Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгiнiң қажеттерi үшiн мемлекеттiк қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, қаржыландыру және орындау ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 тамыз N 881 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2219 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.29 № 2219 Қаулысымен
"Мемлекеттiк қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 қаңтардағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгiнiң қажеттерi үшiн мемлекеттiк қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, қаржыландыру және орындау ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.05. N 1235 қаулысымен .
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2002 жылғы 6 тамыздағы
N 881 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгiнiң қажеттерi үшiн мемлекеттiк қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, қаржыландыру және орындау
ережесi
1. Жалпы ережелер
Қазақстан Республикасының қорғанысы мен қауiпсiздiгiнiң қажеттерi үшiн мемлекеттiк қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, қаржыландыру және орындау ережесi (бұдан әрi - Ереже) мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты (бұдан әрi - қорғаныстық тапсырыс) қалыптастыру, қаржыландыру, орналастыру және орындау рәсiмдерiн, сондай-ақ мемлекеттiк уәкілеттi орган , мемлекеттiк тапсырыс берушiлер мен мемлекеттiк қорғаныстық тапсырысты орындаушылар арасындағы өзара қарым-қатынасты реттейдi.
2. Қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын және мiндеттемелерiн ескере отырып, Қазақстан Республикасында қару-жарақ пен әскери техниканы дамыту бағдарламалары, осы мақсаттарға белгіленген шығындар шегiнде қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы әрi екiұдай қолданылатын (мақсаттағы) тауарларды және технологияларды өндiруге, беруге, сатып алуға тапсырыс орналастыру мiндеттемелерi қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру үшiн негiз болады.
Мемлекеттiк тапсырыс берушiлер ағымдағы жылдың 20 мамырынан кешiктiрмей уәкiлеттi органға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша әрбiр келесi жылға алдын ала өтiнiмдер ұсынады, бұл ретте алдын ала өтiнiмдер Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісілмейді.
Уәкiлеттi орган мемлекеттiк тапсырыс берушiлердiң алдын ала өтiнiмдерi негiзiнде келесi жылға қорғаныстық тапсырыс жобасын қалыптастырады және Қазақстан Республикасының Республикалық бюджет комиссиясына енгiзедi.
Мемлекеттiк тапсырыс берушiлер (әрқайсысы жеке) Қазақстан Республикасы Республикалық бюджет комиссиясының мәжiлiсiнде қорғаныстық тапсырыс номенклатурасын қорғайды.
Тиiстi жылға арналған республикалық бюджет бекiтiлгеннен кейiн бiр ай мерзiмде мемлекеттiк тапсырыс берушiлер қорғаныстық тапсырысқа енгiзу үшiн нақтыланған өтiнiмдердi 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша уәкiлеттi органға ұсынады.
Өтiнiмдер Қазақстан Республикасы бюджетiнiң шығындарын экономикалық сыныптау бағдарламалары, кiшi бағдарламалары және ерекшелiктерi бөлiгiнде әрi онда осы мақсаттарға көзделген қаражат шегiнде ұсынылады.
Қазақстан Республикасының Үкiметi тиiстi жылға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмi қабылданған кезден екi айдан аспайтын мерзiмде Қазақстан Республикасы бюджетiнiң шығындарын экономикалық сыныптау бағдарламалары, кішi бағдарламалары және ерекшелiктерi бөлiгiнде уәкiлеттi органның 2-қосымшаға сәйкес ұсынуы бойынша қорғаныстық тапсырысты бекiтедi.
Қазақстан Республикасының Үкiметi тиiстi жылға арналған қорғаныстық тапсырысты бекiткеннен кейiн уәкiлеттi орган оның тапсырмаларын тиiстi мемлекеттік тапсырыс берушiлерге және орындаушыларға жеткiзедi.

Об утверждении Правил формирования, финансирования и выполнения государственного оборонного заказа для нужд обороны и безопасности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2002 года N 881. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года N 2219
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2009 N 2219.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О государственном оборонном заказе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила формирования, финансирования и выполнения государственного оборонного заказа для нужд обороны и безопасности Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 5 декабря 2003 г. N 1235 .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 августа 2002 года N 881
Правила
формирования, финансирования и выполнения
государственного оборонного заказа для нужд
обороны и безопасности Республики Казахстан
1. Общие положения
Правила формирования, финансирования и выполнения государственного оборонного заказа для нужд обороны и безопасности Республики Казахстан (далее - Правила) регламентируют процедуры формирования, финансирования, размещения и выполнения государственного оборонного заказа (далее - оборонный заказ), а также взаимоотношения между государственным уполномоченным органом , государственными заказчиками и исполнителями государственного оборонного заказа.
2. Формирование оборонного заказа
Основой для формирования оборонного заказа являются программы развития вооружения и военной техники в Республике Казахстан, обязательства на размещение заказа на производство, поставку, приобретение вооружений, военной техники, товаров и технологий специального и двойного применения (назначения) в пределах установленных затрат на эти цели с учетом международных договоров и обязательств Республики Казахстан.
Государственные заказчики представляют уполномоченному органу не позднее 20 мая текущего года предварительные заявки на каждый последующий год по форме согласно приложению 1, при этом предварительные заявки с Министерством финансов не согласовываются.
Проект оборонного заказа на последующий год формируется уполномоченным органом на базе предварительных заявок государственных заказчиков и вносится в Республиканскую бюджетную комиссию Республики Казахстан.
Государственные заказчики (каждый в отдельности) на заседаниях Республиканской бюджетной комиссии Республики Казахстан защищают номенклатуру оборонного заказа.
В месячный срок после утверждения республиканского бюджета на соответствующий год государственные заказчики представляют уполномоченному органу уточненные заявки по форме согласно приложению 1 для включения в оборонный заказ.
Заявки представляются в разрезе программ, подпрограмм и специфик экономической классификации затрат бюджета Республики Казахстан и в пределах средств, предусмотренных в нем на эти цели.
Оборонный заказ по представлению уполномоченного органа согласно приложению 2 в разрезе программ, подпрограмм и специфик экономической классификации затрат бюджета Республики Казахстан в срок, не превышающий двух месяцев с момента принятия законодательного акта Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий год, утверждается Правительством Республики Казахстан.
После утверждения Правительством Республики Казахстан оборонного заказа на соответствующий год уполномоченный орган доводит его задания до соответствующих государственных заказчиков и исполнителей.

3. Қорғаныстық тапсырысты орындау
Мемлекеттiк тапсырыс берушiлер қорғаныстық тапсырысты орындаушыларды анықтау мақсатында "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тапсырмаларды орналастыруға конкурстар өткiзедi, орындаушылармен шарттар жасасады, орындалуын бақылауды жүзеге асырады және мемлекеттiк тапсырыс берушiлер үшiн көзделген басқа да функцияларды iске асырады.
Отандық тауар өндiрушi - қорғаныс тапсырысын орындаушылар конкурс өткiзу кезiнде заңнамада белгiленген тәртiппен басымдыққа ие болады.
Қазақстан Республикасының қорғаныс, құқық тәртiбi және ұлттық қауiпсiздiгi мұқтаждарын қамтамасыз ету үшiн қажеттi қару-жараққа, әскери техникаға, арнайы әрi екiұдай қолданылатын (мақсаттағы) өнiмге және басқа да өнiмге (жұмыстарға, қызметтерге) тапсырмаларды орналастыру кезiнде Қазақстан Республикасының құпиялық тәртiбiн сақтау, сондай-ақ ұлттық қауiпсiздiгi мен қорғаныс қабiлетi кепiлдiктерi талап етiлсе, мемлекеттiк тапсырыс берушi уәкiлеттi органмен келiсiм бойынша "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18 және 21-баптарына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 қарашадағы N 1663 қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырудың ерекше тәртiбi туралы нұсқаулыққа сәйкес мемлекеттiк сатып алуды жабық конкурс немесе осы өнiмдi (жұмыстарды, қызметтердi) өндiру және (немесе) беру мүмкiндiгi бар қорғаныс өнеркәсiбi ұйымдарынан бiр көзден сатып алу тәсiлдерiмен жүзеге асыруы мүмкiн. P071301
Қорғаныстық тапсырыс өнiмiн орындау заңнамамен белгiленген тәртiпте шарттар негiзiнде жүзеге асырылады.
Қорғаныстық тапсырысты орындауға арналған шарт бойынша берiлетiн өнiмнiң сапасы нормативтiк және техникалық құжаттама талаптарына, шарт ережелерiне сәйкес болуға тиiс және оны мемлекеттiк тапсырыс берушiлер, соның iшiнде олардың өкiлдiктерi бақылайды.
4. Қорытынды ережелер
"Мемлекеттiк қорғаныстық тапсырыс туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес уәкiлеттi орган қорғаныстық тапсырысты орындау жөнiндегi жұмыстарды салааралық үйлестiрудi және олардың ұйымдастырылуын бақылауды жүзеге асырады.
Мемлекеттiк тапсырыс берушiлер жыл сайын, 25 наурыздан кешiктiрмей, уәкiлеттi органға қорғаныстық тапсырмалардың орындалуы туралы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген жылдық есептердi ұсынады.
Уәкiлеттi орган жыл сайын, 15 сәуiрден кешiктiрмей, Қазақстан Республикасының Үкіметiне тұтас алғанда қорғаныстық тапсырыстың iске асырылуы туралы жылдық есептi ұсынады.
1-қосымша
Өте құпия
(толтыру бойынша)
Келiсiлдi                                          Бекiтiлдi
Қазақстан                                          ______________
Республикасының                                    Мемтапсырыс
Қаржы министрлiгi                                  берушiнiң
______________                                     Лауазымы аты-жөнi
Лауазымы, аты-жөнi
_____________________________________
(мемтапсырыс берушiнiң атауы)
______________________________________
(қорғаныстық тапсырыс өнiмі)
200 __ жылға арналған
ӨТІНІМІ
___________________________________________________________________
Р/с      Қорғаныстық        Өлшем      Саны     Болжамды       Орын.
N      тапсырыс өнiмi     бiрлiгi                құны,        далу
мың теңге   мерзімі
___________________________________________________________________
1           2                3         4           5           6
___________________________________________________________________
1                               Бөлім
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз ету үшiн
өнiмдер өндiру және (немесе) беру
___________________________________________________________________
1.1    Қару-жарақ пен әскери техника өндiру және (немесе) беру
1.1.1  Зымыран-артиллериялық қару
1.1.2  Байланыс құралы
1.1.3  Әскери-техникалық мүлiк
1.1.4  Әскери-химиялық мүлiк
1.1.5  Әскери-Теңiз Күштері қару-жарағы мен техникасы
1.1.6  Арнайы әрi екiұдай мақсаттағы техникалық құралдар
1.1.7  және басқалары
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
2                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге арналған
өнiмдердi жасау, жетiлдiру жөнiндегi ғылыми-зерттеу және
тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстар
___________________________________________________________________
2.1
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
3                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге арналған жаңа
технологияларды игеру және өнiмдердi жаппай шығару
өндiрiсiн дайындау
___________________________________________________________________
3.1
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
4                               Бөлiм
Қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге арналған өнiмдердi
жөндеу және жетiлдiру
___________________________________________________________________
4.1    Қару-жарақ пен әскери техниканы жөндеу
4.1.1  Сауытты техниканы жөндеу
4.1.2  Авиатехниканы жөндеу
4.1.3
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
5                               Бөлiм
Пайдаланудан шығарылған қару-жарақты, оқ-дәрiнi, әскери
техниканы және басқа да материалдық құралдарды
кәдеге жарату, дезактивизациялау және жою
___________________________________________________________________
5.1
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
6                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз ететiн объектiлердi
салу, қайта құру және техникамен қайта жарақтандыру
___________________________________________________________________
6.1
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
7                               Бөлiм
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына
сәйкес Қазақстан Республикасының басқа
мемлекеттермен әскери-техникалық ынтымақтастық
саласындағы жұмыстары
___________________________________________________________________
7.1    Ресей Федерациясымен
7.2    Украинамен
7.3
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
8                               Бөлiм
Жұмылдыру дайындығы бойынша тауарлар, жұмыстар
___________________________________________________________________
8.1
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
9                               Бөлiм
Заттай мүлiктердi және әскери мүлiктердi,
азық-түлiк тауарларын өндiру
___________________________________________________________________
9.1    Заттай мүлік
9.1.1  Әскери киім
9.2    Азық-түлік тауарлары
9.2.1  Ет және ет өнiмдері
9.3    Өндiрiстiк-техникалық мақсаттағы өнiм
9.3.1  Жиhаз
9.3.2  Ас үй жабдығы
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
10                              Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге байланысты
басқа да жұмыстар мен қызметтер
___________________________________________________________________
10.1   Отын-энергетика кешенi және жанар-жағар материалдар өнiмi
10.2   Медициналық жабдық пен медициналық препараттар
10.3   Ветеринарлық жабдық және ветеринарлық препараттар
10.4
ЖИЫНЫ
___________________________________________________________________
БАРЛЫҒЫ
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының                  Мемтапсырыс берушi
Қаржы министрлiгi
_______________________                  ______________________
лауазымы, аты-жөнi                        лауазымы, аты-жөнi
2-қосымша
Өте құпия
(толтыру бойынша)
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы "___" ______
N___ қаулысымен
бекiтiлдi
Қазақстан Республикасының 200__ жылға арналған мемлекеттік қорғаныстық тапсырысы
___________________________________________________________________
Р/с    Қорғаныстық      Өлшем     Саны    Болжамды     Орын.  Орын.
N     тапсырыс өнiмi   бiрлiгi             құны,      далу  даушы
мың теңге    мерзімі
___________________________________________________________________
1           2              3        4         5          6      7
___________________________________________________________________
_____________________
(Мемлекеттiк тапсырыс берушi)
___________________________________________________________________
1                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз ету үшiн
өнiмдер өндіру және (немесе) беру
___________________________________________________________________
1.1    Қару-жарақ пен әскери техника өндiру және (немесе) беру
1.1.1  Зымыран-артиллериялық қару
1.1.2  Байланыс құралы
1.1.3  Әскери-техникалық мүлiк
1.1.4  Әскери-химиялық мүлiк
1.1.5  Әскери-Теңiз Күштері қару-жарағы мен техникасы
1.1.6  Арнайы әрi екiұдай мақсаттағы техникалық құралдар
1.1.7  және басқалары
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
2                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге арналған
өнiмдердi жасау, жетiлдiру жөнiндегi ғылыми-зерттеу және
тәжiрибелiк-конструкторлық жұмыстар
____________________________________________________________________
2.1
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
3                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге арналған жаңа
технологияларды игеру және өнiмдердi жаппай шығару
өндiрiсiн дайындау
____________________________________________________________________
3.1
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
4                               Бөлiм
Қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге арналған өнiмдердi
жөндеу және жетiлдiру
____________________________________________________________________
4.1    Қару-жарақ пен әскери техниканы жөндеу
4.1.1  Сауытты техниканы жөндеу
4.1.2  Авиатехниканы жөндеу
4.1.3
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
5                               Бөлiм
Пайдаланудан шығарылған қару-жарақты, оқ-дәрiнi, әскери
техниканы және басқа да материалдық құралдарды
кәдеге жарату, дезактивизациялау және жою
____________________________________________________________________
5.1
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
6                               Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз ететiн объектiлердi
салу, қайта құру және техникамен қайта жарақтандыру
____________________________________________________________________
6.1
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
7                               Бөлiм
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына
сәйкес Қазақстан Республикасының басқа
мемлекеттермен әскери-техникалық ынтымақтастық
саласындағы жұмыстары
____________________________________________________________________
7.1    Ресей Федерациясымен
7.2    Украинамен
7.3
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
8                               Бөлiм
Жұмылдыру дайындығы бойынша тауарлар, жұмыстар
____________________________________________________________________
8.1
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
9                               Бөлiм
Заттай мүлiктердi және әскери мүлiктердi,
азық-түлiк тауарларын өндiру
____________________________________________________________________
9.1    Заттай мүлік
9.1.1  Әскери киім
9.2    Азық-түлік тауарлары
9.2.1  Ет және ет өнiмдері
9.3    Өндiрiстiк-техникалық мақсаттағы өнiм
9.3.1  Жиhаз
9.3.2  Ас үй жабдығы
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
10                              Бөлiм
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге байланысты
басқа да жұмыстар мен қызметтер
____________________________________________________________________
10.1   Отын-энергетика кешенi және жанар-жағар материалдар өнiмi
10.2   Медициналық жабдық пен медициналық препараттар
10.3   Ветеринарлық жабдық және ветеринарлық препараттар
10.4
ЖИЫНЫ
____________________________________________________________________
БАРЛЫҒЫ
____________________________________________________________________

3. Выполнение оборонного заказа
Государственные заказчики с целью определения исполнителей оборонного заказа, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках" проводят конкурсы на размещение заданий, заключают договоры с исполнителями, осуществляют контроль за исполнением и реализуют другие функции, предусмотренные для государственных заказчиков.
Отечественные товаропроизводители - исполнители оборонного заказа при проведении конкурса имеют приоритет в установленном законодательством порядке.
