Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-таиланд үкіметаралық бірлескен комиссиясының бірінші отырысын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 қазан N 1132
Қазақстан Республикасы мен Таиланд Корольдігі арасындағы өзара тиімді ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
1) 2002 жылғы 21-22 қазан кезеңінде Астана қаласында Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-таиланд үкіметаралық бірлескен комиссиясының (бұдан әрі - Комиссия) бірінші отырысын өткізсін;
2) Комиссия отырысын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру және протоколдық іс-шараларды қамтамасыз етсін;
3) Комиссияның бірінші отырысын өткізу үшін, оның ішінде Комиссияның таиланд бөлігі мүшелерінің тұруына 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен 190000 (бір жүз тоқсан мың) теңге сомасында қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі осы іс-шаралардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін
қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении первого заседания Межправительственной казахстанско-таиландской совместной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2002 года N 1132
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Таиланд Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) провести в период с 21 по 22 октября 2002 года в городе Астане первое заседание Межправительственной казахстанско-таиландской совместной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия);
2) обеспечить организационные и протокольные мероприятия по подготовке и проведению заседания Комиссии;
3) выделить средства для проведения первого заседания Комиссии, в том числе на проживание членов таиландской части Комиссии в сумме 190000 (сто девяносто тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
2. Министерству культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан обеспечить освещение данного мероприятия в средствах
массовой информации.
3. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на
Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)