Қазақстан Республикасының есiрткi құралдары мен психотроптық заттар қажеттілiгiнiң 2003 жылға арналған нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 тамыз N 934
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Z980279_ Заңының 5-бабы 3-тармағының 9) тармақшасына және "Қазақстан Республикасында есiрткi құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымын мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1693 P001693_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының есiрткi құралдар қажеттiлiгiнiң 2003 жылға арналған нормалары;
2) 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының психотроптық заттар қажеттiлiгiнiң 2003 жылға арналған нормалары бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi 2002 жылғы 15 қарашаға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасын есiрткi құралдарымен, психотроптық заттармен қамтамасыз етудiң 2003 жылға арналған нормативтерiн Қазақстан Республикасының Yкiметiне бекiту үшiн енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының есiрткi құралдарын және психотроптық заттарды
қажетсiнуiнiң 2003 жылға арнап бекiтiлген нормаларын БҰҰ-ның Есiрткiнi
бақылау жөнiндегі халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Австрия
Республикасы) жіберсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 21 тамыздағы
N 934 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарын қажетсiнуiнiң
2003 жылға арналған нормалары
1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттамаға сәйкес оған енгiзiлген
түзетулермен бірге 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы
бiрыңғай конвенция
ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕР
Есiрткi құралдарына қажеттiлiк
Синтетикалық есiрткiнi дайындау
Апиын өндiру
Апиын көкнәрiн өсiру
__________________________________________________________________________
ЕЛ НЕМЕСЕ АУМАҚ: Қазақстан Республикасы КҮНІ: 2002 жылғы 13 маусым
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа
және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi
Қолы Н.ӘБДIРОВ        Атағы немесе лауазымы: Төрағаның орынбасары
Осы есептеулер 2003 күнтiзбелiк жылына жатады.
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Осы есептеулер бiр данада мына мекен-жайға жолдануы тиiс:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Сеntrе,

О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года N 934
В соответствии с подпунктом 9) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года Z980279_ "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" и постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1693 P001693_ "Об утверждении Правил осуществления государственного контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить:
1) нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах на 2003 год согласно приложению 1;
2) нормы потребности Республики Казахстан в психотропных веществах на 2003 год согласно приложению 2.
2. Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан в срок до 15 ноября 2002 года внести для утверждения в Правительство Республики Казахстан нормативы обеспечения Республики Казахстан наркотическими средствами, психотропными веществами на 2003 год.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в Штаб-квартиру Международного Комитета по контролю над наркотиками ООН (Вена, Австрийская Республика) утвержденные нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2003 год.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года N 934
Нормы потребности Республики Казахстан
в наркотических средствах
на 2003 год
Z980257_
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года
с поправками, внесенными в нее в соответствии с Протоколом
от 25 марта 1972 года
Годовые исчисления
Потребности в наркотических средствах
Изготовление синтетических наркотиков
Производство опия
Культивирование опийного мака
---------------------------------------------------------------------------
Страна или территория: Республика Казахстан  Дата: 13 июня 2002 года
Ведомство: Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства
юстиции Республики Казахстан
Подпись - Н.Абдиров
Звание или должность: Заместитель Председателя
Настоящие исчисления относятся к 2003 календарному году
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Настоящие исчисления в одном экземпляре следует направлять по адресу:
INTERNATIONAL NARCOTICS CONTROL BOARD
Vienna International Сеntrе,

Р.О.Вох 500, А-1400 Viеnnа, Austria
Теlерhоnе: (+43-1) 26060-4277 Telegraphic Аddrеss: UNATIONS VIENNA
Теlех: 135612 uno а FАХ: (+43-1) 26060-5867/5868
Е-маil: inсd@undср.оrg Internet Аddrеss: httр//www.inсd.оrg/
__________________________________________________________________________
12-ші басылым, 1999 жылғы қаңтар
V.99-81005
Form В
Page 2
"В" НЫСАНЫНДАҒЫ БЛАНКIНІҢ БҰЛ БӨЛIГI БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАРҒА
ҚАТЫСТЫ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА ҚАЖЕТТIЛIКТЕРДIҢ ЖЫЛДЫҚ
ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1931 жылғы 13 шiлдедегi Конвенция, 1-5-баптар
1948 жылғы 19 қарашадағы Хаттама, 1-бап немесе 2-бап
1953 жылғы 23 маусымдағы Хаттама, 1 және 8-баптар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция, 1,
12 және 19-баптар
_______________________________________________________________________
Елдегi немесе аумақтағы практика жүргiзушi дәрiгерлердiң саны
Дәрiгерлер: 51289 тiс дәрiгерлерi: 3336 Мал дәрiгерлiк ұйымдар саны:
3156
Дәрiханалар саны: 2487
Ауруханалар саны: 845 Ауруханалардағы жалпы орын саны: 103561
ТYСIНIКТЕМЕ
Осы бланкiде берiлген әртүрлi есептеулердi белгiлеу үшiн қолданылған
әдiстерге қатысты және есiрткi құралдарына қажеттiлiктердiң
өзгеру үрдiстерiне қатысты
Есептеулердi белгiлеуге арналған әдiс - эмпирикалық
_______________________________________________________________________
Form В
Page 3
__________________________________________________________________
Түсініктеменің жалғасы
Есірткі құралдарына көзделген қажеттіліктерді қарау кезінде
Комитетке пайдалы болуы мүмкін кез келген ақпаратты жазуыңызды
өтінеміз
__________________________________________________________________
Form В
Page 4
ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА ҚАЖЕТТIЛIКТI ЕСЕПТЕУ
___________________________________________________________________________
1               2              3              4
__________________________________________________________
|       |Дайындауға арналған мөлшерi|       |Есептеуге
|Елдiң  |___________________________|       |жататын
|iшiнде | (a)   | (b)   |  (с)      |Арнайы | жылдың
|медици.|басқа  |1961   | 1961      |қойма  | 31 жел.
|налық  | да    |жылғы  |жылғы      |қорын  |тоқсанын.
| және  |есірт. |Конвен.|Конвен.    |толты. |  дағы
|ғылыми | кі    |цияның | ция       |руға   | жағдай
Есiрткi      |мақсат.|құрал. | ІІІ   |тарал.     |арнал. | бойынша
құралы       | тарда | дары  |тізімі.|майтын     | ған   |қоймадағы
|тұтыну.|       | не    |заттар     |мөлшері|  қорда
|  ға   |       |енгі.  |           |       |сақталуға
|арнал. |       |зілген |           |       |  тиіс
|  ған  |       | препа.|           |       | мөлшері
|мөлшері|       |раттар |           |       |
__________________________________________________________
|кг | г | кг| г | кг| г |  кг |  г  | кг| г | кг  |  г |
___________________________________________________________________________
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин                0,05
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок-
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис         200
Каннабистiң
шайыры
Кетобемидон
Кодеин           726  808  15               43
Кока жапырағы
Кокаин                297
Көкнәр
сабағының
концентраты
(құрамында 50
пайыз морфин
Леворфанол
Метадон               0,05

Р.О.Вох 500, A-1400 Viеnnа, Austria
Теlерhоnе:(+43-1) 26060-4277 Telegraphic Аddrеss: UNATIONS VIENNA
Теlех: 135612 uno a FАХ:(+43-1) 26060-5867/5868
Е-маil: inсd@undср. org Internet Аddrеss: httр//www. inсd.оrg/
---------------------------------------------------------------------------
12-е издание, январь 1999 года
V. 99-81005
Form B
Page 2
Эта часть бланка формы "В" касается всех стран
и территорий
Годовые исчисления потребностей
в наркотических средствах
Основание
Конвенция от 13 июля 1931 года, статьи 1-5
Протокол от 19 ноября 1948 года, статья 1 или статья 2
Протокол от 23 июня 1953 года, статьи 1 и 8
Z980257_
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года,
статья 1, 12 и 19
__________________________________________________________________________
Число практикующих врачей в стране или территории
Врачей: 51289 стоматологов: 3336 число ветеринарных организаций: 3156
Число аптек: 2487
Число больниц: 845 Общее число больничных коек: 103561
Комментарии
В отношении методов, применявшихся для установления различных
исчислений, представляемых на этом бланке, и в отношении тенденции
изменения потребностей в наркотических средствах
Метод для установления исчислений - эмпирический
___________________________________________________________________________
Form B
Page 3
___________________________________________________________________________
Продолжение комментариев
Просьба изложить любую другую информацию, которая может оказаться
полезной Комитету при рассмотрении предполагаемых потребностей в
наркотических средствах
___________________________________________________________________________
Form B
Page 4
Исчисления потребностей в наркотических средствах
___________________________________________________________________________
Наркотическое !   1       !           2           !    3      !     4
средство      !           !-----------------------!           !
!           !Количество, предназ-   !           !
!           !наченное для           !           !
!           !изготовления           !           !
!-----------------------------------------------------------
!Количество,! (а)  ! (b)   ! (с)    !Количество,!Количество,
!предназна- !других!препа- !веществ,!предназна- !которое
!ченное для !нарко-!ратов, !на кото-!ченное для !должно
!потребления!тичес-!вклю-  !рые не  !пополнения !храниться в
!внутри     !ких   !ченных !распро- !специальных!складских
!страны в   !сред- !в Спи- !страня- !складских  !запасах по
!медицинских!ств   !сок III!ется    !запасов    !состоянию
!и научных  !      !Конвен-!Конвен- !           !на 31 дека-
!целях      !      !ции    !ция 1961!           !бря того
!           !      !1961   ! года   !           !года, к
!           !      !года   !        !           !которому
!           !      !       !        !           !относятся
!           !      !       !        !           !исчисления
---------------------------------------------------------------------------
! кг !  г   ! кг! г! кг !г ! кг ! г !  кг  ! г  !  кг  ! г
---------------------------------------------------------------------------
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин                0,05
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропок-
сифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис        200
Смола каннабиса
Кетобемидон
Кодеин          726   808   15              662
Лист коки
Кокаин                297
Концентрат из
маковой соломы
(содержание
морфина 50%)
Леворфанол
Метадон               0,05

Морфин           5    251
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
___________________________________________________________________________
Form В
Page 5
___________________________________________________________________________
1                 2                  3        4
__________________________________________________________
|         |Дайындауға арналған мөлшерi|       |Есептеуге
|Елдiң    |___________________________|       |жататын
|iшiнде   | (a)   | (b)   |  (с)      |Арнайы | жылдың
|медици.  |басқа  |1961   | 1961      |қойма  | 31 жел.
|налық    | да    |жылғы  |жылғы      |қорын  |тоқсанын.
| және    |есірт. |Конвен.|Конвен.    |толты. |  дағы
|ғылыми   | кі    |цияның | ция       |руға   | жағдай
Есiрткi      |мақсат.  |құрал. | ІІІ   |тарал.     |арнал. | бойынша
құралы       | тарда   | дары  |тізімі.|майтын     | ған   |қоймадағы
|тұтыну.  |       | не    |заттар     |мөлшері|  қорда
|  ға     |       |енгі.  |           |       |сақталуға
|арнал.   |       |зілген |           |       |  тиіс
|  ған    |       | препа.|           |       | мөлшері
|мөлшері  |       |раттар |           |       |
__________________________________________________________
|кг  | г  | кг| г | кг| г |  кг |  г  | кг| г | кг  |  г
___________________________________________________________________________
Оксиморфон
Апиын                  5,0
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин           1     200   1   200
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил               254       115
Фолькодин
Этилморфин       1     639
Эторфин
Омнопон          7     6,1
Тримеперидин     118   149   42  240                             440
Гашиш                  5,0
Марихуанна             10,0
___________________________________________________________________________
Form В
Page 6
Бланкiнiң "В" нысанындағы осы бөлiгi синтетикалық есірткі құралдарын
дайындауға рұқсат етілген елдер мен аумақтарға ғана қатысты
СИНТЕТИКАЛЫҚ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫН ДАЙЫНДАУ КӨЛЕМIНIҢ
ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 12-бап және
19-бап, 3 және 4-тармақтар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер
туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
I. 1961 жылғы Конвенцияның I тiзiмiне енгізілген синтетикалық есiрткi
құралдары
Аллилпродин       Диметилтиамбутен     Морамид,          Пиритрамид
Альфамепродин     Диоксафетил бутират    аралық өнiм     Прогептазин
Альфаметадол      Дипипанон            Морферидин        Проперидин
Альфапродин       Дифеноксилат         Норациметадол     Рацеметорфан
Альфацетилметадол Дифеноксин           Норлеворфанол     Рацеморамид
Альфентанил       Диэтилтиамбутен      Норметадон        Рацеморфан
Анилеридин        Дротабанол           Норпипанон        Суфертанил
Ацетилметадол     Изометадон           Петидин           Тилидин
Безитрамид        Кетобемидон          Петидин,          Тримеперидин
Бензетидин        Клонитазен              А аралық өнiм  Фенадоксон
Бетамепродин      Левометорфан                           Фенампромид
Бетаметадол       Левоморамид                            Феназоцин
Бетапродин        Левофенацилморфан    Петидин,          Феноморфан
Бетацетилметадол  Леворфанол              В аралық өнiм  Феноперидин
Гидроксипетидин   Метазоцин                              Фентанил
Декстроморамид    Метадон              Петидин,          Фуретиндин
Диампромид        Метадон,                С аралық өнiм  Этилметилтиамбутен
Дименоксадол         аралық өнiм                         Этонитазен
Димефептанол                            Пиминодин        Этоксеридин
II. 1961 жылғы Конвенцияның II тізіміне енгізілген синтетикалық
есірткі құралдары
Декстропропоксифен
Пропирам
__________________
Синтетикалық      |_______________________________________________________
есiрткi құралдарын|Декс.|Дифен. |Мета. |Петидин |Тилидин|Триме. |   |    |
дайындайтын       |Тро. |оксилат|дон   |        |       |перидин|   |    |
өнеркәсiптiк      |про. |       |      |        |       |       |   |    |
кәсiпорындар      |пок. |       |      |        |       |       |   |    |
|сифен|       |      |        |       |       |   |    |
__________________________________________________________________________
ОАО "Химфарм"                                             440,0
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Form В
Page 7
Бланкiнiң "В" нысанындағы осы бөлiгi апиын өндiрiсiнiң мақсаттары
үшiн апиын көкнәрiн өндiру рұқсат етiлген елдер мен аумақтарға
ғана қатысты
АПИЫН ӨНДIРУ КӨЛЕМIНIҢ ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1953 жылғы 23 маусымдағы хаттама: 1 және 8 баптар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1-бап,
1-тармақ, (р), (g) және (t), тармақшалары
12-бап және 19-бап, 3 және 4-тармақтар,
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға
түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
__________________________________________________________________________
І                          ІІ                  ІІІ
__________________________________________________________________________
Апиын көкнәрiн жинауға     Апиын өндiру мақсатында   Өндіру ұйғарылған
рұқсат етiлген ауданның       көкнәр өсіру үшін      апиынның мөлшері
атауы немесе апиын          пайдаланатын жерлердiң
өндiру мақсатында апиын    алаңы (әр аудан бойынша
көкнәрiн өсiруге            алаңын көрсетуiңiздi
пайдаланылатын жерлердiң         өтiнемiз)
географиялық орналасуы
__________________________________________________________________________
гектармен          килограм.  Ылғалдың
мен      орташа
мөлшерi,
пайызбен
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Form В
Page 8
Бланкiнiң "B" нысанындағы бұл бөлiгi апиын көкнәрiн өсiру апиын
өндiруден өзге де мақсаттарда рұқсат етiлген елдер мен аумақтарға
ғана қатысты
АПИЫН ӨНДIРУДЕН ӨЗГЕ МАҚСАТТАР ҮШIН АПИЫН КӨКНӘРIН
ӨСIРУДIҢ ЖЫЛДЫҚ ЕСЕПТЕУЛЕРI
НЕГIЗДЕМЕ
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1-бап,
1-тармақ, (j), (g) және (r) тармақшалар; 12-бап және 19-бап,
3 және 4-тармақтар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға
түзетулер туралы 1972 жылғы 25 наурыздағы Хаттама: 9-бап
___________________________________________________________________________
І                             II
Апиын көкнәрiн өсiруге пайдаланылатын    Көкнәр өсiруге пайдаланылатын
жерлердiң географиялық орналасуы       жердiң алаңы (гектармен) (әрбiр
жер учаскесiнiң алаңын көрсетуді
өтiнемiз)
___________________________________________________________________________
а) Есiрткі құралдарын дайындау үшiн көкнәрдiң сабанын өндiру мақсатында
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
b) Есiрткi құралдарын дайындау үшiн апиын немесе көкнәр сабанын
өндiруден өзге де мақсаттарға
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 21 тамыздағы
N 934 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының психотроптық заттарды қажетсiнуiнiң
2003 жылға арналған нормалары
1971 ЖЫЛҒЫ ПСИХОТРОПТЫҚ ЗАТТАР ТУРАЛЫ КОНВЕНЦИЯНЫҢ II,
III және IV ТIЗIМДЕРIНЕ ЕНГIЗIЛГЕН ЗАТТАРДЫҢ МЕДИЦИНАЛЫҚ
ЖӘНЕ ҒЫЛЫМИ МАҚСАТТАР YШIН ЖЫЛДЫҚ ҚАЖЕТТIЛIКТЕРIН
БАҒАЛАУ
НЕГIЗДЕМЕ:

Морфин           5     251
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
---------------------------------------------------------------------------
Form B
Page 5
Оксиморфон
Опий                  5,0
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин            1   200    1  200
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил              254       115
Фолькодин
Этилморфин        1   639
Эторфин
Омнопон           7   6,1
Тримеперидин    118   149   42  240                               440
Гашиш                 5,0
Марихуанна           10,0
---------------------------------------------------------------------------
Form B
Page 6
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран
и территорий, в которых разрешается изготовление синтетических
наркотических средств
Годовые исчисления объема изготовления синтетических
наркотических средств
Основание
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статья 12 и статья 19, пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
I. Синтетические наркотические средства, включенные в Список I
Конвенции 1961 года
Аллилпродин         Диметилтиамбутен       Морамид,          Пиритрамид
Альфамепродин       Диоксафетил бутират      промежуточный   Прогептазин
