Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 5 маусымдағы N 702 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 шілде N 853.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Үкiметтiк және үкiмет кепiлдiк берген қарыз алудың 1999-2008
жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1999 жылғы 5 маусымдағы N 702
P990702_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 25, 237-құжат) күшi жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1999 года N 702
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 853
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1999 года N 702 P990702_ "О Программе правительственного и гарантированного Правительством заимствования на 1999-2008 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 25, ст. 237).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)