Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 1207 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Реcпубликасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 тамыз N 862
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның iндетiне қарсы iс-әрекет жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1207 P011207_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 32, 424-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның
iндетiне қарсы іс-әрекет жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған
бағдарламада:
"Паспорт" деген 1-бөлімінің "Қаржыландыру көздерi мен көлемi" деген
жолының бiрiншi абзацындағы "12,291" деген сан "5,4" деген санмен
ауыстырылсын;
"Қаржыландырудың қажетті ресурстары және көздерi" деген 6-бөлiмінің
екiншi абзацындағы "Республикалық бюджет" деген жолында "12,291" деген сан
"5,4" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 862.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207 P011207_ "Об утверждении Программы по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 424) следующие изменения:
в Программе по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в абзаце первом строки "Источники и объемы финансирования" раздела 1 "Паспорт" цифру "12,291" заменить цифрой "5,4";
в абзаце втором раздела 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования" в строке "Республиканский бюджет" цифру "12,291" заменить цифрой "5,4".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)