Мемлекеттiк ресурстардың астығын сатудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 қазан N 1129
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамымен мемлекеттiк сатылатын астық ресурстарынан 2001 жылғы егiннiң 200 (екi жүз) мың тоннаға дейiнгi көлемдегi үшiншi сыныпты жұмсақ бидайын рынок бағасы бойынша ашық тендер өткiзу арқылы не тауар биржасында сатуды қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрi А.С.Есiмовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О некоторых вопросах реализации зерна государственных ресурсов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2002 года N 1129
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить реализацию закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" пшеницы мягкой третьего класса урожая 2001 года из государственных реализационных ресурсов зерна в объеме до 200 (двести) тысяч тонн по рыночным ценам посредством проведения открытых тендеров либо на товарной бирже.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)