Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 378 және 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 84 қаулыларына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 21 қазан N 1135. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.01.26. N 56 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 56 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
1) "Қосылған құн салығынан босатылатын дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың, сурдотифлотехника мен медицина (ветеринария) техникасының, дәрі-дәрмек және диабеттік құралдарды өндіруге арналған материалдар мен жиынтықтаушылардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың және медицина (ветеринария) техникасының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 наурыздағы N 378 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 15, 145-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қосылған құн салығынан босатылатын дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың, судротифлотехника мен медицина (ветеринария) техникасының, дәрі-дәрмек және диабеттік құралдарды өндіруге арналған материалдар мен жиынтықтаушылардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың және медицина (ветеринария) техникасының тізбесінде:
ескертудің екінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Мемлекеттік сатып алу туралы шарттардың шеңберінде тауарлардың импорты жағдайында жарғы мен әкелінетін тауарларды мақсатты пайдалану туралы міндеттеменің орнына кеден органдарына тапсырысшы мен импортты жүзеге асыратын жеткізуші арасында жасалған шарт ұсынылады";
2) Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1229 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 378 и от 23 января 2002 года N 84
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2002 года N 1135. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 56.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 56 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства следующие дополнение и изменение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 378 P000378_ "Об утверждении Перечня лекарственных средств, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники, материалов и комплектующих для производства лекарственных и диабетических средств, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, освобождаемых от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 15, ст. 145):
в Перечне лекарственных средств, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники, материалов и комплектующих для производства лекарственных и диабетических средств, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, освобождаемых от налога на добавленную стоимость, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй примечания дополнить предложением следующего содержания:
"В случае импорта товаров, в рамках договоров о государственных закупках, вместо устава и обязательства о целевом использовании ввозимых товаров, в таможенные органы предоставляется договор, заключенный между заказчиком и поставщиком, осуществляющим импорт";
2) (утратил силу - постановлением Правительства РК от 23.12.2008 N 1229 (вводится в действие с 01.01.2009).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.12.2008 N 1229 (вводится в действие с 01.01.2009).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан