Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 маусым N 638
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" бөлімінде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау"
функционалдық тобында:
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі
бойынша:
001 "Әкімшілік шығындар" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "137824" деген
сан "150628" деген санмен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасы бойынша
"2207720" деген сан "2194916" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2002 года N 638
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного,
рыбного хозяйства и охраны окружающей среды":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан":
в программе 001 "Административные затраты":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифру "137824"
заменить цифрой "150628";
по подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифру
"2207720" заменить цифрой "2194916".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)