Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 қыркүйек N 1042
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 02 шілдедегі N 643 қаулысымен.
2. Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі міндетінен босатылсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 ақпандағы N 165 қаулысына:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 қарашадағы N 1661 қаулысына:
1-тармақ алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 1042
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.
Сноска. Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 2 июля 2003 года N 643
2. Освободить от обязанностей представителя Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан Есенбаева Мажита Тулеубековича.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 165 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан" заменить словами "Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 1999 года N 1661 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан":
пункт 1 исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан