Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 сәуiрдегi N 432 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 шілде N 806.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру iсiн
сақтауға және дамытуға қаражат төлеудiң 2002 жылға арналған ережесiн
бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 сәуiрдегi N
432
P020432_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Элиталық тұқым шаруашылығын және мал
тұқымын асылдандыру iсiн сақтауға және дамытуға қаражат төлеудiң 2002
жылға арналған ережесiнде:
11-тармақтың 2) тармақшасының екiншi абзацында "маусымда" деген сөз
"шiлдеде" деген сөзбен ауыстырылсын;
қосымшаның 6) тармақшасындағы кесте мынадай редакцияда жазылсын:
_________________________________________________________________________
Өнім түрi                       Бір тоннаға      1 тоннаға
арналған         арналған
арзандату        субсидия
%-ы           нормативі,
мың теңгемен
_________________________________________________________________________
Күздiк дақылдардан, жүгерi мен             40-қа дейiн       11,926
күрiштен басқа, астық және дәндi
бұршақ дақылдары
Күздiк дақылдар                            40-қа дейiн       14,667
Жүгері                                     40-қа дейiн       30,000
Күрiш                                      40-қа дейiн       16,000
Күнбағыс                                   40-қа дейiн       40,000
Басқа майлы дақылдар                       40-қа дейiн       16,000
Картоп                                     40-қа дейiн       28,000
Жоңышқа                                    40-қа дейiн      120,000
Басқа көп жылдық шөптер                    40-қа дейiн       46,000
Бiр жылдық шөптер                          40-қа дейiн       12,000
Қант қызылшасы                             40-қа дейiн       16,000
Мақта                                      40-қа дейiн       22,000
_________________________________________________________________________
2. Осы қаулы 2002 жылғы 15 сәуірден бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 432
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2002 года N 806
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15
апреля 2002 года N 432
P020432_
"Об утверждении Правил выплаты средств на
сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела на 2002
год" следующие изменения:
в Правилах выплаты средств на сохранение и развитие элитного
семеноводства и племенного дела на 2002 год, утвержденных указанным
постановлением:
во втором абзаце подпункта 2) пункта 11 слово "июне" заменить словом
"июле";
таблицу подпункта 6) приложения изложить в следующей редакции:
___________________________________________________________________________
Вид продукции                ! % удешевления  ! Норматив
!на одну тонну   !субсидии на
!                !1 тонну,
!                !тыс. тенге
___________________________________________________________________________
Зерновые и зернобобовые, кроме озимых        до 40               11,926
культур, кукурузы и риса
Озимые культуры                              до 40               14,667
Кукуруза                                     до 40               30,000
Рис                                          до 40               16,000
Подсолнечник                                 до 40               40,000
Прочие масличные культуры                    до 40               16,000
Картофель                                    до 40               28,000
Люцерна                                      до 40              120,000
Прочие многолетние травы                     до 40               46,000
Однолетние травы                             до 40               12,000
Сахарная свекла                              до 40               16,000
Хлопок                                       до 40               22,000
___________________________________________________________________________
2. Настоящее постановление вступает в силу с 15 апреля 2002 года и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)