Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 30 шiлдедегi N 949 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 8 қараша N 1180. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 806 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.  N 806  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 30 шiлдедегi N 949  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 32, 299-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сыйлығы туралы ережеде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Авторлар ұжымы құрамына кiретiндердi қоспағанда, авторлар қайтыс болғаннан кейiн Мемлекеттiк сыйлыққа ұсынылмайды.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 1180. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 806.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 1180 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 806 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949 "О Государственной премии Республики Казахстан в области литературы, искусства и архитектуры" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, cт. 299) следующее дополнение:
В Положении о Государственной премии Республики Казахстан в области литературы, искусства и архитектуры, утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 дополнить предложением следующего содержания: "Авторы не выдвигаются на соискание Государственной премии посмертно, за исключением тех, кто входит в состав коллектива авторов.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан