Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 маусым N 685. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымды, ақпараттандыру процестерін қалыптастыру мен дамыту және ақпараттық қауіпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 P981384   қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамыту жөнiндегi жұмыстарды және ақпараттық қауіпсiздіктi қамтамасыз етудің негiзгi бағыттары бойынша қызметтi үйлестiру жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзілсін:
Нағманов                     - Қазақстан Республикасының Көлiк
Қажымұрат Ыбырайұлы            және коммуникациялар министрi,
төрағаның орынбасары
Досаев                       - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы            монополияларды реттеу, бәсекелестiктi
қорғау және шағын бизнестi
қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы
Құрманғалиев                 - "Шағын кәсiпкерлiк жөнiндегi
Серік Шолпанқұлұлы             республикалық ақпараттық-көрме
орталығы" жабық акционерлік қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының
Әбiлғазы Қалиақпарұлы          Экономика және сауда вице-
министрi
Щельконогов                  - Қазақстан Республикасының
Игорь Рудольфович              Президентi Iс басқармасының Жалпы
бөлiмi ақпараттандыру секторының
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Қашқынов                     - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Әли-Мырза Рақышұлы             жабық акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша)
мына:
"Жақыпов                     - Қазақстан Республикасы
Мiрболат Қабиұлы               Президентiнiң Әкiмшiлiгi Жалпы
бөлiмiнiң меңгерушiсi"
деген жолда "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Жалпы бөлiмiнiң меңгерушiсi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң Кеңсесi меңгерушiсiнiң бiрiншi орынбасары (келiсiм бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
комиссияның көрсетiлген құрамынан Мырзахметов Абылай Исабекұлы, Андрющенко Александр Иванович, Өмiрбаев Әдiлхан Әбдiрахманұлы, Гусак Дмитрий Иосифович шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2002 года N 685. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Cноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2002 года N 685 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384   P981384_   "О координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры, процессов информатизации и обеспечению информационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 473) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры и деятельности по основным направлениям обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан:
Нагманова                 - Министра транспорта и коммуникаций
Кажмурата Ибраевича         Республики Казахстан, заместителем
председателя
Досаева                   - Председателя Агентства Республики
Ерболата Аскарбековича      Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса
Курмангалиева             - президента закрытого акционерного
Серика Шолпанкуловича       общества "Республиканский информационно-
выставочный центр по малому
предпринимательству" (по согласованию);
Кусаинова                 - вице-Министра экономики и торговли
Абельгазы Калиакпаровича    Республики Казахстан;
Щелконогова               - заведующего сектором информатизации
Игоря Рудольфовича          Общего отдела Управления Делами Президента
Республики Казахстан (по согласованию);
Кашкинова                 - президента закрытого акционерного
Али-Мырза Ракишевича        общества "Национальные информационные
технологии" (по согласованию);
в строке:
"Жакыпов                  - заведующий Общим отделом Администрации
Мирболат Хабиулы            Президента Республики Казахстан"
слова "заведующий Общим отделом Администрации Президента Республики Казахстан" заменить словами "первый заместитель заведующего Канцелярией Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)";
вывести из указанного состава комиссии Мырзахметова Аблая Исабековича, Андрющенко Александра Ивановича, Умербаева Адилхана Абдрахмановича, Гусака Дмитрия Иосифовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан