Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 90 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 2002 жылғы 21 мамыр N 90а
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің республикалық
бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 90
P020090_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақта "16" деген сан "17" деген санмен ауыстырылсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 17-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 21 мамырдағы
N 90а қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 90 қаулысына
17 қосымша
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
----------------------------------------------
2002 жылға арналған "Өткен жылдың міндеттемелерін орындау"
006 бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны
500 000 мың (бес жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi
Қазақстан Республикасының "2002 жылға арналған республикалық бюджет
туралы" 2001 жылғы 15 желтоқсандағы
Z010273_
Заңының 28-бабы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көзі
Республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты
Бағдарламаның мақсаты - несиелік берешектің өсуіне жол бермеу туралы
Қазақстан Республикасы бюджеттік заңнамасының талаптарын орындау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери қызметшілері,
жұмысшылары мен әлеуметтік төлемдер бойынша қарыздарды өтеу.
Сот органдары шешімі бойынша өткен жылдардың орындау құжаттары
бойынша міндеттемелерді орындау.
Жеткізілген тауарлар (өнімдер), орындалған жұмыстар, қызмет
көрсетулер үшін заң тұлғалары алдындағы міндеттемелер бойынша қарыздарды
өтеу.
6. Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________________
Р/!Бағ.!Кіші !Бағдарла. !       Бағдарламаны (кіші      ! Іске   !Жауапты
с !дар.!бағ. !маның (кі.!       бағдарламаны) іске      ! асыру  !орындау.
N !лама!дар. !ші бағдар.!         асыру жөніндегі       !мерзімі ! шылар
!ның !лама.!ламаның)  !             шаралар           !        !
!коды!ның  !атауы     !                               !        !
!    !коды !          !                               !        !
___________________________________________________________________________
1  2     3       4                     5                  6        7
___________________________________________________________________________

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 90
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 90а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 90 P020090_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства обороны Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифру "16" заменить цифрой "17";
дополнить приложением 17 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 2002 года N 90а
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 90
Министерство обороны Республики Казахстан
-----------------------------------------
Паспорт
бюджетной программы 006
"Выполнение обязательств прошлых лет"
на 2002 год
1. Стоимость
500 000 тысяч (пятьсот миллионов) тенге.
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы
Статья 28 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года
Z010273_
"О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы
Республиканский бюджет.
4. Цель бюджетной программы
Цель программы - выполнение требований бюджетного законодательства
Республики Казахстан о недопущения роста кредиторской задолженности.
5. Задачи бюджетной программы
Погасить задолженность перед военнослужащими, рабочими и служащими
Вооруженных Сил Республики Казахстан по денежному довольствию, заработной
плате и социальным выплатам.
Выполнить обязательства по исполнительным документам прошлых лет, по
решениям судебных органов.
Погасить задолженность по обязательствам перед юридическими лицами за
поставленные товары (продукцию), выполненные работы, оказанные услуги.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы
___________________________________________________________________________
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации!Сроки  !Ответственные
!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
___________________________________________________________________________
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
___________________________________________________________________________

1  006        Өткен
жылдар
міндетте.
мелерін
орындау
030  Республи.      Өткен кезеңде қойылған сот Жыл бойы Қазақстан
калық          шешімі бойынша міндетте.            Республи.
бюджет         мелерді орындауды, өткен            касының
есебінен       кезеңде жеткізілген, бірақ          Қорғаныс
орындалатын    төленбеген тауарлар үшін            министрлі.
міндеттемелер  заңды тұлғалар алдындағы            гі
бойынша        міндеттемелерді белгіленген
несиелік       тәртіпте орындауды жүзеге
берешек        асыру. Белгіленген тәртіпте
несиелік қарыздарды өтеуді
қамтамасыз ету.
___________________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетін нәтижелер
Әскери қызметшілер, жұмысшылар мен қызметкерлер алдындағы еңбек ақы төлеу бойынша қарыздарды өтеу сот шығындарын, заң кеңесшілері қызмет көрсетулерінің шығындарын өтеуге қысқартуға, қайта қаржыландыру мөлшерлемесін есептеуді болдырмауға мүмкіндік беретін сот органдарына шағымданудың алдын алуға мүмкіндік береді.
Өткен кезеңнің орындау құжаттары бойынша міндеттемелерді орындау
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери бөлімдері мен
мемлекеттік мекемелерінің бюджеттік шоттарын жаппауға мүмкіндік береді.
Тауар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) жеткізушілермен өткен жылдың есеп
айырысуына сотқа дейінгі тәртіппен реттеу сот ауыртпалықтарын және олармен
байланысты қосымша шығыстарға жол бермеуіне мүмкіндік береді.
Осы бюджет бағдарламаны орындау жөніндегі жалпы нәтижесі 2002 жылғы 1
қаңтардағы жылдық баланста көрсетілген жалпы несиелік қарызды өтеуге
мүмкіндік береді.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1  006         Выполнение    Осуществить исполнение    В       Министерство
обязательств  обязательств по решениям  течение обороны
прошлых лет   судов, выставленных в     года    Республики
030  Кредиторская  истекшем периоде,                 Казахстан
задолженность выполнение, зарегистри-
по обязатель- рованных в установленном
ствам,        порядке обязательств
выполняемым   перед юридическими
за счет       лицами за поставленные,
средств       но не оплаченные товары
республикан-  прошлого периода.
ского         Обеспечить погашение
бюджета       кредиторских задолжен-
ностей в установленном
порядке.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы
Погашение задолженности по оплате труда перед военнослужащими, рабочими и служащими позволит предотвратить обращения в судебные органы, что сократит расходы на судебные издержки, возмещение затрат на оплату услуг юрисконсультам и избежания начисления ставок рефинансирования.
Выполнение обязательств по исполнительным документам прошлого периода позволит предотвратить закрытие бюджетных счетов воинских частей и государственных учреждений Министерства обороны Республики Казахстан.
Расчеты за прошлые годы с поставщиками товаров (работ, услуг) в порядке досудебного урегулирования позволит избежать судебных тяжб и дополнительных расходов, связанных с ними.
Общий результат по выполнению данной бюджетной программы позволит уменьшить сумму кредиторской задолженности, отраженную в годовом балансе по состоянию на 1 января 2002 года.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)