Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң резервiнен қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 шілде N 760
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне ғарышкерге кандидаттарды алдын ала iрiктеу жөнiнде iс-шаралар өткiзуге байланысты шығыстарды қаржыландыру үшiн 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 2263329 (екi миллион екi жүз алпыс үш
мың үш жүз жиырма тоғыз) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгiленген тәртiппен жүзеге
асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года N 760
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 2263329 (два миллиона двести шестьдесят три тысячи триста двадцать девять) тенге для финансирования расходов, связанных с проведением мероприятий по предварительному отбору кандидатов в космонавты.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)