Альфаметадол        Дипипанон                продукт         Проперидин
Альфапродин         Дифеноксилат           Морферидин        Рацеметорфан
Альфацетилметадол   Дифеноксин             Норациметадол     Рацеморамид
Альфентанил         Диэтилтиамбутен        Норлеворфанол     Рацеморфан
Анилеридин          Дротабанол             Норметадон        Суфентанил
Ацетилметадол       Изометадон             Норпипанон        Тилидин
Безитрамид          Кетобемидон            Петидин           Тримепиридин
Бензетидин          Клонитазен             Петидин,          Фенадоксон
Бетамепродин        Левометорфан             промежуточный   Фенапромид
Бетаметадол         Левоморамид              продукт А       Феназоцин
Бетапродин          Левофенацилморфан      Петидин           Феноморфан
Бетацетилметадол    Леворфанол               промежуточный   Феноперидин
Гидроксипетидин     Метазоцин                продукт В       Фентанил
Декстроморамид      Метадон                Петидин           Фуретиндин
Диампромид          Метадон,                 промежуточный   Этилметилтиам-
Дименоксадол          промежуточный          продукт С       бутен
Димефепетанол         продукт              Пиминодин         Этонитазен
Этоксеридин
II. Синтетические наркотические средства,
включенные в Список II Конвенции 1961 года
Декстропропоксифен
Пропирам
___________________________________________________________________________
Промышленные  !  Количество синтетических наркотических веществ, которые
предприятия,  !  будут изготовлены на каждом из промышленных предприятий
которые будут !                     (в киллограммах)
изготовлять   !------------------------------------------------------------
синтетические !Декстро-   !Дифен- !Метадон!Петидин!Тилидин!Триме-
наркотические !пропоксифен!оксилат!       !       !       !перидин
средства      !           !       !       !       !       !
---------------------------------------------------------------------------
ОАО "Химфарм"                                               440,0
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Form B
Page 7
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран
и территорий, в которых разрешено культивирование опийного
мака для целей производства опия
Годовые исчисления объема производства опия
Основание
Протокол от 23 июня 1953 года: статьи 1 и 8
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статья 1, пункт 1,
подпункты (р), (g) и (t), статья 12 и статья 19,
пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
___________________________________________________________________________
I                !        II           !        III
___________________________________________________________________________
Название района, в котором     Площадь земель,        Количество опия,
разрешен сбор опия, или        используемых для       которое предпола-
географическое местоположение  культивирования мака   гается произвести
земель, используемых для       в целях производства
культивирования опийного       опия (просьба указать
мака в целях производства      площадь по каждому
опия                           району)
---------------------------------------------------------------------------
в гектарах            в кило-  !среднее
граммах  !содержание
!влаги, в
!процентах
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Form B
Page 8
Эта часть бланка формы "В" касается лишь тех стран
и территорий, в которых культивирование опийного мака
разрешено для целей, иных, чем производство опия
Годовые исчисления культивирования опийного мака
для целей, иных, чем производство опия
Основание
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статья 1, пункт 1,
подпункты (j), (g) и (r), статья 12 и статья 19,
пункты 3 и 4
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции
о наркотических средствах 1961 года: статья 9
___________________________________________________________________________
I                  !               II
---------------------------------------------------------------------------
Географическое местоположение       Площадь в (гектарах), используемая
земель, используемых для            под культивирование мака (просьба
культивирования опийного мака       указать площадь каждого земельного
участка)
---------------------------------------------------------------------------
а) в целях производства маковой соломы для изготовления
наркотических средств
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
b) в целях иных, чем производство опия или маковой соломы для
изготовления наркотических средств
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года N 934
Нормы потребности Республики Казахстан
в психотропных веществах
на 2003 год
Оценка годовых потребностей для медицинских и научных
целей в веществах, включенных в списки II, III и IV
конвенции о психотропных веществах 1971 года
Основание:

1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтiк Кеңес Қарарлары
Осы нысан ЕСIРТКIГЕ БАҚЫЛАУ ЖАСАУ ЖӨНIНДЕГІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ
КОМИТЕТКЕ INСВ, Vienna International Centre Р.О.Вох 500,
А-1400 Viеnnа, Austria
БІР ДАНАДА ұсынылады
_________________________________________________________
ЕЛ НЕМЕСЕ АУМАҚ: ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ КҮНI: 2002 жылғы 13 маусым ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нашақорлыққа және есірткі бизнесiне қарсы күрес жөнiндегi комитетi
АТАFЫ НЕМЕСЕ ЛАУАЗЫМЫ: Төрағаның орынбасары
АТЫ-ЖӨНI Н.Әбдiров (Қолы) __________________
Iшкi медициналық және ғылыми мақсаттарға
арналған бiр жылдық сұраныс
Комитет ұсынылған бағалауды үш жылдың iшiнде, егер осы кезең iшiнде
қандай да бiр түзетулер енгiзiлмесе, басшылыққа алатын болады. Экспортқа
қажеттi мөлшердi жеке көрсеткен жөн. Егер олар енгiзiлген болса,
көрсетiлуiн сұраймыз:
II ТIЗIМ
_______________________________________________________________
Амфетамин                                             г
Дексамфетамин                                         г
Левамфетамин                                          г
Левометамфетамин                                      г
Меклоквалон                                           г
Метамфетамин                                          г
Метаквалон                                            г
Метилфенидат                                          г
Метамфетамин рацематы                                 г
Секобарбитал                                          г
Тетрагидроканнабинол                                  г
Фенетиллин                                            г
Фенциклидин                                           г
Фенметразин                                           Г
Ципепрол                                              Г
_______________________________________________________________
V.96-88331
III ТІЗІМ
_______________________________________________________________
Амобарбитал                                          кг
Бурпренорфин                       0,135             кг
Буталбитал                                           кг
Глутетимид                                           кг
Катин                                                кг
Пентазоцин                          0,653            кг
Пентобарбитал                      31,760            кг
Флунитразепам                       1,381            кг
Циклобарбитал                      12,448            кг
_______________________________________________________________
ІV ТІЗІМ
_________________________________________________________________________

Резолюция 1981/7 и 1991/44
Экономического и Социального Совета
Настоящая форма в одном Экземпляре представляется
международному комитету по контролю над наркотиками,
INСВ,
Vienna International Сеntrе, Р.О.Вох 500, A-1400 Viеnnа, Austria
---------------------------------------------------------------------------
Страна или территория: Республика Казахстан  Дата: 13 июня 2002 года
Ведомство: Комитет по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства
юстиции Республики Казахстан
Звание или должность: Заместитель Председателя
Фамилия Н.Абдиров    (Подпись)________________
Годовой спрос
на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в течение трех
лет, если за этот период не поступит каких-либо поправок. Количества,
необходимые для экспорта, следует указать отдельно. Если они включены,
просьба указать.
Список II
_______________________________________________________________________
Амфетамин                                       г
Дексамфетамин                                   г
Левамфетамин                                    г
Левометамфетамин                                г
Меклоквалон                                     г
Метамфетамин                                    г
Метаквалон                                      г
Метилфенидат                                    г
Рацемат метамфетамина                           г
Секобарбитал                                    г
Тетрагидроканнабинол                            г
Фенетиллин                                      г
Фенциклидин                                     г
Фенметразин                                     г
Ципепрол                                        г
------------------------------------------------------------------------
Список III
________________________________________________________________________
Амобарбитал                                     кг
Бурпренорфин                  0,135             кг
Буталбитал                                      кг
Глутетимид                                      кг
Катин                                           кг
Пентазоцин                    0,653             кг
Пентобарбитал                31,760             кг
Флунитразепам                 1,381             кг
Циклобарбитал                12,448             кг
-------------------------------------------------------------------------
Список IV
_________________________________________________________________________