2002 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасы бойынша келген оралмандар отбасылары үшiн тұрғын үй сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қазан N 1111
"Мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырудың ерекше тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 3 қарашадағы N 1663 P001663_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi
агенттiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) 2002 жылға арналған оралмандардың көшiп келу квотасы бойынша
келген саны 2655 оралмандар отбасылары үшiн тұрғын үй сатып алуды бiр
көзден сатып алу тәсiлiмен жүргiзсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О приобретении жилищ для семей оралманов, прибывших по квоте иммиграции оралманов на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1111
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 1663 P001663_ "Об особом порядке осуществления государственных закупок" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Агентству Республики Казахстан по миграции и демографии в установленном законодательством порядке:
1) провести закуп жилищ для семей оралманов в количестве 2655, прибывших по квоте иммиграции оралманов на 2002 год, способом из одного источника;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)