При размещении заданий на вооружение, военную технику, продукцию специального и двойного применения (назначения) и другую продукцию (работы, услуги), необходимую для обеспечения потребностей обороны, правопорядка и национальной безопасности Республики Казахстан, когда требуется соблюдение режима секретности, а также гарантии национальной безопасности и обороноспособности Республики Казахстан, государственный заказчик по согласованию с уполномоченным органом может осуществлять государственные закупки способами закрытого конкурса или закупок из одного источника у организаций оборонной промышленности, имеющих возможность произвести и (или) поставить данную продукцию (работы, услуги) в соответствии со статьями 18 и 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", а также в соответствии с Инструкцией об особом порядке осуществления государственных закупок, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 1663. P071301
Выполнение продукции оборонного заказа осуществляется на основе договоров в порядке, установленном законодательством .
Качество продукции, поставляемой по договору на выполнение оборонного заказа, должно соответствовать требованиям нормативной и технической документации, условиям договора и контролируется государственными заказчиками, в том числе их представительствами.
4. Заключительные положения
Уполномоченный орган осуществляет межотраслевую координацию и контроль за организацией работ по выполнению оборонного заказа в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном оборонном заказе".
Государственные заказчики ежегодно, не позднее 25 марта, представляют уполномоченному органу согласованные с Министерством финансов годовые отчеты о выполнении заданий оборонного заказа.
Уполномоченный орган ежегодно, не позднее 15 апреля, представляет в Правительство Республики Казахстан годовой отчет о реализации оборонного заказа в целом.
Приложение 1
Совершенно секретно
(по заполнению)
Согласовано                             Утверждено
Министерство финансов                        ___________
Республики Казахстан                        Должность, ФИО
_______________                            госзаказчика
Должность, ФИО
Заявка
___________________________
(наименование госзаказчика)
на___________ 200 ___ год
(продукция оборонного заказа)
___________________________________________________________________________
!                !           !        !  Прогнози-  !
!    Продукция   !  Единица  ! Коли-  !   руемая    !    Срок
N п/п   !   оборонного   ! измерения ! чество !  стоимость, ! исполнения
!     заказа     !           !        !  тыс. тенге !
________!________________!___________!________!_____________!______________
1    !        2       !     3     !   4    !      5      !      6
________!________________!___________!________!_____________!______________
1                              Раздел
Производство и (или) поставка продукции для обеспечения
обороны и безопасности
___________________________________________________________________________
1.1      Производство и (или) поставка вооружения и военной техники
1.1.1    Ракетно-артиллерийское вооружение
1.1.2    Средства связи
1.1.3    Военно-инженерное имущество
1.1.4    Военно-химическое имущество
1.1.5    Вооружение и техника Военно-Морских Сил
1.1.6    Технические средства специального и двойного назначения
1.1.7    и т.д.
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
2                                Раздел
Научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы по
созданию, модернизации продукции, предназначенной для
обеспечения обороны и безопасности
___________________________________________________________________________
2.1
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
3                                Раздел
Освоение новых технологий и подготовка производства
серийного выпуска продукции, предназначенной для
обеспечения обороны и безопасности
___________________________________________________________________________
3.1
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
4                                Раздел
Ремонт и модернизация продукции, предназначенной для
обеспечения безопасности
___________________________________________________________________________
4.1      Ремонт вооружения и военной техники
4.1.1    Ремонт бронетехники
4.1.2    Ремонт авиатехники
4.1.3
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
5                                Раздел
Утилизация, дезактивация и уничтожение выводимых из
эксплуатации вооружения, боеприпасов, военной техники
и других материальных средств
___________________________________________________________________________
5.1
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
6                                Раздел
Строительство, реконструкция и техническое перевооружение
объектов, обеспечивающих оборону и безопасность
___________________________________________________________________________
6.1
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
7                                Раздел
Работы в области военно-технического сотрудничества Республики
Казахстан с другими государствами в соответствии с
международными договорами Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
7.1      С Российской Федерацией
7.2      С Украиной
7.3
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
8                                Раздел
Товары, работы по мобилизационной подготовке
___________________________________________________________________________
8.1
___________________________________________________________________________
9                                Раздел
Производство вещевого имущества и военного имущества,
продовольственных товаров
___________________________________________________________________________
9.1      Вещевое имущество
9.1.1    Обмундирование
9.2      Продовольственные товары
9.2.1    Мясо и мясопродукты
9.3      Продукция производственно-технического назначения
9.3.1    Мебель
9.3.2    Кухонное оборудование
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
10                                Раздел
Другие работы и услуги, связанные с обеспечением обороны и
безопасности
___________________________________________________________________________
10.1     Продукция топливно-энергетического комплекса и горюче-смазочных
материалов
10.2     Медицинское оборудование и медицинские препараты
10.3     Ветеринарное оборудование и ветеринарные препараты
10.4
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
Всего
___________________________________________________________________________
Министерство финансов                        Госзаказчик
Республики Казахстан
____________________                       ________________
Должность, ФИО                            Должность, ФИО
Приложение 2
Совершенно секретно
(по заполнению)
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от _____ 200__ года N___
Государственный оборонный заказ
Республики Казахстан на 200__ год
___________________________________________________________________________
!                   !         !      ! Прогно-  !  Срок  !
!   Продукция обо-  ! Единица !Коли- ! зируемая !исполне-! Испол-
N п/п  !   ронного заказа  !измерения!чество!стоимость,!ния     ! нитель
!                   !         !      !тыс. тенге!        !
_______!___________________!_________!______!__________!________!__________
1   !         2         !    3    !   4  !     5    !    6   !    7
_______!___________________!_________!______!__________!________!__________
_______________________________
(Государственный заказчик)
___________________________________________________________________________
Раздел
1       Производство и (или) поставка продукции для обеспечения
обороны и безопасности
___________________________________________________________________________
1.1      Производство и (или) поставка вооружения и военной техники
1.1.1    Ракетно-артиллерийское вооружение
1.1.2    Средства связи
1.1.3    Военно-инженерное имущество
1.1.4    Военно-химическое имущество
1.1.5    Вооружение и техника Военно-Морских Сил
1.1.6    Технические средства специального и двойного назначения
1.1.7    и т.д.
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
Раздел
2     Научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы по
созданию, модернизации продукции, предназначенной для
обеспечения обороны и безопасности
___________________________________________________________________________
2.1
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
Раздел
3     Освоение новых технологий и подготовка производства серийного
выпуска продукции, предназначенной для обеспечения обороны и
безопасности
___________________________________________________________________________
3.1
___________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
4                               Раздел
Ремонт и модернизация продукции, предназначенной для
обеспечения безопасности
___________________________________________________________________________
4.1      Ремонт вооружения и военной техники
41.1     Ремонт бронетехники
4.1.2    Ремонт авиатехники
4.1.3
__________________________________________________________________________
Итого
__________________________________________________________________________
5                               Раздел
Утилизация, дезактивация и уничтожение выводимых
из эксплуатации вооружения, боеприпасов, военной техники
и других материальных средств
__________________________________________________________________________
5.1
__________________________________________________________________________
Итого
__________________________________________________________________________
6                               Раздел
Строительство, реконструкция и техническое перевооружение
объектов, обеспечивающих оборону и безопасность
__________________________________________________________________________
6.1
__________________________________________________________________________
Итого
__________________________________________________________________________
7                               Раздел
Работы в области военно-технического сотрудничества
Республики Казахстан с другими государствами в соответствии
с международными договорами Республики Казахстан
__________________________________________________________________________
7.1      С Российской Федерацией
7.2      С Украиной
7.3
__________________________________________________________________________
Итого
__________________________________________________________________________
8                               Раздел
Товары, работы по мобилизационной подготовке
__________________________________________________________________________
8.1
__________________________________________________________________________
Итого
__________________________________________________________________________
9                               Раздел
Производство вещевого имущества и военного имущества,
продовольственных товаров
__________________________________________________________________________
9.1      Вещевое имущество
9.1.1    Обмундирование
9.2      Продовольственные товары
9.2.1    Мясо и мясопродукты
9.3      Продукция производственно-технического назначения
9.3.1    Мебель
9.3.2    Кухонное оборудование
__________________________________________________________________________
Итого
__________________________________________________________________________
10                              Раздел
Другие работы и услуги, связанные с обеспечением
обороны и безопасности
__________________________________________________________________________
10.1     Продукция топливно-энергетического комплекса и горюче-смазочных
материалов
10.2     Медицинское оборудование и медицинские препараты
10.3     Ветеринарное оборудование и ветеринарные препараты
10.4
__________________________________________________________________________
Итого
___________________________________________________________________________
Всего
___________________________________________________________________________