М.Қ. Раев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 қараша N 1230
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Мұрат Құмарұлы Раев Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Раеве М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1230
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Раева Мурата Кумаровича вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан