Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 83 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 7 мамыр N 83а
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң республикалық
бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 83
P020083_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта "24" деген сан "27" деген санмен ауыстырылсын;
2) осы қаулыға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес 25, 26, 27-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 7 мамырдағы
N 83а қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына
25 қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
--------------------------------
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Астана қаласында Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің
әкімшілік ғимараты құрылысын салу"
303 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 505 400 мың (бес жүз бес миллион төрт жүз мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында Есіл өзенінің
сол жақ жағалауында Үкіметтік орталықтың әкімшілік ғимараттарының
құрылысын салу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Сыртқы
істер министрлігінің жаңа әкімшілік ғимараты құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушы
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
303           Астана қаласында  Белгіленген тәртіппен    2002   Қазақстан
Қазақстан         мемлекеттік сараптама    жыл    Республи.
Республикасы      мен бекітуден өткен             касының
Сыртқы істер      жобалық-сметалық құжат.         Сыртқы
министрлігінің    тамаға сәйкес Қазақстан         істер
әкімшілік         Республикасы Сыртқы             министрлігі
ғимаратының       істер министрлігінің
құрылысын салу    әкімшілік ғимаратының
құрылысын салу.
---------------------------------------------------------------------------

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 83а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83 P020083_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнения:
1) в пункте 1 цифру "24" заменить цифрой "27";
2) дополнить приложениями 25, 26, 27 согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2002 года N 83а
"Приложение 25
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83"
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан --------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 303
"Строительство административного здания Министерства
иностранных дел Республики Казахстан в г. Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 505 400 тысяч (пятьсот пять миллионов четыреста тысяч) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 U010574_ "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство административных зданий
Правительственного центра на левом берегу реки Ишим в г. Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство нового административного
здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код  !Код   ! Наименование !Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
прог-!под-  ! программ     !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог- ! (подпрограмм)!                         !зации  !
!раммы !              !                         !       !
___________________________________________________________________________
303          Строительство   Строительство            2002 год Министерство
административ-  административного                 иностранных
ного здания     здания Министерства               дел
Министерства    иностранных дел                   Республики
иностранных     Республики в соответствии         Казахстан
дел Республики  с проектно-сметной
Казахстан в     документацией, прошедшей
г. Астане       в установленном порядке
государственную
экспертизу и утверждение.
___________________________________________________________________________

7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігінің әкімшілік ғимаратында орындалған құрылыс-монтаж
жұмыстарының көлемі.
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 7 мамырдағы
N 83а қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына
26 қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
--------------------------------
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Астана қаласындағы дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету
объектілерінің құрылысын салудың"
305 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 700 000 мың (жеті жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дипломатиялық қалашықты
әлеуметтік инфрақұрылым объектілерімен қамтамасыз ету, мұның өзі
дипломатиялық өкілдіктерді Астана қаласына көшіру тұжырымдамасын іске
асырудың негізгі шарты болып табылады.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында дипломатиялық
қалашыққа қызмет көрсету объектілерінің құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушы
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
305           Астана қаласында  Белгіленген тәртіппен    2002   Қазақстан
дипломатиялық     мемлекеттік сараптама    жыл    Республи.
қалашыққа қызмет  мен бекітуден өткен             касының
көрсету объекті.  жобалық-сметалық құжат.         Сыртқы
лерінің           тамаға сәйкес Астана            істер
құрылысын салу.   қаласында дипломатиялық         министрлігі
қалашыққа қызмет
көрсету объектілерінің
құрылысын салу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес дипломатиялық қалашыққа қызмет көрсету
объектілерінің орындалған құрылыс-монтаж жұмыстарының көлемі.
Пайдалануға тапсыру:
- технологиялық қызмет көрсету ғимараты - 760 шаршы метр;
- дипломатиялық қалашықты пайдалану жөніндегі басқарма дирекциясының
әкімшілік ғимараты - 1353 шаршы метр;
- екі БӨП - 32 шаршы метр;
- екі КП - 103 шаршы метр.
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 7 мамырдағы
N 83а қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 83 қаулысына
27 қосымша
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
--------------------------------
бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
"Астана қаласындағы дипломатиялық қалашықтың екінші кезектегі
инженерлік жүйелерінің құрылысын салудың"
306 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных строительно-монтажных работ на строительстве административного
здания Министерства иностранных дел Республики Казахстан в соответствии с
проектно-сметной документацией.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2002 года N 83а
"Приложение 26
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83"
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан ---------------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 305
"Строительство объектов обслуживания дипломатического
городка в г. Астане" на 2002 год
1. Стоимость: 700 000 тысяч (семьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 U010574_ "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение дипломатического городка
объектами социальной инфраструктуры, что является основным условием
реализации концепции передислокации Дипломатических представительств в
г.Астану.
5. Задачи бюджетной программы: строительство объектов обслуживания
дипломатического городка в г. Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код  !Код   ! Наименование !Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
прог-!под-  ! программ     !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог- ! (подпрограмм)!                         !зации  !
!раммы !              !                         !       !
___________________________________________________________________________
305          Строительство   Строительство объектов  2002 год Министерство
объектов        обслуживания                     иностранных
обслуживания    дипломатического городка         дел
дипломатичес-   в г. Астане в соответст-         Республики
кого городка    вии с проектно-сметной           Казахстан
в г.Астане      документацией, прошедшей
в установленном
порядке государственную
экспертизу и утверждение.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных строительно-монтажных работ на строительстве объектов
обслуживания дипломатического городка в соответствии с проектно-сметной
документацией.
Ввод в эксплуатацию:
- здания технологического обслуживания - 760 кв.м;
- административного здания дирекции управления по эксплуатации
дипломатического городка - 1353 кв.м;
- двух КПП - 32 кв.м;
- двух ТП - 103 кв.м.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2002 года N 83а
"Приложение 27
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 83"
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан ----------------------------- администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 306
"Строительство инженерных сетей 2-ой очереди дипломатического
городка в г. Астане"
на 2002 год

1. Құны: 300 000 мың (үш жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласындағы дипломатиялық
қалашықты тұрғыдан инженерлік қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы
дипломатиялық қалашықтың инженерлік жүйелерінің құрылысын салу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
Бағдар.!Кіші !Бағдарламаның    ! Бағдарламаны (кіші    ! Іске !  Жауапты
ламаның!бағ. !(кіші бағдарлама.! бағдарламаны) іске    ! асыру!орындаушы
коды   !дар. !ның) атауы       ! асыру жөніндегі       !мерзі.!
!лама.!                 !      іс-шаралар       !мдері !
!ның  !                 !                       !      !
!коды !                 !                       !      !
---------------------------------------------------------------------------
306          Астана қаласындағы Белгіленген тәртіппен    2002   Қазақстан
дипломатиялық      мемлекеттік сараптама    жыл    Республи.
қалашықтың екінші  мен бекітуден өткен             касының
кезектегі          жобалық-сметалық құжат.         Сыртқы
инженерлік         тамаға сәйкес                   істер
жүйелерінің        дипломатиялық                   министрлігі
құрылысын салу.    қалашықтың екінші
кезектегі инженерлік
жүйелерінің құрылысын
салу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер:
жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігінің дипломатиялық қалашығындағы екінші кезектегі инженерлік
жүйелері мен инфрақұрылым объектілерінде орындалған құрылыс-монтаж
жұмыстарының көлемі.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1. Стоимость: 300 000 тысяч (триста миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 U010574_ "О Государственной Программе социально-экономического развития города Астаны".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: инженерное обеспечение дипломатического
городка в г.Астане.
5. Задачи бюджетной программы: строительство инженерных сетей
дипломатического городка в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
___________________________________________________________________________
Код  !Код   ! Наименование !Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственный
прог-!под-  ! программ     !программ (подпрограмм)   !реали- !исполнитель
раммы!прог- ! (подпрограмм)!                         !зации  !
!раммы !              !                         !       !
___________________________________________________________________________
306          Строительство  Строительство инженерных  2002 год Министерство
инженерных     сетей 2-ой очереди                 иностранных
сетей 2-ой     дипломатического городка           дел
очереди дипло- в соответствии с проектно-         Республики
матического    сметной документацией,             Казахстан
городка в      прошедшей в установленном
г.Астане       порядке государственную
экспертизу и утверждение.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных строительно-монтажных работ на объектах 2-ой очереди инженерных сетей и инфраструктуры дипломатического городка МИД РК в соответствии с проектно-сметной документацией.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)