Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 1560 және 2002 жылғы 26 шілдедегі N 835 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 қараша N 1228
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу жүйесін жетілдіру мен дамыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 желтоқсандағы N 1560 қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасында жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу жүйесін жетілдіру мен дамытудың 2002-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі N 835 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 25, 262-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1560 и от 26 июля 2002 года N 835
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1228
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1560 "О Концепции совершенствования и развития системы государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним в Республике Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 835 "О Программе совершенствования и развития системы государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним в Республике Казахстан на 2002-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 262).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан