Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 мамыр N 554
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жанындағы Тыл департаменті мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің жанындағы Тыл
департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1997 жылғы 31 шілдедегі N 1191
P971191_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 34, 320-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі заңнамада
белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Отдельные вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 554
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать государственное учреждение Департамент тыла при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 года N 1191 P971191_ "Об утверждении Положения о Департаменте тыла при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 34, ст. 320).
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)