Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 шілдедегі N 770 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы N 116 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.07.  N 116  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттiк стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 10 желтоқсандағы N 1903  P991903_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 538-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың жекелеген санаттарына мемлекеттiк стипендияларды тағайындау мен төлеудiң тәртiбi туралы нұсқаулықта;
12-тармақ "ұйымның" деген сөзден кейiн "мамандығы бойынша 1 жылға дейiнгi жұмыс стажы бар" деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақ "ұйымы" деген сөз "ұйымының" деген сөзбен ауыстырылып, осы сөзден кейiн "мамандығы бойынша 9 жылдан 11 жылға дейiнгi стажы бар" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2002 года N 770. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года N 116.№
Сноска. Постановление Правительства РК от 12 июля 2002 года N 770 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 февраля 2008 года  N 116  (вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1999 года N 1903  P991903_  "Об утверждении Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 538) следующие дополнения:
в Инструкции о порядке назначения и выплаты государственных стипендий отдельным категориям обучающихся в государственных организациях образования, утвержденной указанным постановлением:
пункт 12 дополнить словами "со стажем работы по специальности до 1 года";
пункт 13 дополнить словами "со стажем работы по специальности от 9 до 11 лет".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан