Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2003-2005 жылдарға арналған перспективалық жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 қараша N 1162. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03. N 824 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң жобалау жұмыстарының 2003-2005 жылдарға арналған перспективалық жоспары бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкiметiнің заң жобалау жұмыстарының 2003-2005 жылдарға арналған перспективалық жоспарын уақтылы орындауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 2 қарашадағы
N 1162 қаулысымен
бекiтiлген
ЕСКЕРТУ. 27-жол өзгерді -Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 555  қаулысымен.
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911   қаулысымен .
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084   қаулысымен .
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.13. N 1137   қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң заң жобалау жұмыстарының
2003-2005 жылдарға арналған перспективалық жоспары
-------------------------------------------------------------------
Р/с! Заң жобасының атауы !  Жауапты  !       Енгізу мерзімі
N  !                     ! орындаушы !-----------------------------
!                     !           ! Әдiлет !Үкіметке!Парламент.
!                     !           ! минiне !        !ке
-------------------------------------------------------------------
1   "Қаржы қызметтерiн    Ұлттық Банк  2003     2003     2003
мемлекеттік реттеу    (келісім     жылғы    жылғы    жылғы
және қадағалау        бойынша)     1-тоқсан 1-тоқсан 1-тоқсан
туралы"
2   "Кейбiр заң           Ұлттық Банк  2003     2003     2003
актiлерiне қаржы      (келiсiм     жылғы    жылғы    жылғы
рыногын мемлекеттік   бойынша)     1-тоқсан 1-тоқсан 1-тоқсан
реттеудiң және онда
қалыптасып отырған
қарым-қатынастарды
қадағалаудың бiртұтас
жүйесiн ұйымдастыру
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы"
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084  қаулысымен .
4   "Байланыс туралы"     ККМ          2003      2003     2003
Қазақстан Республика.              жылғы     жылғы    жылғы
сының Заңына                       1-тоқсан  1-тоқсан 2-тоқсан
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы"
5   "Ішкі су көлігі       ККМ, ҚОҚМ    2003      2003     2003
туралы"                            жылғы     жылғы    жылғы
1-тоқсан  1-тоқсан 2-тоқсан
6    Алып тасталды -   ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911   қаулысымен .
7   "Экономиканың          ҚарМ        2003      2003     2003
стратегиялық                       жылғы     жылғы    жылғы
салаларындағы                      1-тоқсан  1-тоқсан 2-тоқсан
мемлекеттік меншiк
мониторингi туралы"
8   "Азық-түлiк            ДСМ, ҚОҚМ   2003      2003     2003
шикiзатының және                   жылғы     жылғы    жылғы
тамақ өнiмдерiнiң                  1-тоқсан  2-тоқсан 2-тоқсан
сапасы мен
қауiпсiздiгі туралы"
9   Қазақстан Республика.  ЭжБЖМ       2003      2003     2003
сының Бюджет кодексi               жылғы     жылғы    жылғы
1-тоқсан  2-тоқсан 2-тоқсан
10  "Қазақстан Республика. ЕХҚМ, ДСМ,  2003      2003     2003
сының кейбiр заң       КДА, ОӘІЖҰҚ жылғы     жылғы    жылғы
актiлерiне халықты     (келісім    1-тоқсан  2-тоқсан 2-тоқсан
әлеуметтiк қолдаудың   бойынша)
қосымша нысандарын
жетiлдiру мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгізу туралы"
11  "Инвестициялық қорлар  Ұлттық Банк 2003      2003     2003
туралы"                (келісім    жылғы     жылғы    жылғы
бойынша)    2-тоқсан  2-тоқсан 2-тоқсан
12 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911  қаулысымен
13 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911  қаулысымен .
14 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 911  қаулысымен .
15  "ЖҚТБ ауруының алдын   ДСМ         2003      2003     2003
алу туралы" Қазақстан              жылғы     жылғы    жылғы
Республикасының Заңына             2-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы"
16  "Жануарлар дүниесiн    АШМ, ҚОҚМ   2003      2003     2003
қорғау, өсiмiн молайту             жылғы     жылғы    жылғы
және пайдалану туралы"             2-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
(жаңа редакция)
17  "Қазақстан Республика. ӘдМ         2003      2003     2003
сының Азаматтық                    жылғы     жылғы    жылғы
кодексiне өзгерiстер               2-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
енгiзу туралы"
18    Алып тасталды -   ҚР Үкіметінің 2004.01.08. N 16   қаулысымен .
