФ. 771939.154 комплект 1
пост въезда       с п/п военный   МГИФ. 773575.013  штук    10    Сопровож-
Кайерак           номер 74-17     МГИФ. 773575.017  штук    6     дается
Костанайской      ГК, 45-92 ЦП    Макет                           охраной в
области-          шасси           Э 204.1110.000    штук    2     составе
Костанай-Астана-  N 140460;       Емкость НО-303.00 штук    10    двух
Караганда-                        ЗИП                             человек.
Балхаш-Шу-        "КРАЗ"-255      Э 204.1120.000    штук    1     Оружие
Кордай-Каракол.   государствен-   Корпус макета                  табельное:

нөмірі          Э 204.1120.000       дана   1  БЗ жинақ.
80-35 ИКЛ,      Макеттің қаңқасы               тауышты ПМ
шасси           Э 204.1120.000       дана   1  пистолет.
N 702493;       Макеттің қаңқасы               тері
Э 204.1120.000       дана   1
"МАЗ-54329"     Макеттің қаңқасы
мемлекеттік     Э 204.1120.000       дана   1
нөмірі          Бұйым
В910 РВ 78RUS,  Э 109.239.000        дана   2
шасси           Бұйым
N 0009471       Э 108.475.000        дана   3
ЗИП және
құжаттама
э 104.219.000       жинақ-ш 1
Э 108.476.000       жинақ-ш 1
Бұйым Эб.
020.001-01           дана   2
Резервуар аа.
35532.020            дана   2
ЗИП ХМ4.070.001     жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.001         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.001         жинақ-ш 1
Тех.
құжаттама
Эб.020.001-01       жинақ-ш 1
Стенд 2042.
02.000              жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.002         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.002.        жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.002         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.003         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.003         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.003         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.004         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.004         жинақ-ш 2
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.004         жинақ-ш 3
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.005         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.00          жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.005         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.006         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.006         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.006         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.007         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.007         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.007         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.008         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.008         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.008         жинақ-ш 1
Қосалқы бөлшектер
ХМ4.070.009         жинақ-ш 1
Құрал
ХМ4.075.009         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.009         жинақ-ш 1
Жабдық
ХМ4.072.009         жинақ-ш 1
Бұйым аа.
2.009.000           жинақ-ш 2
Бұйым МТ
2.700.000           жинақ-ш 1
Арба
002.92.012           дана   6
Арба
002.92.012           дана   2
Арба
002.92.012-01        дана   1
Арба
002.92.012-01        дана   1
Тірек 002.92.013     дана   2
Май МГЕ-10А         банка   6
Май Б-ЗВ            банка   8
Бұйым
ХМ4.070.010         жинақ-ш 2
Стол 002.92.000    секция   4
Аппаратура
"SONIK"              дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
"VIEW SONIK"         дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
"VIEW SONIK"         дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
SAMSUNG              дана   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"          дана   1
Аппаратура
РР "DESK JET"        дана   2
Аппаратура ЭВМ.
01.31.000.013И      жинақ-ш 1
ЗИП, құжаттама
ЭВМ.
01.31.000.013И      жинақ-ш 1
Аппаратура
ЭВМ.
01.31.000.013И       дана   2
Монитор
ЭВМ.
01.31.000.013И       дана   1
Аспаптар

ный номер       Э 204.1120.000    штук    1     пистолеты
80-35 ИКЛ,      Корпус макета                   ПМ с
шасси           Э 204.1120.000    штук    1    комплектом
N 702493;       Корпус макета                   Б3
Э 204.1120.000    штук    1
"МАЗ"-54329     Корпус макета
государствен-   Э 204.1120.000    штук    1
ный номер       Изделие
В910 РВ 78RUS,  Э 109.239.000     штук    2
шасси           Изделие
N 0009471       Э 108.475.000     штук    3
ЗИП и
документация Э
104.219.000      комплект 1
Э 108.476.00     комплект 1
Изделие Эб.
020.001-01        штук    2
Резервуар аа.
35532.020         штук    2
ЗИП ХМ4.070.001  комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.001      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.001      комплект 1
Тех.документация
Эб.020.001-01    комплект 1
Стенд
2042.02.000      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.002      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.002      комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.002      комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.003      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.003      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.003      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.004      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.004      комплект 2
Запасные части
ХМ4.070.004      комплект 3
Запасные части
ХМ4.070.005      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.00       комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.005      комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.006      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.006      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.006      комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.007      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.007      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.007      комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.008      комплект 1
Оборудование
ХМ4.072.008      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.008      комплект 1
Запасные части
ХМ4.070.009      комплект 1
Инструмент.
ХМ4.075.009      комплект 1
Оборудование
ХМ4.07.009       комплект 1
Оборудование
ХМ4.07.009       комплект 1
Изделие аа.
2.009.000        комплект 2
Изделие
МТ2.700.000      комплект 1
Тележка
002.92.012         штук   6
Тележка
002.92.012         штук   2
Тележка
002.92.012-01      штук   1
Тележка
002.92.012-01      штук   1
Упор 002.92.013    штук   2
Масло МГЕ-10А      банка  6
Масло Б-3В         банка  8
Изделие
ХМ4.070.010      комплект 2
Стол 002.92.000    секция 4
Аппаратура
"SONIK"            штук   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"        штук   1
Аппаратура
"VIEW SONIK"       штук   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"        штук   1
Аппаратура
"VIEW SONIK"       штук   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"        штук   1
Аппаратура
SAMSUNG            штук   1
Аппаратура
"PENTIUM 2"        штук   1
Аппаратура
РР "DESK JET"      штук   2
Аппаратура
ЭВМ.
01.31.000.01     комплект 1
ЗИП,
документация
ЭВМ.
01.31.000.01ЗИ   комплект 1
Аппаратура
ЭВМ.
01.31.000.01ЗИ     штук   2
Монитор
ЭВМ.
01.31.000.01ЗИ     штук   1
Приборы

Э208.161.000         дана   3
Бұйым Э204.
1094.000-03          дана   2
ЗИП, құрал
Э204.1094.
000-04              жинақ-ш 1
Монитор Э204.
1094.000-04          дана   1
Кабель
Э208.161.001         дана   1
Бұйым
Э208.162.000         дана   1
Арнайы киім
Э208.162.000        жинақ-ш 4
Бұйым
Э208.16.003         жинақ-ш 1
Бұйым
3208.16.00          жинақ-ш 1
Стенд
260.508.0000         дана   1
Аппаратура
260.533.006          дана   1
Жабдық
КЯ4.078.046          дана   1
Пульт
П001.09.016          дана   1
Айлабұйым
003.048.000          дана   1
Ұқсатқыш             дана   1
Бұйымдар
2534.000.000      контейнер 3
Бұйымдар
2573.000.000      контейнер 3
Отындық
Резервуар
аа3.532.020       контейнер 5
Антенна НИЦ          дана   3
Монитор ПК
LG 570LS             дана   1
Монитор ПК
LG 77E               дана   1
Жүйелік блок
ПК "Формоза"        жинақ-ш 2
Орауыштағы
кабель НИЦ           метр   100
Осциллограф
С1-83 N ЛО4467       дана   1
Режимдік жүк,
құрамында улы,
есірткілік,
радиоактивті заттар
жоқ, жарылыстан
және өрттен
қауіпсіз.
Кеден
құжаттарына
сәйкес 87366-
әскери бөлімге
жеткізілетін жүк:
ГАС аппаратурасы    жинақ-ш 1   Құрамы
БЦУ аппаратурасы    жинақ-ш 1   екі адам.
Артқы қақпақтар                 нан тұра.
ТА                  дана    2   тын күзет
Алмалы-салмалы                  ілесіп
тор РТПУ            жинақ-ш 1   жүреді.
Ернеулі және                    Табельдік
қума толқын                     қару:
өтемі               жинақ-ш 1   БЗ жинақ.
аппаратурасы                    тауышты
Стартты басқару                 ПМ писто.
аспаптары           жинақ-ш 1   леттері
Ақпаратты жазып
алатын және
көшірме жасайтын
аппаратура          жинақ-ш 1
ПЭВМ негізіндегі
КПА                 жинақ-ш 3
Қозғалтқыш бұйым
М5.61.00.000         дана   1
Қозғалтқыш бұйым
М5.00.00.000         дана   1
Бұйым 294            дана   2
Кеңістік жағдайды
тіркеу
аппаратурасы        жинақ-ш 1
Стандартты емес
жабдықтар
жинақтаушы           орын   15
Сондай-ақ
нарядтарға сәйкес
күнделікті үлес
мүлкі
(автомобильдік,
техникалық,
шкиперлік,
штурмандық,
сүңгуірлік)
Режимдік жүк,
құрамында улы,
есірткілік,
радиоактивті заттар
жоқ, жарылыстан
және өрттен
қауіпсіз.
2-жолбағыт:
Қаракөл-Қордай-   "Урал-4320"     Кеден құжаттары
Талдықорған-      ж/тіркемемен    бойынша 87366
Аягөз-            әскери нөмірі   әскери бөлімге
Семей-Рубцовск-   05-47 СД,       жеткізілетін
Барнаул-          46-10 ЦП        жүк:
Новосибирск-      шасси N 180324;
Канск
Бұйымдар
"КамАЗ-54112"   М5.00.00.000        жинақ-ш 3   Құрамы
Кері жолбағыт:    ж/тіркемемен    Стандартты емес                 екі адам.
Канск-            әскери нөмірі   жабдықтар                       нан тұра.
Новосибирск-      74-17 ГК,       жинақтауышы.         орын   10  тын күзет

Э208.161.000       штук   3
Изделие
Э204.1094.000-03   штук   2
ЗИП, инструмент
Э204.1094.000-04 комплект 1
Монитор Э204.
1094.000-04        штук   1
Кабель
Э208.161.001       штук   1
Изделие
Э208.162.000       штук   1
Спец. одежда
Э208.162.000     комплект 4
Изделие
Э208.161.003     комплект 1
Изделие
Э208.161.00      комплект 1
Стенд
260.508.0000       штук   1
Аппаратура
260.533.006        штук   1
Оборудование
КЯ4.078.046        штук   1
Пульт
П 001.09.016       штук   1
Приспособление
003.048.000        штук   1
Имитатор           штук   1
Изделия
2534.000.000    контейнер 3
Изделия
2573.000.000    контейнер 3
Резервуар
топливный
аа3.532.020     контейнер 5
Антенна НИЦ        штук   3
Монитор ПК LG
570LS              штук   1
Монитор ПК LG
77E                штук   1
Системный блок
ПК "Формоза"    комплект  2
Кабель НИЦ
на вьюшке          метр  100
Осциллограф
С1-83 N ЛО4467     штук   1
Груз режимный,
ядовитых,
наркотических,
радиоактивных
веществ не
содержит,
взрывопожаро-
безопасен.
Груз для
доставки в
войсковую часть
87366 согласно
таможенны
м
документам:
Аппаратура ГАС  комплект 1     Сопровож-
Аппаратура БЦУ  комплект 1     тся
Задние крышки      штук  2     охраной
ТА                             в составе
Вставная        комплект 1     двух
решетка РТПУ                   человек.
Аппаратура
компенсации                    Оружие
бортовой и                     табельное:
килевой качки   комплект 1     пистолеты
Приборы                        ПМ с
управления                     комплектом
стартом         комплект 1     Б3
Аппаратура
записи и
воспроизведения
информации      комплект 1
КПА на базе
ПЭВМ            комплект 3
Изделие
двигатель
М5.61.00.000       штук  1
Изделие
двигатель
М5.00.00.000       штук  1
Изделие 294        штук  2
Аппаратура для
регистрации
пространственного
положения       комплект 1
Комплект
нестандартного
оборудования       мест  15
А также имущество
текущего
довольствия
(автомобильное,
техническое,
шкиперское,
штурманское,
водолазное)
согласно нарядам
Груз режимный,
ядовитых,
наркотических,
радиоактивных
веществ не
содержит,
взрывопожаро-
безопасен
Маршрут 2:
Каракол-Кордай    "Урал"-4320     Груз для доставки
-Талды-Корган-    военный номер   в войсковую часть
Аягуз-            05-47 СД,       87366 по таможенным
Семипалатинск-    46-10 ЦП        документам:
Рубцовск-Барнаул  шасси N 180324;
-Новосибирск-                     Изделия
Канск.                            М5.00.00.000    комплект 3     Сопровож-
"Камаз"-54112   Комплект                       дается
Обратный          с п/п военный   нестандартного                 охраной
маршрут:          номер           оборудования.      мест  10    в составе
74-17 ГК,       А также                        двух

Барнаул-Рубцовск- 45-92 ЦП        Сондай-ақ                       ілесіп
Семей-Аягөз-      шасси N         нарядтарға сәйкес               жүреді.
Талдықорған-      140460;         күнделікті                      Табельдік
Қордай-Қаракөл    "КамАЗ-54112"   жабдықтау мүлкі                 қару:
ж/тіркемемен    (медициналық,                   БЗ жинақ.
әскери нөмірі   заттық, өртке                  тауышты ПМ
74-20 ГК,       қарсы, ЖЖМ, КЭУ                 пистолет.
95-26ПЭ шасси   қызметі, жүзгіш                 тері
N 0022829;      құралдардың
қосалқы бөлшектері
"КамАЗ-5410"    мен қозғалтқыштары).
ж/тіркемемен
әскери нөмірі   Режимдік жүк,
73-04РЛ,        құрамында улы,
45-91 ЦП шасси  есірткілік,
N 78862;        радиоактивтік заттар
жоқ, жарылыстан
"КрАЗ-255"      және өрттен қауіпсіз.
мемлекеттік
нөмірі 80-35
ИКЛ, шасси
N 702493;
"КамАЗ-5410"
ж/тіркемемен
әскери нөмірі
73-05РЛ,
11-68ЦП шасси
N 125604
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

45-92 ЦП        имущество                      человек.
Канск-Новосибирск шасси N 140460; текущего
-Барнаул-Рубцовск                 снабжения                      Оружие
-Семипалатинск-   "Камаз"-54112   (медицинское,                  табельное:
Аягуз-Талды-Корган с п/п военный  вещевое,                       пистолеты
-Кордай-Каракол    номер 74-20 ГК, противопожарное,              ПМ с
95-26 ПЭ       ГСМ,служб КЭУ,                 комплектом
шасси          запасные части                 Б3
N 0022829      и двигатели к
плавсредствам)
согласно
нарядам.
"Камаз"-5410
с п/п военный
номер           Груз режимный,
73-04 РЛ,       ядовитых,
45-91 ЦП шасси  наркотических,
N 78862;        радиоактивных
веществ не
"КРАЗ"-255      содержит,
государствен-   взрывопожаро-
ный номер 80-35 безопасен
ИКЛ, шасси
N 702493;
"Камаз"-5410
с п/п военный
номер 73-05
РЛ, 11-68 ЦП
шасси N 125604
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)