Е.Ә.Аманшаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қазандағы N 1100 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ермек Әмірханұлы Аманшаев Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі Мәдениет комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Аманшаеве Е.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1100.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Аманшаева Ермека Амирхановича Председателем Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)