Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 106 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 қазан N 106г
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Президентi Іс Басқармасының
республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын
бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106
P020106_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 8-қосымшада:
6-тармақтың кестесiндегi 5-бағанында "отыз ГАЗ 3110-411 "Волга" деген
сөздер "алты "Фольксваген-Пассат" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2002 года N 106г
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106 P020106_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Управления Делами Президента Республики Казахстан на 2002 год" следующее изменение:
в приложении 8 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 слова "тридцать ГАЗ 3110-411 "Волга" заменить словами "шесть "Фольксваген-Пассат".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)