19  "Өлшем бiрлiгiн        ИСМ         2003      2003     2003
қамтамасыз ету туралы"             2-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
Қазақстан Республика.
сының Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы"
20  Қазақстан Республикасы ӘдМ         2003      2003     2003
Президентiнiң                      жылғы     жылғы    жылғы
"Мемлекеттiк                       2-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
кәсiпорындар туралы"
1995 жылғы 19
маусымдағы N 2335 заң
күшi бар Жарлығына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы"
20-1. Қазақстан         Ұлттық      2003       2003       2003
Республикасындағы        Банк        жылғы      жылғы      жылғы
кредиттiк бюро және     (келiсiм     3-тоқсан   3-тоқсан   4-тоқсан
кредиттiк тарихты       бойынша)
қалыптастыру туралы <*>

Об утверждении перспективного Плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003-2005 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1162. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2004 г. N 824 (P040824)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перспективный План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003-2005 годы.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременное выполнение перспективного Плана законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003-2005 годы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2002 года N 1162
Перспективный План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003-2005 годы <*>
Сноска. В План внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 июня 2003 г. N 555 ; от 8 сентября 2003 года N 911 ; от 31 октября 2003 г. N 1084 ; от 13 ноября 2003 г. N 1137 ; от 8 января 2004 г. N 16 .
__________________________________________________________________
N  !  Наименование  !Ответственный!      Срок внесения
п/п!  законопроекта ! исполнитель !-------------------------------
!                !             ! в Минюст ! в Прави-!в Парла-
!                !             !          ! тельство! мент
__________________________________________________________________
1  "О государствен-   Нацбанк (по   1 квартал 1 квартал 1 квартал
ном регулирова-   согласованию) 2003 года 2003 года 2003 года
нии и надзоре за
финансовыми
услугами"
2  "О внесении изме-  Нацбанк (по   1 квартал 1 квартал 1 квартал
нений и дополне-  согласованию) 2003 года 2003 года 2003 года
ний в некоторые
законодательные
акты по вопросам
организации
единой системы
государственного
регулирования
финансового рынка
и надзора за
складывающимися
на нем отноше-
ниями"
(исключена - N 1084 от 31.10.2003 г.)
4  "О внесении изме-   МТК          1 квартал 1 квартал 2 квартал
нений и дополне-                2003 года 2003 года 2003 года
ний в Закон Рес-
публики Казахстан
"О связи"
5  "О внутреннем        МТК,        1 квартал 1 квартал 2 квартал
водном транспорте"  МООС        2003 года 2003 года 2003 года
(Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
7  "О государственном   МФ          1 квартал 1 квартал 2 квартал
мониторинге собст-              2003 года 2003 года 2003 года
венности в страте-
гических отраслях
экономики"
8  "О качестве и        МЗ, МООС    1 квартал 2 квартал 2 квартал
безопасности про-               2003 года 2003 года 2003 года
довольственного
сырья и продуктов
питания"
9   Бюджетный кодекс    МЭиБП       1 квартал 2 квартал 2 квартал
Республики                      2003 года 2003 года 2003 года
Казахстан
10  "О внесении из-     МТСЗН, МЗ,  1 квартал 2 квартал 2 квартал
менений и допол-    АМД, НКДСЖ  2003 года 2003 года 2003 года
нений в некоторые   (по согла-
законодательные     сованию)
акты Республики
Казахстан по
вопросам совер-
шенствования
дополнительных
форм социальной
поддержки насе-
ления"
11  "Об инвестицион-    Нацбанк (по  2 квартал 2 квартал 2 квартал
ных фондах"         согласова-   2003 года 2003 года 2003 года
нию)
12  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
13  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
14  (Строка исключена - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 911 )
15  "О внесении измене-   МЗ         2 квартал 2 квартал 3 квартал
ний и дополнений в               2003 года 2003 года 2003 года
Закон Республики
Казахстан
"О профилактике
заболевания СПИД"
16  "Об охране, вос-   МСХ, МООС     2 квартал 2 квартал 3 квартал
производстве и                   2003 года 2003 года 2003 года
использовании
животного мира"
(новая редакция)
17  "О внесении изме-  МЮ            2 квартал 2 квартал 3 квартал
нений в Граждан-                 2003 года 2003 года 2003 года
ский кодекс Рес-
публики Казахстан"
18  (исключена - N 16 от 8.01.2004 г.)
19  "О внесении изме-     МИТ        2 квартал 2 квартал 3 квартал
нений и дополне-                 2003 года 2003 года 2003 года
ний в Закон Рес-
публики Казахстан
"Об обеспечении
единства измере-
ний"
20  "О внесении           МЮ         2 квартал 2 квартал 3 квартал
изменений и допол-               2003 года 2003 года 2003 года
нений в Указ Пре-
зидента Республики
Казахстан, имеющий
силу Закона,
N 2335 от 19 июня
1995 года "О госу-
дарственном пред-
приятии"
20-1 О кредитных         НацБанк    3 квартал  3 квартал 4 квартал
бюро и              (по сог-   2003 год   2003 год  2003 год
формировании        ласованию)
кредитных историй
в Республике
Казахстан

21 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2003.10.31. N 1084  қаулысымен .
22  "Құқықтық тәртiптi     ІІМ, Бас    2003      2003     2003
қамтамасыз етуге       прокуратура жылғы     жылғы    жылғы
азаматтардың қатысуы   (келісім    3-тоқсан  3-тоқсан 4-тоқсан
туралы"                бойынша),
ҚПА, ӘдМ,
ҰҚК (келісім
бойынша)
23  "Қоршаған ортаны       ҚОҚМ        2003      2003     2003
қорғау туралы"                     жылғы     жылғы    жылғы
Қазақстан Респуб-                 3-тоқсан  4-тоқсан 4-тоқсан
ликасының Заңына
өндiрiс және тұтыну
қалдықтары мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы <*>
23-1. Қазақстан          IIМ         2003       2003       2003
Республикасының                      жылғы      жылғы      жылғы
кейбiр заң                           3-тоқсан   4-тоқсан   4-тоқсан
актiлерiне iшкi
iстер органдарының
қызметi мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы <*>
24  "Қазақстан Республика. ДСМ, ҚОҚМ   2003      2003     2003
сында азаматтардың                 жылғы     жылғы    жылғы
денсаулығын сақтау                 3-тоқсан  4-тоқсан 4-тоқсан
туралы"
25  "Мүгедектердi          ЕХҚМ, ДСМ,  2003      2003     2003
әлеуметтiк қорғау      БҒМ, ТурСА  жылғы     жылғы    жылғы
туралы"                            3-тоқсан  4-тоқсан 4-тоқсан
25-1. Үкiметтiк емес     МАКМ        2003       2003       2003
ұйымдар туралы  <*>                  жылғы      жылғы      жылғы
4-тоқсан   4-тоқсан   4-тоқсан
25-2. Мемлекеттiк        МАКМ        2003       2003       2003
әлеуметтiк тапсырыс                  жылғы      жылғы      жылғы
туралы <*>
26  Қазақстан Республика.  ККМ, ҚОҚМ   2003      2003     2004
сының Темiр жол                    жылғы     жылғы    жылғы
кодексi                          3-тоқсан  4-тоқсан 1-тоқсан
27  "Қан және оның құрамдас ДСМ         2003      2004     2004
бөліктерінің донорлығы              жылғы     жылғы    жылғы
туралы" <*>                         4-тоқсан  1-тоқсан 2-тоқсан
28  "Мұражайлар туралы"    МАКМ        2004      2004     2004
жылғы     жылғы    жылғы
1-тоқсан  1-тоқсан 1-тоқсан
29  "Кино туралы"          МАКМ        2004      2004     2004
жылғы     жылғы    жылғы
1-тоқсан  2-тоқсан 2-тоқсан
30  Қазақстан Республика.  ККМ, ҚОҚМ   2004      2004     2004
сының Әуe кодексi                  жылғы     жылғы    жылғы
1-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
31  "Транзиттік            ККМ         2004      2004     2004
(мултимодальдық)                   жылғы     жылғы    жылғы
тасымалдау туралы"                 1-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
32  Қазақстан Республика.  ЕХҚМ        2004      2004     2004
сының Еңбек кодексi                жылғы     жылғы    жылғы
1-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
33  "Қазақстан Республика. ЕХҚМ, БҒМ,  2004      2004     2004
сының кейбiр заң       ДСМ, МҚА    жылғы     жылғы    жылғы
актiлерiне мемлекеттiк (келісім    1-тоқсан  2-тоқсан 3-тоқсан
бюджет есебiнен        бойынша)
ұсталатын қызметкер.
лердiң еңбегiне ақы
төлеу мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы"
34  "Заңсыз жолмен алынған ҚПА, Ұлттық  2004     2004     2004
кiрiстердi жария етуге Банк         жылғы    жылғы    жылғы
(жылыстатуға) қарсы    (келісім     3-тоқсан 3-тоқсан 4-тоқсан
iс-әрекет туралы"      бойынша)
35  "Қазақстан Республика. ККМ, ҚОҚМ    2004     2004     2004
сындағы ғарыштық                    жылғы    жылғы    жылғы
қызмет туралы"                      4-тоқсан 4-тоқсан 4-тоқсан
36  "Сақтандыру туралы"    ӘдМ, ҚОҚМ    2005     2005     2005
Ұлттық Банк  жылғы    жылғы    жылғы
(келісім     2-тоқсан 2-тоқсан 3-тоқсан
бойынша)

21  (исключена - N 1084 от 31.10.2003 г.)
22  "Об участии         МВД, Генпро- 3 квартал 3 квартал 4 квартал
граждан в обеспе-   куратура (по 2003 года 2003 года 2003 года
чении право-        согласованию),
порядка"            АФП, МЮ, КНБ
(по согласо-
ванию)
23  "О внесении           МООС       3 квартал 4 квартал 4 квартал
изменений и допол-               2003 года 2003 года 2003 года
нений в Закон
Республики
Казахстан
"Об охране
окружающей
среды" по
вопросам отходов
производства и
потребления
23-1 О внесении           МВД        3 квартал 4 квартал 4 квартал
изменений и                     2003 год  2003 год  2003 год
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан
по вопросам
деятельности
органов внут-
ренних дел
24  "Об охране          МЗ, МООС     3 квартал 4 квартал 4 квартал
здоровья граждан                 2003 года 2003 года 2003 года
в Республике
Казахстан"
25  "О социальной       МТСЗН, МЗ,   3 квартал 4 квартал 4 квартал
защите инвалидов"   МОН, АТС     2003 года 2003 года 2003 года
25-1 О неправитель-     МКИОС        4 квартал 4 квартал 4 квартал
ственных                        2003 год  2003 год  2003 год
организациях
25-2 О государствен-    МКИОС        4 квартал 4 квартал 4 квартал
ном социальном                  2003 год  2003 год  2003 год
заказе
26  Железнодорожный     МТК, МООС    3 квартал 4 квартал 1 квартал
кодекс Республики                2003 года 2003 года 2004 года
Казахстан
27  "О донорстве крови  МЗ           4 квартал 1 квартал 2 квартал
и ее компонентов"                2003 года 2004 года 2004 года
28  "О музеях"          МКИОС        1 квартал 1 квартал 1 квартал
2004 года 2004 года 2004 года
29  "О кино"            МКИОС        1 квартал 2 квартал 2 квартал
2004 года 2004 года 2004 года
30  Воздушный кодекс    МТК, МООС    1 квартал 2 квартал 3 квартал
Республики                       2004 года 2004 года 2004 года
Казахстан
31  "О транзитных       МТК          1 квартал 2 квартал 3 квартал
(мультимодальных)                2004 года 2004 года 2004 года
перевозках"
32  Трудовой кодекс     МТСЗН        1 квартал 2 квартал 3 квартал
Республики                       2004 года 2004 года 2004 года
Казахстан
33  "О внесении измене- МТСЗН, МОН,  1 квартал 2 квартал 3 квартал
ний и дополнений в  МЗ, АГС (по  2004 года 2004 года 2004 года
некоторые законо-   согласова-
дательные акты      нию)
Республики Казах-
стан по вопросам
оплаты труда
работников, содер-
жащихся за счет
государственного
бюджета"
34  "О противодействии  АФП, Нацбанк 3 квартал 3 квартал 4 квартал
легализации         (по согласо- 2004 года 2004 года 2004 года
(отмывании) дохо-   ванию)
дов, полученных
незаконным путем"
35  "О космической      МТК, МООС    4 квартал 4 квартал 4 квартал
деятельности в                   2004 года 2004 года 2004 года
Республике
Казахстан"
36  "О страховании"     МЮ, МООС,    2 квартал 2 квартал 3 квартал
Нацбанк (по  2005 года 2005 года 2005 года
согласованию)
__________________________________________________________________